Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak oceniacie obecną erę serwerów EasyHC? Czy jest ich za dużo?


graba54pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

(Może odkopuje temat ale raczej nie :D)

 

Ja bym założył serwer survival z lekkimi nie przesadzonymi dodatkami jak karczma, strefa vip jak sama ranga - na vipie da sie zarobić. Np. jest serwer pewnych Youtuberów i to w dodatku polskich - 23zł VIP. 90% Graczy na tym serwerze ma VIPA. Jeśli serwer ten ma 30 vipów (a NAPEWNO tyle ten akurat ma) serwer jak i ci youtuberzy zarabiają 690zł. Troche idzie na serwer troche na życie. A to że vip ma tyle ulepszeń że każdy chce go mieć kupuje i tak rośnie zysk serwera.

dlaczego to czytasz?

Opublikowano

Serwery isihace to okropne badziewia. Wystarczy popatrzeć na Publikacje serwerów, 4/5 serwerów to isihace. Ani jeden nie wyróżnia się czymś oryginalnym. Co mnie najbardziej denerwuje w takich serwerach: niedopracowanie, boysrajmery, stowniarki i inne shity, drop z kamienia, rozje**** mapa. Po co ludzie (2 letnie dzieci) robią takie coś? Dla kasy, bo drugi 2 kowalski będzie chciał zaszpanować przed kolegmi, dorwie telefonu mamy i zacznie kupować sobie diaxy. Nie rozumiem tej ery, w której ludzie robią prawie same isihace.

Opublikowano

To już jest bezsens. Gdzie ta satysfakcja z wykopanego diamentu? Gdzie ten strach że pod diamentem jest lawa i on sie spali? Nie ma. Zniknął przez serwery EasyHC

Opublikowano

Nic ciekawego w Mc można stworzyć naprawdę wiele trybów, a ciągle jest ten sam. To jest w sumie żenujące, jak to Polacy są leniwi.

Cytat

“Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest zapisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu; do tego co przynosi pożytek wam i innym."

- Budda, Kalama Sutra

Gość Dawid545
Opublikowano

(Może odkopuje temat ale raczej nie :D)

 

Ja bym założył serwer survival z lekkimi nie przesadzonymi dodatkami jak karczma, strefa vip jak sama ranga - na vipie da sie zarobić. Np. jest serwer pewnych Youtuberów i to w dodatku polskich - 23zł VIP. 90% Graczy na tym serwerze ma VIPA. Jeśli serwer ten ma 30 vipów (a NAPEWNO tyle ten akurat ma) serwer jak i ci youtuberzy zarabiają 690zł. Troche idzie na serwer troche na życie. A to że vip ma tyle ulepszeń że każdy chce go mieć kupuje i tak rośnie zysk serwera.

OK. - 50% dostawca sms

-23% VAT

O jeszcze od tego 9-12% podatku od wzbogacania się .. Policz sobie..

Opublikowano

Płatności na takim serwerze to w ogóle głupota i bardzo łatwo zobaczyć czy ktoś chociaż trochę stara się zrobić gówno mniej gówniaste czy po prostu srakę, która tylko zabiera zasoby serwera na którym się znajduje i czas graczom. O ile jakieś korzyści są doprawdy ok, tak dawanie co deda 15 diaxów czy 5 koxów to debilstwo. Gratulację dla tych osób, że z singleplayera z multiplayerem są w stanie zamienić grę na PayToWin.

 

Wyjaśnijcie co sobie pomyśli normalny gracz, jaki sobie wstyd robicie czymś takimś i ile rzeczy psujecie. Nie mówię tutaj o normalnych serwerach, gdzie za vipa dostaje się normalne przedmioty jak parę mięsa, żelazny albo nawet diax kilof po śmierci, by się szybciej podnieść, ale jak się widzi diax set z enchatami... to szkodzi na wzrok, graczom.

­

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

Mówicie, że Ejzihace to gowno, ale mówicie źle. To jest wielkie gowno! Sama nazwa jest debilstwem to tak samo jak napisać łatwynajtrudniejszy. Tu hejtujemy te serwy, ale mają wiele graczy, to wszystko przez graczy! Gdyby nie byli takimi debilami i nie płacili w Item Shopie, to nastawienie adminów by się zmieniło, może by było i mniej serwów, ale robione z pasji, a nie kasy! Niestety, niektórzy nie zarobią na skinach w CS:GO czy innych przedmiotach w rynku steam lub coś innego tylko demoralizują społeczeństwo, bo małe dzieci proszą o kasę rodziców, którzy w połowie/większości mogą być tępotami technologicznymi, chwalą się w szkole, jeżeli rodzice nie chcą dać, to dziecko będzie obniżane w szkole, nie ma diaxów, nie stać go, nie umiesz grać w Minecrafta! Jeszcze zobaczymy syf na jołtubie, jak "naglywajom lets pleje ze swojim mikjofonem źa pieńć źlotych i dlugim ćasem boś nie umiom obobic(obrobić) filmiku", lecz lajki będą (może kilka), bo kilka ich niedoroźwiniętych kolegów ma "wielkie zdolności informatyczne" i potrafi założyć konto, zlajkuje, będą się chwalić w szkole.

 

Badziewie jakich mało, społeczność sama pozwoliła, by teraz marudziła.


 

(Może odkopuje temat ale raczej nie :D)

Ja bym założył serwer survival z lekkimi nie przesadzonymi dodatkami jak karczma, strefa vip jak sama ranga - na vipie da sie zarobić. Np. jest serwer pewnych Youtuberów i to w dodatku polskich - 23zł VIP. 90% Graczy na tym serwerze ma VIPA. Jeśli serwer ten ma 30 vipów (a NAPEWNO tyle ten akurat ma) serwer jak i ci youtuberzy zarabiają 690zł. Troche idzie na serwer troche na życie. A to że vip ma tyle ulepszeń że każdy chce go mieć kupuje i tak rośnie zysk serwera.


OK. - 50% dostawca sms
-23% VAT
O jeszcze od tego 9-12% podatku od wzbogacania się .. Policz sobie..

 

Serwer Trollcraft przyjmuje płatności w PaySafeCard. o.O  Niższe ceny, zarabiają chyba 100% i  to przyciąga graczy.

9037814477036501451192.png

Opublikowano

Serwerów EasyHC jest pełno ponieważ, łatwo go zrobić i nie trzeba dużych umiejętności.Są gotowe paczki, w których jest gotowy cały serwer i taki typowy kowalski

klasa 3 b podstawówka, podmienia mapę wyszukaną przez wujek google i wrzuca na hosting za 1zł NAJLEPSZY SERWER 2016 - TEGO JESZCZE NIE BYŁO

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Za duzo...
Wady:
- autorskie pluginy (z neta)
- autorski spawn (z neta lub 5 minut zabawy z worldeditem)

- masa bledow 

---
Przepraszam ze nie ma polskich znakow ;/ mam zla klawe 

8aVvxa2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...