Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na MPCforum


Gość Valze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

53c7fdc76c68ddb8fbe362a34b1bb9b7.png

Z tego co mi wiadomo są to pogaduszki a nie dział minkraftu że nie mogę sobie napisać :v

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

  • Odpowiedzi 644
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

7216414645047411380266.png

 

No comment. 

7812818616.png

Ludzie dzielą się na tych co grają w metina oraz na tych co mają mózg ale nie grają w Diablo 3 Mobile :) 

Opublikowano

5461414646325601415289.png­


Kto pamięta jak płakała że jej gify są na mpc, a potem straciłem wszystkie rangi bo napisałem dobra loszka :makka: gdzie sprawiedliwości brak. A Ona może sobie pisać do Makina że jebią go w dupe ;) 

bgfp marvelia.png

 

Opublikowano

5461414646325601415289.png­

 

 

Kto pamięta jak płakała że jej gify są na mpc, a potem straciłem wszystkie rangi bo napisałem dobra loszka :makka: gdzie sprawiedliwości brak. A Ona może sobie pisać do Makina że jebią go w dupe ;) 

Prawilnie przypominam, jak zostało odrzucone jej podanie do działu LoL, a 2 tyg. później dziwnym trafem się z dupy w teamie pojawiła. xD 

8981414646418881434308.jpeg

To jest screen z jej podania. U większości się czepiają jak ktoś jest aktywny dopiero od 1-1.5 miecha, a co dopiero 20 dni. :D 

Link jak ktoś chce: http://www.mpcforum.pl/topic/1231725-kidmodleague-of-legendsupsia/#entry10522439

 

Idiotyzm:

8432614646420521434308.jpeg

 

Opublikowano

5461414646325601415289.png­

 

 

Kto pamięta jak płakała że jej gify są na mpc, a potem straciłem wszystkie rangi bo napisałem dobra loszka :makka: gdzie sprawiedliwości brak. A Ona może sobie pisać do Makina że jebią go w dupe ;) 

Nie ma co. Wolalbym ja jebac w dupe niz makina :v

/sprawiedliwosc wciaz tu jest 

Opublikowano

 

5461414646325601415289.png­

 

 

Kto pamięta jak płakała że jej gify są na mpc, a potem straciłem wszystkie rangi bo napisałem dobra loszka :makka: gdzie sprawiedliwości brak. A Ona może sobie pisać do Makina że jebią go w dupe ;) 

Nie ma co. Wolalbym ja jebac w dupe niz makina :v

/sprawiedliwosc wciaz tu jest 

 

 

 

112818_usterka-protezy-reki-na-wizji.gif

 

comment_BNdTwflLHlVM3QD1eRczVa4M5CGSkocG

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1535953-cuckold-co-o-nich-sadzicie/#entry12988464

>forum na temat gier, komputerów itp.

>problemy życiowe

175911456088738371599.gif

Opublikowano

1434814649000041424733.jpeg

>wy k***a wszyscy czytać nie umiecie

>jesteście idiotami

>to ja się najlepiej na tym znam

>c**j z tym, że jest tu kupa ludzi bardziej doświadczonych ode mnie, ale to ja mam range,a nie oni

>p******e się kłócić z takimi dysmózgami

Opublikowano

"Yoszki! (Zadam może i głupie pytanie) Czy warto kończyć gimbe z gównianymi ocenami, czy zostać i mieć lepsze? ( aktualne to: ang 4, niemiec 3, matma 2/3, polak 2, hista 1 :D, artystyczne/plastyka 3, chemia 4, fizyka 3, w-f 4, infa 5, biola 2, edb 3, geografia 3 )

"

 

Poziom pytań w pogaduszkach.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...