Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ChaosMu Online Season 6 Ep 3 [exp250][drop30%] [START 20.02.2016]


evilek91

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie masz Pandy od razu na BC, Panda jest jedną z pieciu nagrod :)

W 500 expa na pewno sie to nie zamienia :P

 

Panda daje 50 % expa co daje 250 podstawy + 125 = 375 expa. Dodatkowo Seal, który na plikach memu daje 100 % czyli 250 + 250 = 500 +125 = 625 expa. 

Masz rację 500 nie daję. 

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem czy już wcześniej coś pisało na ten temat, ale czy jest tutaj odpowiedni balans postaci ?

Rozumiem, że wszystko zależne jest od skilla oraz od EQ ?

Opublikowano

Witam, chciałbym sie zapytać administratora który tworzył spoty dlaczego pokrecil Kanturu a zostawil duzy spot w aida2 ?5122414561589301469280.jpeg2590714561589301469280.jpeg

Opublikowano

Pisałem do admina na początku gry dlaczego wyższe mapy nie są podkręcone i czy chce żeby na 5 rr wszysy bili w k3 z ee.

Wziął sobe moje słowa do serca. Podkręcił tylko kanturu XDDD

Opublikowano

Zapraszam na serwer!
Kanturu jest już ogarnięte i jest wiele nowych spotów   :)

sygnatura.png

Opublikowano

Mam nadzieję, że server się dość długo utrzyma, w końcu znalazłem coś dla siebie

Opublikowano

Proszę usunąć 20 mobowy spot z K2...

 

edit. 
przydałby się jakiś odzew..

 

edit2.
Admini maja wywalone na uwagi graczy najwidoczniej. Ja podziękuje.

Opublikowano

Proszę usunąć 20 mobowy spot z K2...

 

edit. 

przydałby się jakiś odzew..

 

edit2.

Admini maja wywalone na uwagi graczy najwidoczniej. Ja podziękuje.

Drogi kolego server to nie jest moje jedyne zajecie trzeba tez pracowac :) wlasnie wrocilem i zaraz zobacze co sie da zrobic

Opublikowano

 

Proszę usunąć 20 mobowy spot z K2...

 

edit. 

przydałby się jakiś odzew..

 

edit2.

Admini maja wywalone na uwagi graczy najwidoczniej. Ja podziękuje.

Drogi kolego server to nie jest moje jedyne zajecie trzeba tez pracowac :) wlasnie wrocilem i zaraz zobacze co sie da zrobic.

Ale jest chyba więcej adminów a nie Ty jeden sam. :) 

Opublikowano

Dajcie autoklikera w tle bo pracować nie mogę !!! :D

 

Masz helpera, który wszystko robi za Cb :)

Możesz zminimalizować grę i robić inne rzeczy.

sygnatura.png

Opublikowano

Zapraszam wszystkich serdecznie na server. Grałem, gram i nadal grać będę. Póki co wszystko idzie w dobrą stronę. 

Opublikowano

Niestety, gra już mało osób, około 10 dziennie, a szkoda, bo zapowiadało się naprawdę przyzwoicie.

Opublikowano

Rozbraja mnie nagroda wbicia opcji za resy! :D Pomysl Platinium Mu! :D

Pomysł Platinium Mu haha  :lenny:  :lenny:

 

Dziesięć lat temu grałem na serwerze, który posiadał takie coś  :)

Info ze strony www

 

W imieniu calej Administracji ChaosMu oglaszam zakonczenie pierwszej edycji serwera.

Edycja ta byla calkowicie nieudana ale dzieki niej dowiedzielismy sie o wszelakich bledach ktore

mialy znaczny wplyw na zepsucie rozgrywki i odejscie wiekszosci graczy z serwera. Wraz z zakonczeniem pierwszej edycji oglaszamy start

drugiej edycji naszego serwera. Start jest planowany na 12.03.2016 xx:xx. (termin moze ulec zmianie) Gwarantujemy wszystkim graczom

ktorzy zawiedli sie na pierwszej edycji ze teraz gra bedzie wyrownana i lepsza. Oczywiscie zapraszamy

tez nowych graczy do rywalizacji. 

 Informacje na temat drugiej edycji ChaosMu

Co zmienilimy?

Zmienilimy system resów i dodalimy nagrode za reset.

Punkty za reset: bez zmian 500

Grand Reset: na 200 resie cofka do 50rr i nagroda Wingi 3rd+13+L+1opt lub Gold Credit

Nagroda za reset: Co kazde 20 resów gracz bedzie mial mozliwosc poproszenia na forum o jedna z nagród:

- wbicie jednej dowolnej opcji w item (moze miec max 3opcje nie mozna wbijac w accsockety i wingi 3rd))

- wbicie lucka w item 

- ulepszenie itemu o jeden poziom 

 Wszelkie fixy ktore zglaszaliscie

 Przedewszystkim naprawiliśmy seale, w Xshopie będzie teraz tylko jeden dostepny seal dajacy 5 lub 10% expa, czyli 

teraz posiadanie seala nie bedzie mialo wplywu na ranking. Pety usunięte z Xshopu, dostępne tylko
w eventach.
 
Zmieniony został drop zenów, tak aby nie było za łatwo uzbierać na resa. Nie radzę próbować sprzedawać jeweli w shopie :)
 
Gold mooby zostały znacznie podkręcone. Poprawiliśmy siłę moobow Kanturu,Karutan i Raklion są teraz takie jak powinny być.
Spoty lekka zmiana, brak podwójnych spotów.
 
Naprawiliśmy Blood Castle 1 - 7, moobów będzie teraz tyle samo co na BC8.
 
Reset Drzewka będzie dostępny na www, każdy reset wiąże się z utratą skilli.
 
Ograniczyliśmy liczbę otwartych mainów do dwóch.
 
Dodaliśmy klucze do dropu, ze skrzynek mozemy zdobyć paczki jeweli oraz pety.
 
Bardziej atrakcyjne nagrody w eventach

sygnatura.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...