Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na MPCforum


Gość Valze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ufb6QQJ.jpg

A tu gość wyskakuje z minecraft'em

oJeFFcg.jpg

 

 

 

Chyba nadal nie ogarnął.

gOTiSyw.jpg

A to ten ss:

6W0dCs0.jpg

 

 

Jednak są postępy!

OgGJdOK.jpg

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

  • Odpowiedzi 644
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Krzysztof Rutkowski ukrywający się na forum pod wiele mówiącym pseudonimem Mroczeks odgadł w mgnieniu oka zagadkę imienia użytkownika damian5602. Zawsze wiedziałem, że to wielki detektyw z ogromnym talentem i umiejętnościami dedukcyjnymi. Autorytet dla ludzi młodych, jak i starych. Społeczność MPC może być z takiego usera dumna.

2929314607441331360387.png

 

 

8813114607448201360387.png

9725314607448201360387.png

3445114607448201360387.png

 

 

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/forum/1010-moda/

 

ten dział daje raka z ludźmi, którzy się tam wypowiadają.

 

eFaVfuD.png

JtVNPcG.png

 

czyli Stylowy MPC przez duże S, haluweczki, dresiki, prosto, nereczka, skarpetki do połowy łydki 

 

@1373230489-U611928.pngYoshimitzu

ja??????

ziomek ja w swoim arsenale mam buty nawet po 800 zł, spodnie po 600 itp  xD  xD  xD

ktoś się śmieje ze mnie, że wydaje tyle na ubrania?

 

nie wiem o co chodzi w twoim przekazie, bo trochę niezrozumiale to napisałeś

aaahhh i nie dyskutuj ze mną nt. streetweara bo się na tym kompletnie nie znasz

 

 

hipokryta

człowiek, który nie mówi prawdy, jest dwulicowy i fałszywy; obłudnik, kłamca, faryzeusz

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/forum/1010-moda/

 

ten dział daje raka z ludźmi, którzy się tam wypowiadają.

 

eFaVfuD.png

JtVNPcG.png

 

czyli Stylowy MPC przez duże S, haluweczki, dresiki, prosto, nereczka, skarpetki do połowy łydki 

­

Dopiero co sam płakałeś raku o to że śmiali się z tego że kupujesz buty za 600 zł i się tym jarasz, hipokryta przez duże H, stylowe niedojebanie. :makka: -5pkt dla mnie. Ale było warto napisać prawdę. 

bgfp marvelia.png

 

Opublikowano

Powiedział co wiedział... A sam nick ma jak... ;p 

 

5896214608226631380266.png

7812818616.png

Ludzie dzielą się na tych co grają w metina oraz na tych co mają mózg ale nie grają w Diablo 3 Mobile :) 

Opublikowano

Zrobił formę na "kantelkach"

 

163021460910166489277.jpeg

O muj borze. Literuwka. Ty tam pszy monitoże sie ze śmiechó nie zesraj.

 

2158414609112861503235.png

forum o czitach > forum o grach > forum o zyciu

fEaAAXQ.gif

Opublikowano

7Rz2vMT.jpg

 

Uważam, że administrator powinien być przykładem dla innych użytkowników oraz przy takim banowaniu zachować profesjonalizm odpowiedni do swojego stanowiska. Podkreśliłam to, co najbardziej razi moje oczy. Takie "wywyższanie się" nie powinno mieć miejsca. (Nie chodzi o sprawę z tym zbanowanym, gościa nawet nie znam)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...