Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ChaosMu Online Season 6 Ep 3 [exp250][drop30%] [START 20.02.2016]


evilek91

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

START SERWERA  20-02-2016 godzina 18:00



info.png

 Nazwa Servera: ChaosMu

 Wersja: Season 6 Ep 3 

 Godziny działania: 24/7

 Strona: http://chaosmuonline.pl/

Forum: http://forumchaosmuonline.xaa.pl/




konf.png

 Exp: x250 

 Drop: x30 

 Reset: 400 lvl 

 Pkt. za Reset: 500

Nagroda za Reset: 15 tokenów

 Max Reset: 100 

 Grand Reset: 100 Reset 

Punkty za Grand Resa: Ilość GR* 5000pkt

 Nagroda za Grand Reset: Gold Credits

 Guild: 250 lvl 

 MG: 220 lvl 

 DL: 250 lvl 

 RF: 250 lvl 

 Max item level: +15 +28 

 Serca etc: Tak 

 Max stats: 32000



jawel.png

 Bless: 100% 

 Soul: 65% 

 Soul + luck: 85% 

 Life: 60% 

 Life + luck: 80%



mix.png    

 Item+10: 60% 

 Item +11: 60% 

 Item +12: 50% 

 Item +13: 50% 

 Item +14: 40% 

 Item +15: 40%

event.png

 BC: Tak 

 DS: Tak 

 CC: Tak 

 CS: Tak (Rejestracja u NPC) 

 CryWolf: Tak 

 Castle Deep: Tak

 Dragon Invasion: Tak

 White Wizard: Tak 

 Gold Invasion: Tak

 Imperial Guardian: Tak

 Illusion Temple: Tak

 NightMare: Tak 

 Selupan: Tak

 Kundun: Tak

 Medusa: Tak

 GM Events: Tak 


doda.png
- Market na stronie www:  możliwość wystawienia itemów za

zen,tokeny,wcoiny.
- Możliwość wymiany: Gold Credit na Tokeny, Tokenów na Wcoiny


donate.png

Pierwsza walka o zamek bez donate.
Brak setów z socketami, tylko z bossów.
Item max +13 i 3 opty.


admin.png



- Evilek (Wlasciciel)

- Cysiu (Administrator)

-  Patriota (Game Master)

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

O widze Cysiek jest w administracji, krol wprowadzania donate w srodku gry. Mam nadzieje, ze nie wprowadzicie wingow 420lvlu do zdobycia tylko za przelew :)

Opublikowano

Witam polecam serdecznie wszystkicm serwer gram na nim podczas testów jest ok.

wkońcu serwer gdzie trzeba sie postarać zeby doczegoś dojść a nie wszystko w sklepie polecam serdecznie wszyskim

zachecam do grania.

 

Opublikowano

Donate będzie okrojone i aktywne po tygodniu jedynie w celu utrzymania i modernizacji servera

 

 

Okrojone mówiąc max lvl +13 3opt bez setów socet

Opublikowano

Zapraszam gildie do prawdziwej walki  :lenny:

Serwer ustawiony na prawdę dobrze - opinia gracza, który nienawidzi Pay2Win  :D

sygnatura.png

Opublikowano

Skoro tak polecacie, to jestem w stanie przetestować w takim razie 

Opublikowano

Mam mieszane uczucia jesli chodzi o donate. Nie lubie tego elementu na serverach ale jakby nie patrzec serv musi sie utrzymac zobaczymy co z tego wyjdzie jestem dobrej mysli i czekam z niecierpliwoscia:)

Opublikowano

Nie da rady przesunąć startu na dziś ? Mam sporo osób chętnych, którzy dziś mają wolne i na pewno wpadliby sporą liczbą osób już dziś. Jutro niestety praca, stąd moje pytanie. 

Opublikowano

Odpada niestety.

Exp nie jest duży więc łatwo będzie dogonić kogoś nie będąc na starcie :)
Więc zapraszam mimo wszystko do gry :)

sygnatura.png

Opublikowano

Nie chodzi o exp tak naprawdę, ale o to, że do poniedziałku praktycznie nikt z nas bedzie nieosiągalny, a jako iż część z nas ma dziś wolne, sam wiesz o co chodzi ^^

Opublikowano

Zależy co masz na myśli "dobre" ^^

Jeżeli granie 5h w ciągu dnia to niestety odpada ^^

Opublikowano

Niektórzy resa będą bić 5h,a nie którzy dużo szybciej :P

 

Zapraszam jutro na start serwera! Jak ktoś ma jakieś pytania to walić smiało :)

sygnatura.png

Opublikowano

Dziś start zapraszam!! Rejestracja zostanie włączona godzinę przed startem czyli 17:00

 

START GODZ 18:00!!!

Opublikowano

Już niestety nie można wejść na testy.

Jeśli masz jakieś pytania to pytaj :)

sygnatura.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...