Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na MPCforum


Gość Valze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ylJRgo9.png

 

Rozdwojenie jaźni coraz bardziej pospolite.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

  • Odpowiedzi 644
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

NIE MA C***A, ŻEBY DALI MI KIDA ALE MOŻE JAK POLIŻE TO COŚ UGRAM

6158614784507961496532.png

Opublikowano

3245114784701091537761.png

sie k***a dziwie, ze nikt nie wstawil

Bo po prostu to nie jest idiotyzmem

 

862141478514625310572.png

Pisz statusy które nic nie obchodzą nikogo na forum i rób z siebie przy tym błazna

 

249821478514625310572.png

 

Zapytaj jak wygląda proces kupna licencji. Wspomnij że po necie latają crack'i. A mod odpisze Ci że forum nie wspiera piractwa

 

700891478514625310572.png

Idiotyzm roku regulamin w idiotyzmach :D Miało być z Łajem ale że Valze się wciął to już nie moja wina xD

oDYVDfv.gif
Opublikowano

@Easy. idiota idiotyzm bedzie bronic.

 

2304514785927291537761.png

Troche dziwne, ze aplikacja otwarta, skoro w przypadku normalnego uzytkownika bylaby od razu zamknieta.

Niemniej jednak, jeszcze lepsze sa oceny osob, ktore sa po prostu, zeby byc.

 

2823414786035281537761.png

Nepotyzm dotyczy powiazan rodzinnych.

Czego mozna sie spodziewac po osobie traktowanej "specjalnie"? Raczej niczego, bo oczywiste jest, ze przywileje uzyskuje nie za kompetencje a bycie.

 

7991114786037941537761.png

Jest napisane, ze rekrutacja zamknieta, wiec mozna po prostu nie oceniac w ogole albo od razu nie i elo.

 

5416114786037941537761.png

No, w grupie jest i nawet nie wie, co sie dzieje. Dajmy, ze bagietka to fake konto i tak naprawde jest stulejko. Tez bedziesz na tak?

Opublikowano

Będąc przez kilka miesięcy liderem redakcji/moderatorem miałem hasło do konta "hasło", albo "hasło123". Dobrze, że nikt tego nie sprawdził xDD

giphy.gif

Opublikowano

Dla troszku bardziej kumatych w działaniu Voice VPS a zwykłym VPS.

 

4478314797418931476101.jpeg

Opublikowano

(nie mam screena, bo nie chce mi sie robić i sklejać w calość 20 zdjeć)

 

logika osób, które maja range funkcyjną na tym forum (przykład np. mpc fb)

jedna osoba napisze załóżmy "są błędy interpunkcyjne" to druga napisze "jest kilka błędów interpunkcyjnych"

nic od siebie tylko jebane przepisywanie tego co napisał ktoś inny

 

nie pozdrawiam osób, które tak robią

a cala reszte która tak nie robi i która ma swój mozg to pozdrawiam

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/1587718-league-of-legends-creative/#entry13392107

Być może to nie czas, nie dla mnie miejsce, nie nadaję się ale warto spróbować, nie teraz to za jakiś czas.

Celem pisania aplikacji jest przekonanie do siebie osób oceniających. Trochę kiepsko jeżeli osoba aplikująca sama w pierwszym zdaniu pisze o sobie wprost - "nie nadaje się".

Żeby było jasne - nie wrzucam tego, dlatego bo oboje aplikujemy na to samo stanowisko, życzę Creative powodzenia, ale akurat to moim zdaniem było niemądre.

giphy.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...