Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MMO na podstawie najlepszego anime świata - Sword Art Online


Gość Zacieszynka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aż przypomniała mi się moja pokojówka z RoM'a xD.

 

Wracając, kupno Oculusa, czy jakiś innych gogli VR to wydanie ~500-1000, więc też to nie będzie tak, że każdy gracz to gimbus. No chyba, że wkręci starych wmawiając, że to jest potrzebne do nauki xD. Ewentualnie usłyszysz w nowej formie od dzieciaka, że ruchał twoją matkę #cs.

 

Kto by nie chciał zwiedzić chatki naszych zakochanych gołąbków?

gfgdf

 

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na całe szczęście ty również nie, bo byśmy mieli pół działu w gównie, a drugie pół w hentajcach i rozmowach o ich walorach wizualno-artystycznch, co nie Kenshiro?

Akurat temat o eroanime, eromangach czy eroge można by założyć.

To byłoby bardzo dobre urozmaicenie tego forum.

Tylko trzeba orientować się w temacie bo jakby pisali w nim tacy jak ty, to prędko byłby to sam bełkot, czyli twój poziom.

jestem spokojny, ale egzystencja niektórych ludzi mnie po prostu do szewskiej pasji doprowadza, bo później osoby z zewnątrz nas do takich "podludzi" przyrównują.

Mnie też twoja egzystencja irytuje, ale co zrobić? Muszę ciebie tolerować, czyli takiego "podludzia".

Ja osobiście liczę na ogromne ilości wyposażenia, dodatkowe klasy jak i specjalizacje. Taki Mag/Kowal byłby super.

Na pewno czym większe urozmaicenie tym lepiej.

Kto by nie chciał zwiedzić chatki naszych zakochanych gołąbków?

Ja co prawda nie jestem wielkim fanem SAO, ale pomysł jest wyjątkowo ciekawy.

W ogóle SAO zachęca do VR.

Tyle, że jak pisałem wcześniej. Trzeba mieć realistyczne podejście i za wiele nie oczekiwać.

Opublikowano

Zacznijmy od tego, że nie wydacie tysiąca złotych na oculusa, a co tu dopiero mówić o grze, która go wymaga.

 

Przyjmijmy jednak, że ktoś z was kupił bądź ma już oculusa i wstawia posty na mpc o treści "nie zagram bo to skok na kase, to musi być słabe, przecież to sao" itd.

Powiem krótko, z czystej ciekawości byście to obadali, a takie wypisywanie bzdur bo rozumiem, że to teraz modne wśród fanów kreskówek, zostawcie dla siebie.

 

//

Osobiście uważam, że na vrmmo jeszcze za wcześnie. Dopóki nie będzie wizualnie dobrego efektu (a obecnie nie jest on górnych lotów) to nie ma sensu bawić się w żadne oculusy. Nie mniej, czekam z niecierpliwością na czasy, kiedy będziemy mogli zatracać się w wirtualnej rzeczywistości jeszcze bardziej niż dotychczas. Może w końcu przestanę spotykać pasztety oraz inne wieloryby, a zapoznam się z jakąś miłą i urodziwą panią NPC.

 

Oczywiście żartuję, nie jestem armoro. :)

 

417711489342956987022.png

Opublikowano

W sumie gra wygląda obiecująco, ale jak wiadomo, tylko dla posiadaczy Oculis Rifta, czy czegoś podobnego. Chciało by się przejść do świata SAO i zobaczyć jak to wygląda, w sumie kiedyś może może. Mam nadzieję, że to nie bedzie w żadnym stopniu crapem, czy czymś podobnym, w sumie oceniamy twórców tej gry, a nie fabuły w anime.

Opublikowano

Zacznijmy od tego, że nie wydacie tysiąca złotych na oculusa, a co tu dopiero mówić o grze, która go wymaga.

 

Przyjmijmy jednak, że ktoś z was kupił bądź ma już oculusa i wstawia posty na mpc o treści "nie zagram bo to skok na kase, to musi być słabe, przecież to sao" itd.

Powiem krótko, z czystej ciekawości byście to obadali, a takie wypisywanie bzdur bo rozumiem, że to teraz modne wśród fanów kreskówek, zostawcie dla siebie.

Powiem za siebie. Nie, nie odpaliłbym nawet z czystej ciekawości tej gry, gdyż biorąc pod uwagę w jakim uniwersum ta gra została osadzona, nie ma szans, żeby mi przypasowała. Jakbym zobaczył Yui, Asune, albo Kirito to bym chyba Oculusa razem z kompem wypierdolił przez okno. Bezsensem byłoby chwytać się za coś, co od razu jest spisane na straty.

Opublikowano

 

Przyjmijmy jednak, że ktoś z was kupił bądź ma już oculusa i wstawia posty na mpc o treści "nie zagram bo to skok na kase, to musi być słabe, przecież to sao" itd.

 

Mając Oculusa to i bym symulator spuszczania wody w klozecie sprawdził byleby z tego sprzętu mieć jakikolwiek pożytek, bo w końcu za niego zapłaciłem. No chyba, że miałbym tyle kasy, że mógłbym mieć na to wyj...

 

 

Akurat temat o eroanime, eromangach czy eroge można by założyć.

To byłoby bardzo dobre urozmaicenie tego forum.

Tylko trzeba orientować się w temacie bo jakby pisali w nim tacy jak ty, to prędko byłby to sam bełkot, czyli twój poziom.

 

Nie wiem jak tam u ciebie z hierarchią wartości (chociaż pewnie tak samo jak z określeniem "szanuję to, że ktoś może mieć inne zdanie od mojego" - czyli nie istnieje), ale dla mnie znajomość, a co dopiero rozmawianie o takim czymś jak mangi erotyczne to porażka życiowa. Więc określenie o bełkocie traktuje jako... komplement. Zrób nam przysługę i męcz stonera z animesub, a nie nas...

 

 

 

Ja co prawda nie jestem wielkim fanem SAO

Hipokryzja jak stąd do NY...

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

Powiem za siebie. Nie, nie odpaliłbym nawet z czystej ciekawości tej gry, gdyż biorąc pod uwagę w jakim uniwersum ta gra została osadzona, nie ma szans, żeby mi przypasowała. Jakbym zobaczył Yui, Asune, albo Kirito to bym chyba Oculusa razem z kompem wypierdolił przez okno. Bezsensem byłoby chwytać się za coś, co od razu jest spisane na straty.

Zakładam więc, że masz oculusa.

Jeśli jednak nie.. To trochę tak jakby Miruś blacharz rozmyślał po jakich drogach nie będzie jeździł swoim ferrari, którego rzecz jasna nie ma i mieć nie będzie.

 

Rozumiesz o co mi chodzi? Poza tym jak można oceniać coś, czego jeszcze się na oczy nie widziało.

Zwrócę honor jak mi powiesz, że masz wtyki u producentów i pozwolili Ci obadać grę jeszcze przed alpha testami.

Od razu się zarzekam - nie, nie bronię SAO, po prostu większość gier typu MMO niczym się od siebie nie różni, virtual reality jako dodatek niczego nie zmienia w tej kwestii. Jechanie po tym konkretnym tytule, bo 'anime' jest zwyczajnie słabe i nieśmieszne.

 

Mając Oculusa to i bym symulator spuszczania wody w klozecie sprawdził byleby z tego sprzętu mieć jakikolwiek pożytek, bo w końcu za niego zapłaciłem.

Niektórzy z tego forum kupiliby go tylko żeby móc oglądać pornosy w 3D.

Smutne czasy, a jeszcze bardziej smutni ludzie.

417711489342956987022.png

Opublikowano

Może w końcu przestanę spotykać pasztety oraz inne wieloryby, a zapoznam się z jakąś miłą i urodziwą panią NPC.

Twoje marzenia. Na razie się na to nie zanosi.

Jakbym zobaczył Yui, Asune, albo Kirito to bym chyba Oculusa razem z kompem wypierdolił przez okno.

Jakby takie osoby naprawdę istniały i ty pojawiłbyś się w tamtym świecie, to byłbyś tylko nic nie znaczącym podrzędnym szarym graczem w porównaniu do Asuny czy Kirito.

ale dla mnie znajomość, a co dopiero rozmawianie o takim czymś jak mangi erotyczne to porażka życiowa.

A to mało o tym rozmawiają? Co jest dziwnego w rozmawianiu o erotyce? Polski światek anime jest malutki, a zwykłe anime i mangi to tylko część całego przemysłu.

Polecam. Będzie można kupić eromangę wydaną w Polsce. Ładna kreska i scenki. Zniechęcająca okładka, ale zawartość dużo lepsza.

http://yumegari.pl/zapowiedz-renai-sample]http://www.mpcforum.pl/s/59e86a6]http://yumegari.pl/zapowiedz-renai-sample

 

Hipokryzja jak stąd do NY...

To nie jest żadna hipokryzja. Jakbym był wielkim fanem, to nie widziałbym wad, a tylko zalety. Jednak wad jest niewiele w porównaniu do zalet.

Jechanie po tym konkretnym tytule, bo 'anime' jest zwyczajnie słabe i nieśmieszne.

W ogóle absurdem jest ta śmieszna i zajadła krytyka SAO, gdyż to anime było bardzo dobre i w pełni zasługuje na wszystko co najlepsze.
Opublikowano

Oculus i inne bajery to żaden VR. Dopóki nie będziesz mógł realnie wpływać w wirtualnej przestrzeni całym ciałem lub czuć 5 zmysłami, to nie będzie żaden VR. Zalążki aktualnych sprzętów, jak Oculus, można znaleźć np. w 1995 roku, Virtual Boy. Gry na podstawie mango/anime/filmu są zazwyczaj słabe. Jeżeli gra będzie dobra, to mogę przeboleć tę otoczkę LoF4Efa.

Opublikowano

Let's begin the shitstorm!

 

Skok na kasę i kolejna promocja novelki/anime, niepotrzebnie @Zeciarz założyłeś ten temat, bo się będzie kulał na 1 stronie z kilka miesięcy, bo starmoro nie pozwoli by SSAŁO obrażano...

Nie będzie shitstorm przecież to prawda SAO  jest jednym z najgorszych Anime ,tandetny wątek miłosny, bohater  jest jedną z największych ciot w historii Anime, jedynym większym ciotą był Yukiteru Amano z Mirai Nikki. @armoro

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

Z chęcią bym pograł w taką gre, w której de facto jestem, ale wątpie by to było zgodne z moimi wyobrażeniami,  chyba jeszcze na to za wcześnie. Nie ma takiej technologii. 
Mmo na podstawie sao? Mam to w sumie w dupie, ze na podstawie sao, jesli mialbym zagrać to akurat fakt, ze jest to na podstawie sao w ogóle nie mialby dla mnie znaczenia.

@armoro Nie chce mi się juz kłócić z Tobą tak jak to kiedyś robiłem, wiec powiem krótko - nie wchodź już na to forum, daj sobie spokój. Jesteś już NUDNY. Odkąd ja rzadko się udzielam główne spierdolenie tego działu jest robione wlasnie przez CIEBIE. Twoje posty z opiniami wyglądają jakbys pisał wikipedie, a nie pisał co Ty myslisz na temat danego anime, jaka jest Twoja opinia. Nie potrafisz tez zrozumieć, ze ktos moze miec inne zdanie.


 

Opublikowano

Nie opłaca się tego nawet kupować, bo teraz te oculusy się tak rozwijają, że jak sobie kupisz najnowszą wersję to zaraz wyjdzie jeszcze lepsza i będziesz żałować. Moim zdaniem trzeba poczekać, aż będzie sprzęt, który będzie w stanie odzwierciedlić w jak najlepszej możliwej jakości (czyli taki jak normalnie widzimy).

A sama gra moim zdaniem może być fajna, ale, żeby marnować potencjał takiego sprzętu na jakieś głupie gierki gdzie się właściwie ciągle napieprza moby to według mnie słaby pomysł, ale jak kto lubi.

Opublikowano

Zakładam więc, że masz oculusa.

Jeśli jednak nie.. To trochę tak jakby Miruś blacharz rozmyślał po jakich drogach nie będzie jeździł swoim ferrari, którego rzecz jasna nie ma i mieć nie będzie.

 

Rozumiesz o co mi chodzi? Poza tym jak można oceniać coś, czego jeszcze się na oczy nie widziało.

Zwrócę honor jak mi powiesz, że masz wtyki u producentów i pozwolili Ci obadać grę jeszcze przed alpha testami.

Od razu się zarzekam - nie, nie bronię SAO, po prostu większość gier typu MMO niczym się od siebie nie różni, virtual reality jako dodatek niczego nie zmienia w tej kwestii. Jechanie po tym konkretnym tytule, bo 'anime' jest zwyczajnie słabe i nieśmieszne.

Nie, aczkolwiek miałem okazję testować to urządzenie, przy okazji jednego z eventów na którym byłem i samo urządzenie to z*******a rzecz. 

Zrozum. Gra będzie osadzona w uniwersum tej gry = fabuła będzie powiązana w jakiś sposób z SAO -> Nienawidzę SAO -> Nigdy bym tego nie odpalił. Proste. Choćby miała to być najlepsza gra ostatniej dekady i tak bym jej nie odpalił nawet mając Oculusa przy sobie, bo wiem, że by mnie c**j strzelił, bo całego tego anime nie trawię.

 

Jakbym zobaczył Yui, Asune, albo Kirito to bym chyba Oculusa razem z kompem wypierdolił przez okno.

Jakby takie osoby naprawdę istniały i ty pojawiłbyś się w tamtym świecie, to byłbyś tylko nic nie znaczącym podrzędnym szarym graczem w porównaniu do Asuny czy Kirito.
Czyli tak jak każdy. Zresztą, co to za porównywanie do postaci z anime, wtf? xD

Jechanie po tym konkretnym tytule, bo 'anime' jest zwyczajnie słabe i nieśmieszne.

W ogóle absurdem jest ta śmieszna i zajadła krytyka SAO, gdyż to anime było bardzo dobre i w pełni zasługuje na wszystko co najlepsze.

Jest ona uzasadniona. Każdy ma własne zdanie i każdy może powiedzieć, jeśli tak myśli, że to anime jest c**jowe. Zresztą, na ten temat, Ty powinieneś wypowiadać się najmniej, bo nie dopuszczasz do siebie myśli, że ktoś może mieć inne zdanie. Whatever, kończę rozmowę z Tobą, bo znowu jebnę offtop na 3 strony jak kiedyś o SAO. :v

Opublikowano

 

robią na podstawie sao

bo nawet jak wyjdzie gówno to i tak się sprzeda xD

 

 

i w sumie śmieszą mnie komentarze typu:

 

Goście ta gra to będzie crap, bo zabraknie przycisku Log Out :v

 

Kurde, byle znów nie zabrali nam przycisku logout i nie zamknęli na 3 lata w grze dopóki ktoś z cheatami nie pokona admina xD

 

 

Z tym przyciskiem dobre ;)

 

Let's begin the shitstorm!

 

Skok na kasę i kolejna promocja novelki/anime, niepotrzebnie @Zeciarz założyłeś ten temat, bo się będzie kulał na 1 stronie z kilka miesięcy, bo starmoro nie pozwoli by SSAŁO obrażano...

 

Takie prawdziwe. #SAO #Gównoburza eeee, ale Oculus to nawet ciekawy temat.

 

 

 

 

 

Jeśli ta gra będzie takim gniotem jak anime to nie zagram.

Anime było świetne. SAO (oba sezony) to górna półka wśród anime.

 

Tylko, że temat jest poświęcony grze, a nie samemu anime - to czy był shitem (czy nie), nie ma znaczenia. Ludzie i tak w to będą grać, nawet ci, którzy w życiu nie zetknęli się z jakimkolwiek anime. Sam z chęcią chciałbym zobaczyć na własnej skórze, jak to jest być w środku gry :P. 

 

Oculus Rift - wymagania sprzętowe

 

Grafika: NVIDIA GTX 970 / AMD 290 lub lepsza Procesor: Intel i5-4590 lub lepszy Co najmniej 8GB pamięci RAM, choć sugeruje się więcej Kompatybilne złącze HDMI 1.3 2 porty USB 3.0 Windows 7 SP1 lub nowszy

Jak bym odpalił tą grę na moim komputerze miał bym gdzie upiec kiełbaski  :v .

 

 

 

Weź więcej kiełbasek, przyniosę swojego.

 

 

 

Jwl5b9F.jpg

 

 

 

Przez chwilę mogę poczuć się jak prawdziwy OP Kirito, widzieć machającą do mnie Asune,  bzyknąć nawet Liz-chan? Nie mogę się doczekać <3

 

 

Taki żarcik. Będę obserwował jak się to coś rozwija, chociaż jakoś nie śpieszy mi się wcale, żeby to założyć i grać. Szkoda też mi kasy na to wydawać. Może za kilka lat o ile dalej będę mógł patrzeć na gry

 

 

Opublikowano

Nie będzie shitstorm przecież to prawda SAO  jest jednym z najlepszych Anime ,świetny wątek miłosny, bohater  jest jedną z najfajniejszych postaci w historii Anime,

Zgadzam się z tobą. Takich perełek jak SAO to jest niewiele.

Nie opłaca się tego nawet kupować, bo teraz te oculusy się tak rozwijają, że jak sobie kupisz najnowszą wersję to zaraz wyjdzie jeszcze lepsza i będziesz żałować.

Właśnie odnośnie tego tematu to najlepiej poczekać. Jeszcze niedawno VR w ogóle się nie interesowałem, ale obecnie wydaje się to ciekawe. Co prawda nigdy nawet nie widziałem żadnego filmu w 3D, ale domyślam się, że to musi być coś fajnego.

Z chęcią zobaczyłbym samemu jakie są wrażenia z VR.

Zresztą, co to za porównywanie do postaci z anime, wtf? xD

Bo każdy jest odważny krytykując bohatera czy bohaterkę w anime, a na ich miejscu zsikałby się ze strachu.

Ty powinieneś wypowiadać się najmniej, bo nie dopuszczasz do siebie myśli, że ktoś może mieć inne zdanie.

Krytyka bez argumentów nic nie znaczy, a jak czytam ten temat to krytykanci SAO nie wiedzą co to są sensowne argumenty.

Zresztą nie tylko w tym temacie. Dlatego trudno mi traktować ich zdanie jako wartościowe.

Oczywiście nie zmienia to faktu, że mają prawo do swojej opinii.

 

Przez chwilę mogę poczuć się jak prawdziwy OP Kirito, widzieć machającą do mnie Asune,  bzyknąć nawet Liz-chan? Nie mogę się doczekać <3

 

 

Tak patrzę na ten obrazek i kreska wyraźnie zmieniona w stosunku do anime. To nie ten sam styl.

Jednak fajnie byłoby być napawdę w takim świecie. Oczywiście jedynie swoim umysłem.

SAO naprawdę zachęca do VR, ale jak pisałem wcześniej, nie ma co liczyć na wielkie wirtualne światy, do których przenosisz cały swój umysł (czyli coś jak sen).

Opublikowano

 

Przez chwilę mogę poczuć się jak prawdziwy OP Kirito, widzieć machającą do mnie Asune,  bzyknąć nawet Liz-chan? Nie mogę się doczekać <3

 

 

Tak patrzę na ten obrazek i kreska wyraźnie zmieniona w stosunku do anime. To nie ten sam styl.

Jednak fajnie byłoby być napawdę w takim świecie. Oczywiście jedynie swoim umysłem.

SAO naprawdę zachęca do VR, ale jak pisałem wcześniej, nie ma co liczyć na wielkie wirtualne światy, do których przenosisz cały swój umysł (czyli coś jak sen).

 

Cóż, nie oczekiwałbym lepszej grafiki :v

gfgdf

 

Opublikowano

 

Ciekawe ile osób w to zagra 1%  gracz lub mniej.

Tworzenie kolejnego MMORPG w stylu Anime jest największym  failem w tworzeniu gry a jeszcze ta gra będzie wymagała oculus rift xD

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

Cóż, nie oczekiwałbym lepszej grafiki :v.

Przecież ta grafika to jak w Final Fantasy 10 lat temu.

Tworzenie kolejnego MMORPG w stylu Anime jest największym  failem w tworzeniu gry a jeszcze ta gra będzie wymagała oculus rift xD

Nie ma czegoś takiego jak styl anime. Zresztą promocja SAO to coś dobrego. To i tak tylko eksperyment dla osób, które są tego ciekawe.
Opublikowano

Tak będzie

2744614564141791434308.jpeg

:makka:

Powinny być same jedynki  :makka:

2744614564141791434308_by_kamiltymoszuk-

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

Czy trollowanie dzieciarni na mpc forum się kiedyś skończy? Nowa moderacja miała to zmienić, ale widzę, że jest podobnie jak było. Ile można mieć tolerancji dla bezmyślnych hejterów?

 

Sword Art Online: The Beginning ma być grywalne w swojej pierwszej, prototypowej wersji, już w przyszłym miesiącu. IBM zamierza przetestować techniczne fundamenty gry między 18 a 20 marca. Testy odbędą się w Tokio, a weźmie w nich udział, na miejscu, nie za pośrednictwem sieci, niewielka grupa dwustu starannie wyselekcjonowanych osób. Nie wiadomo kiedy można spodziewać się premiery pełnej wersji pierwszego na świecie VRMMORPG

http://gry.onet.pl/sword-art-online-the-beginning-pierwsze-mmo-w-vr/22v7qt
Opublikowano

amumu, tak bardzo chcesz bana? summon @arko

 

Jak dla mnie VRMMO SAO to dobry pomysł, przyciągnie to na pewno sporą ilość graczy. Samo anime ssie, ale świat jest okej.  Mnie to nie dotyczy, bo pewnie nie zagram, ale boję się nasypu raków - pewnie zniszczą grę swoją społecznością :v

QtiV6xY.gif

Opublikowano

amumu, tak bardzo chcesz bana? summon @arko

 

Jak dla mnie VRMMO SAO to dobry pomysł, przyciągnie to na pewno sporą ilość graczy. Samo anime ssie, ale świat jest okej.  Mnie to nie dotyczy, bo pewnie nie zagram, ale boję się nasypu raków - pewnie zniszczą grę swoją społecznością :v

Pomyśl bardzo dobry jak zawsze, gorzej z wykonaniem.

 

Jeśli gra będzie w third person to od razu można to spisać na porażkę.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

@KlauS.

Taki Minecraft. W MC 20 letnie chłopy darły mordy (13latki też), bo zobaczyli zielonego zombiaka, pomyśl co będzie się odwalało tutaj, gdy nagle coś na nich wyskoczy.

Lub będą dyskutowali nad tym, co by rak Kirito zrobił xD.

 

I weź tu stwórz temat dotyczący SAO, odrazu w dziale ruch :P.

gfgdf

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...