Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na MPCforum


Gość Valze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miłej lektury. :v

 

 

 

 

Kiedyś byłem wielkim fanem Skyrima. Niestety, przeszedłem wszystkie wątki po kilka razy, więc jedyne co mi zostało to pobieranie modów. Pobrałem ich całą masę, ale nie czytałem ich opisów. Grało mi się bardzo przyjemnie nową rasą, wykonując nowe questy. Ale w końcu chciałem porobić wątek główny. Doszedłem do etapu z Paarthurnaxem. Nie mogłem się doczekać, ponieważ dubbinguje go sam Piotr Fronczewski. Jednak kiedy wszedłem na górę, zobaczyłem coś bardzo dziwnego. Zza moich pleców wybiegła pewna osoba, od razu rozpoznałem, że to znany streamer Norbert "Dis" Gierczak. Krzyknął "Sziwana ty k***o tera ja cię zgankuję!", po czym wyciągnął wielką latarnię przypominającą broń Jaxa z gry League of Legends i zamordował biednego smoka. Zapłakany po śmierci mojej ulubionej postaci usunąłem grę z dysku i poszedłem oglądać streamy mojego ulubionego streamera Damiana Nervariena Ziai.

 

Pewnego wieczoru siedziałem razem z rodzicami i oglądaliśmy naszą ulubioną TeleGrę na kanale Polsat. Jako że jesteśmy fanami łamigłówek i szarad, jest to nasza ulubiona rodzinna rozrywka by czasem rozruszać szare komórki i spędzić rodzinny czas Pani prezenterka zadała pytanie "stworzenie na K", wyceniła poprawne rozwiązanie na 200zł. Ku mojemu zdziwieniu, kolejny telewidz, który trafił na otwartą linie miał głos niczym znany polski streamer Norbert "Dis" Gierczak. Zamiast przywitać się krzyknął tylko "HALO KARTHUS HALO!".Wtedy byłem już pewny że to Dis. Pani prowadząca troche zbita z tropu powiedziała, że poprawnym rozwiązaniem zagadki jest "koń", na co Dis z oburzeniem krzyknął: "PAL SIE KONIU J****Y! MAM MASTER TIERA TYLKO SPADLEM PRZEZ ELO DIKOJ...".Na końcu dodał jeszcze: "MENTALNOŚĆ TEGO NARODU NIGDY SIĘ NIE ZMIENI!!" i rozłączył się. Od tamtego czasu Norbert udaje, że nic się nie stało.

Dwa tygodnie temu umarł mój dziadek. Dziś o godzinie 13 był pogrzeb oraz msza w jego intencji, więc poszedłem jak na wnuczka przystało. Jeszcze przed rozpoczęciem podszedłem pożegnać dziadka, bo akurat trumna była otwarta to chciałem zobaczyć go ostatni raz. Chwilę po tym ceremonia się rozpoczęła, każdy siedział zapłakany i słuchał kazania księdza. Nagle słyszę hałas, jakiś facet wyjebał drzwi frontowe niczym Lee Sin z erki, a potem wbiegł do kościoła. Był zmachany, jakby przed kimś uciekał. Podbiegł do ołtarza, a za nim do świątyni wbiegła policja. Opętany człowiek rzucił się w kierunku otwartej trumny i zaczął drzeć ryj "HALO, KARTHUS HALO. GDZIE JEST K***A MÓJ TEAM?". Każdy obecny w kościele siedział osłupiały, babcia w ogóle jebła na zawał i mieliśmy dwa pogrzeby zamiast jednego. Nikt nie wiedział co się dzieje, nikt poza mną. Tajemniczym mężczyzną okazał się niejaki Norbert "Dis" Gierczak, znany również jako polski Bear Grylls. Rozpoznałem go po piercingu na twarzy i odrzucającym smrodzie fajek. Chwilę później został skuty w kajdanki przez dwóch policjantów i zabrany do radiowozu. Dwa dni później w gazecie przeczytałem, że pojmany mężczyzna "zażył mocarza i nie potrafił odróżnić rzeczywistości od świata wirtualnego, kradł banany ze sklepów udając karetkę, a następnie zbiegł do kościoła", dalej nie czytałem. Od tamtej pory odstawiłem mocarza i zacząłem chodzić co niedzielę do kościoła.

 

Pewnej niedzieli postanowiłem wybrać się do kościoła, moją uwagę od razu przykuł pewien mężczyzna z kolczykiem w wardze oraz w brwi, dziwnie się trząsł oraz szemrał coś w stylu polaczki jebane, shyvana nienawidzę cię. Gdy nadszedł moment komunii i ludzie zaczęli przemieszczać się w stronę księdza jakaś emerytka potrąciła tego dziwnego człowieka on wtedy przestał się trząść i wstał, wtedy poznałem, że tą osobą jest znany streamer Norbert "Dis" Gierczak. Dis zaczął wrzeszczeć na cały kościół "shyvana ty k***o znowu próbujesz mnie zgenkować!" po czym popchnął staruszkę i zaczął biec krzycząc "odpalam ghosta polskie k***y" , w momencie gdy był blisko wyjścia z całych sił uderzył w ścianę, po czym upadł na podłogę i powiedział "k***a flash nie zadziałał" Jeszcze po kilku tygodniach od tego wydarzeniach mam koszmary z Norbertem, w których goni mnie i krzyczy "shyvana ty k***o teraz ja cie zgenkuje"

 

 

nie chce mi sie wczytac tego, co wstawiliscie ale mam w notatniku zebranych chyba z 15 past wiec je przyp******e, moze sie nie powtórzą XP

 

W moim gimnazjum katolickim znany streamer Norbert Dis Gierczak wchodził z centymetrem na lekcje i mierzył odległość od kolana do materiału sukienki dziewczyny. Jeżeli odległość była według niego za krótka uderzał dziewczynę w twarz krzycząc SIE CIESZ, ŻE K***A ERKI NIE MIAŁEM, a jeżeli ktoś zwrócił mu uwagę krzyczał szczerze mówiąc mam wyjebane w hejty i wyjebane co kto powie że ja nie powinienem się tak zachowywać na streamie będę się tak k***a zachowywał na streamie bo mi się tak podobare portujcie sobie róbcie co chcecie w c**ju to mam dopóki mentalność narodu się nie zmieni to ja też się k***a nie zmienie.
 
 
Cała sytuacja miała miejsce w parku, kiedy z ojcem zauważyliśmy pijanego beja leżącego pod drzewem. Chcielismy mu pomóc i położyć go w bezpiecznym miejscu, ja podniosłem go za nogi a ojciec za ręce. Gdy dochodziliśmy do miejsca bej sie zbudził, okazało sie ze to był Norbert"dis"Gierczak, wstał ogłuszył mnie mocnym ciosem i powiedział "dobrze że zmaksowałem pierwsze e", po czym zaczął spierdalać jak szalony i krzyknął "GOŁST HAHA OUTPLEJD", tata próbował go złapać lecz był zbyt szybki, gdy złapała go policja tłumaczył się tym że musiał stakować itema do jungli i go zinvejdowali, na streamach udaje ze nic się nie stało.
 
 
Był rok 1373. Nie było łatwo, nasz zamek był atakowany ze wszystkich stron. Wróg miał przewagę liczebną, a w dodatku dysponował najstraszniejszą bronią tamtych czasów - smokiem. Kiedy wysłał na nas zionącego ogniem potwora ujrzałem jego. Rycerza co prawda bez zbroi, ale z lśniącymi kawałkami metalu w twarzy. Był to znany streamer Norbert "Dis" Gierczak. Już myślałem że jesteśmy uratowani, jednak ten krzyknął "NO I C**J, ZROBIŁ GENKA NA SZYWANIE" po czym rozpłynął się we mgle. Od tamtej pory nikt go nie widział.
 
 
 
 W niedziele byłem z siostra w zoo. Patrze a w oddali widać klatki z smokami. Mowie o *** chodzi przecież smoki już dawno wygineły. Podchodze bliżej a tam pewien nieznajomy z kolczykami na głupim ryju i włosami przlizanymi jak p**** stoi przed klatkami i wykrzykuje wyma***ąc rekami. „Shiwany wy k***y, dopóki wasza mentalność się nie zmieni już mnie nigdy nie zgankujecie.” Podchodze do niego i się pytam kim Ty k***o jesteś. Okazało się że to słynny streamer Norbert „Dis” Gierczak. Za zwrócenie mu uwagi chciał mi przyjebać z erki. Na szczęście w pore się odsunąłem. Od tego czasu nie chodze do zoo tylko właczam jego stream.
 
 
 
Kiedyś w pracy zorganizowali bal przebierańców. Szef powiedział, że obecność obowiązkowa bo inaczej nie będzie premii. Cóż musiałem iść, przebrałem się za smoka. Nagle widzę, że zbliża się do mnie znany i lubiany streamer Norbert "Dis" Gierczak cały czerwony na twarzy. Zaczyna krzyczeć "Odpłace Ci Ty k***o za genka na sziwanie". Strachłem, polałem się w gacie i Dis się poślizngął. W szale wściekłości zaczął krzyczeć, że mam się cieszyć, że nie ma erki. Od tego czasu mam traumę i do dziś nie wyprałem stroju smoka.
 
 
Jechałem dziś tramwajem do pracy, siedziałem przy oknie. Wjezdżaliśmy na przystanek basztowa LOT, gdy nagle do tramwaju wsiadł znany streamer, Norbert „Dis” Gierczak. Na ostatnim wolnym miejscu już miała siadać 80letnia staruszka gdy nagle Norbert rzucił plecakiem w to miejsce, krzycząc „Outplejd suko aahahah” i szybko zajął to miejsce. Gdy ludzie zaczęli się burzyć, stwierdził że ma wyjebane na hejterów, gdy już miał wysiadać na następnym przystanku nagle usłyszeliśmy komunikat „kontrola biletów”. Norbert miał nieważną kartą miejską, a legitymacja ESL Polska oraz propozycja wspólnego zdjęcia nie pomogła mu uniknąć mandatu.
 
 
 
Szedłem sobie dziś przez hol w moim dwupiętrowym domu. Podłoga pokryta jest deskami. Wtem usłyszałem dziwne dźwięki dochodzące spod tych desek. Pomyślałem, że to mysz, szczur czy sk***ysyny jakieś. Ale *** tam dopóki nie chodzą mi po piwnicy niech sobie tam siedzi. Następnym razem jak tam przechodziłem usłyszałem jakieś "K***a j****a. .Gromp się zbugował". Strachłem jak pojebany i pobiegłem po stetoskop (moja babcia była lekarką, niestety zmarła na zatrucie rtęcią jak byłem mały, ale został mi po niej stetoskop) i przykładam do podłogi. Słyszę teraz wyraźnie "No i *** zrobił gienka na sziwanie". Spierdolilem stamtąd jak pojebany. Od tego czasu boje się chodzić po podłodze.
 
 
 
 
Pamiętam sytuację gdy byłem wraz z rodzicami w cyrku. Trwał właśnie numer z tygrysem. Całe show przerwało jednak dziwne zachowanie jednego z widzów. Po chwili zauważyłem że to Norbert „Dis” Gierczak, który wbiegł na scenę i zaczął się drzeć w stronę zwierzęcia. Zdezorientowani widzowie nie wiedzielico oznaczają dziwne okrzyki, które brzmiały: „J****a Nidalle znów użyła ulta, ja p******e” oraz „K***a gdzie jest mój team, sam jej nie zajebie”. Szaleniec zaczął wymachiwać rękoma i po chwili krzyknął: „K***a znów zmissowałem graba, ja jebie”. Widownia, przestraszona bardziej zachowaniem Norbita niż obecnością zwierzęcia zaczęła opuszczać salę. Na szczęście szybka reakcja ochrony zapobiegła dalszym ekscesom. Gierczak, który w objęciach ochroniarzy krzyczał jeszcze „K***a, cleanse się znów zbugował” został sprawnie wyniesiony z sali.
 
 
 
Pewnego razu kiedy wracalem z kina rowerem, bylem totalnie zamyslony, przypadkowo wjechalem na norberta gierczaka, przewrócil sie, lecz okazalo sie ze nic mu nie jest, spokojnie wstal i zaczal wyzywac mnie od "jebanych scierw" "polaków robaków", bardzo uprzejmie, z gracja lecz bardzo stanowczo pozyczyl mi nowotwóru, a nastepnie wyjebal mi lepe na ryj, zabetonowal mi buty i wrzucil do rzeki, kiedy sie ocknalem, zrozumialem ze czlowiek ten zrobil to dla mojego dobra, nauczyl mnie ze innych trzeba szanowac i odnosic sie do nich z kultura, zrozumialem mój blad i jestem mu bardzo wdzieczny za te lekcje, prawdopodobnie najwazniejsza w moim zyciu.
 
 
 
Wczoraj poźnym poludniem wracajac do domu z pracy zauwazylem charakterystyczna osobowość, byl to wysoki brunet z kolczykami na całej twarzy, przybliżając się spostrzegłem iż jest to słynny toxic Norbert "Dis" Gierczak. Podchodze do niego i mówie "Siemka Dis kiedy stream", odwraca się do mnie, można było zauważyć lekkie zdezorientowanie na jego twarzy, po chwili odpowiada mi "no k***a nie wiem jak mozna byc takim sk***ysynem jak ty bez kitu, mam nadzieje ze twoja matka umrze na raka bawi Cie robienie komus na złość? Chcesz mnie moralizowac? Słaba opcja" Przez chwile stoje osłupiały aż nagle znienacka pojawia się jakiś 16-latek, uczesany na jeża, w charakterystycznych okularach słonecznych o białych oprawkach, byl to Fx_Imba, wypierdolil w mgnieniu oka bombe na pysk Disa, po czym zwrócił sie w mą strone i powiedział "jutro 10:00 stream na hitboxie" po czym wzial pilke zrobil wsada do pobliskiego kosza. Od tego momentu Imba stal sie moim bohaterem i spamuje czat jako członek FXu.
 
 
 
Bylem z synem w kinie. Akurat grali jakas bajke o smokach kupilem cole i popcorn jak przystoi dobremu tacie, dzieciak byl szczesliwy, Nie uwierzycie co sie odjebalo. Nagle gdy bylo ujecie pokazujace jednego ze smokow wstal jakis pojeb z obledem w oczach, od razu zauwazylem, ze to znany streamer Norbert G toczyl piane z ust i wykrzykiwal "Sziwana Ty k***o wiecej mnie nie zgenkujesz" po czym rzucil puszka coli w ekran, i przeskoczyl trzy rzedy w tyl tuz nad glowa mojego syna krzyczac "flesz, ałtplejd szmato". Teraz dzieciak ma traume, a ja wydaje co miesiac krocie na lekarzy...dzieki Norbert
 
 
 
Poród znanego streamera norberta g. przebiegał pomyślnie, do póki pielęgniarka nie przebiła mu uszu i warg zszywaczem, wypadki się zdażają, jednak po tym  zajściu norbi wyfleshował z łona matki, zwyzywał ordynatora od "pierdolonych polaków" po czym spojrzał w oczy swojej matki i powiedział: "się k***a ciesz, że nie miałem erki"
 
 
Ostatnio poszedlem do zoologicznego kupic zwirek dla kota. Wchodze do srodka, a tam jakies poruszenie. 
Patrze na zamieszanie, a w samym srodku stoi norbert "Đis"gierczak. Napierdalal piesciami w klatki z zabami i krzyczal "k***a j****a gromp sie zbugowal, ja p******e". Po chwili przyszla ochrona i próbowala go wyjebac ze sklepu, ale on krzyczy "ja p******e inwejduja mnie team k***a gdzie team". A jak poruszylem ta sprawe na chacie jego streamu to dal mi perma i powiedzial ze nie mam honoru dla ojczyzny i gadac tu z typem.
 
 
Miałem wtedy 6 lat. Razem z tatą postanowiliśmy ulepić bałwana. Zauważyliśmy, że brakuje mu ważnego elementu - nosa. Więc tata poszedł do domu po marchewkę. Kiedy zostałem sam, przez chwilę nieuwagi zakradł się jakiś człowiek. Od razu go rozpoznałem, był to Norbert "Dis" Gierczak. Nagle zaczął
krzyczeć w jakimś niezrozumiałym dla mnie języku. Odepchnął mnie i w szybkim tempie zaczął wpierdalać mojego bałwanka. Bałem się. Kopałem go w krocze, jednak on nic nie czuł. Uratowała mnie żaba, która go wystraszyła.
 
 
Ostatnio niestety mialem nieprzyjemnosc spotkania Norberta Gierczaka na uliczy podczas parady równosci. Jak sie mozna spodzewac nie obeszlo sie bez incydentow, podczas gdy wszyscy krzyczeli przerozne hasla dls krzyczal "i c**j zrobil genka na szywanie" gdy ludzie spytali go co to oznacza rozplakal sie i ze szklankami w oczach krzyczal: "czy bawi was robienie komus na zlosc ?" nikt nadal nie wiedzial o co chodzi wiec Dls uciekl do domu, zamknal sie w swoich 4 scianach i zaczal streamowac, swoje hasla do dzis uzywa podczas streamowania, niestety ludzie nadal nie potrafia zrozumiec o co chodzi przez co nie jest zbyt lubiany na platformie Twitch
 
Dis odmienił życie wielu osobom w tym mnie, gdy byłem zagubiony to on przyjął mnie z uśmiechem na twarzy do elity internetu i dał poczucie bezpieczeństwa oraz to jego nauki nadały mi sens życia i teraz na twitchu oficjalnie głoszę jego słowo i zmieniam attitiude polskich czatowników, dodatkowo był profesjonalnym zawodnikiem drużyny 3vs3 fck it , profesjonalnym komentatorem esportowym, a przede wszystkim jest wspaniałym człowiekiem i dobrym ojcem swoich wszystkich dzieci z Elity Internetu Disstream oraz Disonators. Myśle że teraz zmienisz zdanie o Norbercie i zaczniesz go bardziej szanować bo to na prawdę wspaniały człowiek
 
Dis jest jak jan Paweł II. Gimby hejtują wielkiego papieża dlatego bo w ich środowisku jest to modne za to starsi i dojrzalsi ludzie go szanują bo wiedzą ile zrobił dla Polski i że dzięki niemu teraz w naszym kraju nie ma komuny i legalnie możemy oglądać sobie strumyk Disa. Tak samo ma Dis, gimby go hejtują na strumyku bo albo są z jp armi albo są toksycznymi pandami nervariena za to dojrzalsi ludzie doceniają to ile Norbert robi dla polskiego lol community oraz są mu wdzięczni za to że porzucił swoją esportową karierę na rzecz strumykowania a zrobił to tylko dla nas widzów  :)
 
 
 Tak Norbert nauczył mnie inaczej patrzyć na świat oraz ludzi. Kiedyś tak jak on byłem strasznym toksykiem ale poprzez oglądanie jego strumyków oraz medytacje udało mi się zmienić swoje zachowanie o 100% dzięki czemu znalazłem dziewczyne, mam nowych znajomych oraz pogodziłem się z rodzicami po 5 latach.. Tak śmiało mogę powiedzieć że Dis zmienił moje życie
 
 odjebcie się od Norberta, on przynajmniej coś w życiu osiągnął a wy siedzicie na tych streamach i wyzywacie wszystkich którym się w życiu powodzi. przez ten czat jakość streamu strasznie spada bo swoim toksycznym attitiude niszczycię tą harmonie która zazwyczaj panuje na strumyku Norberta.. i nie wyzywajcie go od slabiakow bo udowodnił całej polsce że mimo trolli potrafi wygrywać gierki i osiagnal super wynik w swoim challengu. w dodatku dla fanów zrezygnował ze swojej esportowej kariery! pozdrawiam
 
 
 Opowiem wam historię jak poznałem Disa. Kiedyś jak byłem młody przyjeźdżałem z Mamą do Wadowic na kremówki, w tym momencie poznałem Wielkiego człowieka, Norberta Gierczaka. Nasza historia rozpoczeła się że razem usiedliśmy przy barze i zamówiliśmy kremówki. Gadka była spokojna, norbert nie okazał przemocy, następnie zaproponował że zaprosi mnie na fejsie, zgodziłem się. Niestety Moja mama powiedziała że nie mogę zadawać się z Norbertem, dlatego czasami wieczorami wymykam się z domu i snajpie go na soloq nordyckim  :))
 

Kiedyś byłem wielkim fanem Skyrima. Niestety, przeszedłem wszystkie wątki po kilka razy, więc jedyne co mi zostało to pobieranie modów. Pobrałem ich całą masę, ale nie czytałem ich opisów. Grało mi się bardzo przyjemnie nową rasą, wykonując nowe questy. Ale w końcu chciałem porobić wątek główny. Doszedłem do etapu z Paarthurnaxem. Nie mogłem się doczekać, ponieważ dubbinguje go sam Piotr Fronczewski. Jednak kiedy wszedłem na górę, zobaczyłem coś bardzo dziwnego. Zza moich pleców wybiegła pewna osoba, od razu rozpoznałem, że to znany streamer Norbert "Dis" Gierczak. Krzyknął "Sziwana ty k***o tera ja cię zgankuję!", po czym wyciągnął wielką latarnię przypominającą broń Jaxa z gry League of Legends i zamordował biednego smoka. Zapłakany po śmierci mojej ulubionej postaci usunąłem grę z dysku i poszedłem oglądać streamy mojego ulubionego streamera Damiana Nervariena Ziai.

 

najlepsza jest pasta z teleturniejem  :v

Pewnego wieczoru siedziałem razem z rodzicami i oglądaliśmy naszą ulubioną TeleGrę na kanale Polsat. Jako że jesteśmy fanami łamigłówek i szarad, jest to nasza ulubiona rodzinna rozrywka by czasem rozruszać szare komórki i spędzić rodzinny czas Pani prezenterka zadała pytanie "stworzenie na K", wyceniła poprawne rozwiązanie na 200zł. Ku mojemu zdziwieniu, kolejny telewidz, który trafił na otwartą linie miał głos niczym znany polski streamer Norbert "Dis" Gierczak. Zamiast przywitać się krzyknął tylko "HALO KARTHUS HALO!".Wtedy byłem już pewny że to Dis. Pani prowadząca troche zbita z tropu powiedziała, że poprawnym rozwiązaniem zagadki jest "koń", na co Dis z oburzeniem krzyknął: "PAL SIE KONIU J****Y! MAM MASTER TIERA TYLKO SPADLEM PRZEZ ELO DIKOJ...".Na końcu dodał jeszcze: "MENTALNOŚĆ TEGO NARODU NIGDY SIĘ NIE ZMIENI!!" i rozłączył się. Od tamtego czasu Norbert udaje, że nic się nie stało.

 

Pewnego wieczoru siedziałem razem z rodzicami i oglądaliśmy naszą ulubioną TeleGrę na kanale Polsat. Jako że jesteśmy fanami łamigłówek i szarad, jest to nasza ulubiona rodzinna rozrywka by czasem rozruszać szare komórki i spędzić rodzinny czas Pani prezenterka zadała pytanie "stworzenie na K", wyceniła poprawne rozwiązanie na 200zł. Ku mojemu zdziwieniu, kolejny telewidz, który trafił na otwartą linie miał głos niczym znany polski streamer Norbert "Dis" Gierczak. Zamiast przywitać się krzyknął tylko "HALO KARTHUS HALO!".Wtedy byłem już pewny że to Dis. Pani prowadząca troche zbita z tropu powiedziała, że poprawnym rozwiązaniem zagadki jest "koń", na co Dis z oburzeniem krzyknął: "PAL SIE KONIU J****Y! MAM MASTER TIERA TYLKO SPADLEM PRZEZ ELO DIKOJ...".Na końcu dodał jeszcze: "MENTALNOŚĆ TEGO NARODU NIGDY SIĘ NIE ZMIENI!!" i rozłączył się. Od tamtego czasu Norbert udaje, że nic się nie stało.

Dwa tygodnie temu umarł mój dziadek. Dziś o godzinie 13 był pogrzeb oraz msza w jego intencji, więc poszedłem jak na wnuczka przystało. Jeszcze przed rozpoczęciem podszedłem pożegnać dziadka, bo akurat trumna była otwarta to chciałem zobaczyć go ostatni raz. Chwilę po tym ceremonia się rozpoczęła, każdy siedział zapłakany i słuchał kazania księdza. Nagle słyszę hałas, jakiś facet wyjebał drzwi frontowe niczym Lee Sin z erki, a potem wbiegł do kościoła. Był zmachany, jakby przed kimś uciekał. Podbiegł do ołtarza, a za nim do świątyni wbiegła policja. Opętany człowiek rzucił się w kierunku otwartej trumny i zaczął drzeć ryj "HALO, KARTHUS HALO. GDZIE JEST K***A MÓJ TEAM?". Każdy obecny w kościele siedział osłupiały, babcia w ogóle jebła na zawał i mieliśmy dwa pogrzeby zamiast jednego. Nikt nie wiedział co się dzieje, nikt poza mną. Tajemniczym mężczyzną okazał się niejaki Norbert "Dis" Gierczak, znany również jako polski Bear Grylls. Rozpoznałem go po piercingu na twarzy i odrzucającym smrodzie fajek. Chwilę później został skuty w kajdanki przez dwóch policjantów i zabrany do radiowozu. Dwa dni później w gazecie przeczytałem, że pojmany mężczyzna "zażył mocarza i nie potrafił odróżnić rzeczywistości od świata wirtualnego, kradł banany ze sklepów udając karetkę, a następnie zbiegł do kościoła", dalej nie czytałem. Od tamtej pory odstawiłem mocarza i zacząłem chodzić co niedzielę do kościoła.

 

Pewnej niedzieli postanowiłem wybrać się do kościoła, moją uwagę od razu przykuł pewien mężczyzna z kolczykiem w wardze oraz w brwi, dziwnie się trząsł oraz szemrał coś w stylu polaczki jebane, shyvana nienawidzę cię. Gdy nadszedł moment komunii i ludzie zaczęli przemieszczać się w stronę księdza jakaś emerytka potrąciła tego dziwnego człowieka on wtedy przestał się trząść i wstał, wtedy poznałem, że tą osobą jest znany streamer Norbert "Dis" Gierczak. Dis zaczął wrzeszczeć na cały kościół "shyvana ty k***o znowu próbujesz mnie zgenkować!" po czym popchnął staruszkę i zaczął biec krzycząc "odpalam ghosta polskie k***y" , w momencie gdy był blisko wyjścia z całych sił uderzył w ścianę, po czym upadł na podłogę i powiedział "k***a flash nie zadziałał" Jeszcze po kilku tygodniach od tego wydarzeniach mam koszmary z Norbertem, w których goni mnie i krzyczy "shyvana ty k***o teraz ja cie zgenkuje"

 

 

 

 

  • Odpowiedzi 644
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

> Wznów MPCMobile

 > Usuń z niej wszystkie artykuły, bo lider to plagiator.

   > Przywróć Mentorów

 

-------------------------------

 

> Usuń w regulaminie dodawanie prefixów

 > Przywróć w regulaminie wymóg dodawania prefixów. 

 

MPCForum = usuwanie i przywracanie rzeczy po dość dużym czasie.

 

bc1444f702f7466fb227f58d2a6a4f6e.png

Opublikowano

5685514743893471380266.png

7812818616.png

Ludzie dzielą się na tych co grają w metina oraz na tych co mają mózg ale nie grają w Diablo 3 Mobile :) 

Opublikowano

LDe4GcL.png

 

>Sprzedaj forum jakiejś firmie

>Kilka lat później pisz jakie mpc jest złe i się stacza

 

Stoczyło się przez Makina, nie przez firmę której to forum jest i od decyzji które podejmuje DM(Jakieś podejmują? xD)

Opublikowano

>Sprzedaj MPCForum dla DM

 > Nie bądź aktywny na MPC kilka miesięcy

    > Wejdź po kilku miesiącach

      > Napisz status z krytykowaniem admina

         > Strać uprawnienia na FB

           > Wygrażaj konkurencją aka słodką zemstą

6437f3b48a8b41c395b28e76e17e467c.png

Opublikowano

3195114744643161380266.png

2949214744643161380266.png

7812818616.png

Ludzie dzielą się na tych co grają w metina oraz na tych co mają mózg ale nie grają w Diablo 3 Mobile :) 

Opublikowano

Ciekawe od czego jest system wiadomości PW na MPCForum i czy ludzie kiedyś będą wyznawać miłość dla drugiej połówki w statusach. 

3503fd53602d416c815680e645e7856f.png

Opublikowano

9489914746158031380266.png5529814746158031380266.png

7812818616.png

Ludzie dzielą się na tych co grają w metina oraz na tych co mają mózg ale nie grają w Diablo 3 Mobile :) 

Opublikowano

To nie fake, po prostu ktoś z góry usunął xDD

Buntownik

 

McRgfep.png

xWXwP2T.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...