Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Chcesz zareklamować swój klan ? Szukasz klanu ?


PressButton

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heady.png

 

Witam

 

 

Jestem założycielemKlan Invisible Ninja Invaders. Szukamy chętnych graczy dla naszych teamów: CoD4, MW2 oraz MW3. Rekrytacja odbywa się poprzez podanie na naszym forum w odpowiednim dziale.

Lider klanu: ASSHunter

Liczba członków: 15

 

 

Posiadamy własne serwery dedykowane gier i TeamSpeak 3

WWW: w opisie

Serwer SnD COD4 PROMOD : 62.181.182.145:28962

 

 

 

Postawą do przyjęcia jest:

- wiek - min 15 lat

- umiejętności

- zaangażowanie podczas treningów i sparingów, dotyczy też "życia" klanu

- gra bez "wspomagaczy"

- szczypta humoru :D

 

Szukamy też przeciwników na sparingi ;)

 

Więcej info na

Pozdrawiam ASSHunter

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

s5_logo.png

 

 

Oferujemy:

 

Web: strona, forum

Voice: Team Speak 3, Mumble

Serwer: W zależności od wyników +1 prv/pub

Redakcja: wynagrodzenie ustalane indywidualnie

 

 

Kogo szukamy?

 

Gaming:

 

Szukamy pełnego składu lub osób, które chcą stworzyć zgrany zespół.

Każdy team, który wykaże się dobrymi wynikami zostanie (w zależności od potrzeby) wyposażony w

serwer do rozgrywek międzyklanowych.

Szukamy Teamów, które będą nas reprezentowały przede wszystkim na arenie ESL.

 

 

Redakcja:

 

Jesteś osobą kreatywną, masz „lekkie pióro” a może zdolności graficzne?

Serdecznie zapraszamy!

 

Potrzebni:

1. Redaktorzy

2. Moderatorzy

3. Newsmeni

4. Graficy

Wymagania:

1. kreatywność

2. znajomości poprawnej pisowni

3. wyobraźnia

4. zaangażowanie

 

 

 

ZAPRASZAMY

 

xxx

 

Steam:-L3X-Back-

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 4!

 

Mój nick w grze to : Suchy :)

Gram tylko na Promodach. Gram w CoDa od długiego czasu.

Mam oryginała. Mogę grać na AK/AKu/Scope też mogę :P

 

Nie jestem żadnej wChujHigh, mówie to na wstępie.

Dla mnie liczy się zabawa. Dużo gram z kumplami.

Grałem już kilkakrotnie ClanBase, ESL.

Codziennie gram jakieś PCW.

Lana jeszcze nie zaliczyłem :P

Głównie chodzi mi o Fun, ale jak mam grać poważnie, to tak jest.

 

Byłem już w kilku klanach, ale atmosfera w nich się psuła,

więc rezygnowałem czym prędzej.

 

Oczywiście mam TeamSpeak'a.

Piszcie na GG/AQQ. Siedzę najczęściej na niewidocznym, ale jestem :)

Można pytać o więcej itp.

 

 

Kontakt :

 

GG:4193368

AQQ : suchy2307

Xfire : Założę niedługo :)

 

Posiadam Wersję CoDa: 1.7

 

 

PISZCIE, OFERTA NADAL AKTUALNA (5 Maja aktualizacja)

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Klan |TGK| poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader:HumoreK

Ilość Członków:4

Własny Serwer:Tak IP:195.114.0.95:27960

Wymagania:Dobry skill search & destory

Skype:Fajny1997Kolo

GG40165919

Xfire ----

TeamSpeak wykupuje jak będzie to dopisze

Wersja:1.7 only

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Klan Vdk. poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu-2/3 OSOBY.

Leader:Demokracja

Ilość Członków:3/2 aktywnych/ nieaktywnych

Własny Serwer:Nie

Wymagania: Skill low+/med,mikrofon,wiek:16+,normalność*.

GG:8641053

Xfire: moher1234

 

Wersja:aktualna

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Klan Fit extreme gamerS poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader: FegS#Szakal

Ilość Członków: 21

Własny Serwer: Nie

Wymagania: Mikrofon ;P

Skype -

GG -

Xfire - fegsszakal

TeamSpeak - 217.79.179.51:9659 ( Szukacie 2 VIP i hasło junekcwel )

Wersja: 1.7

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Klan Terror-Team (TT..#) Info Nasz skill to MED, jesteśmy klanem rozwijającym się, a co najważniejsze są u nas mili ludzie ;)

Leader: MakK?

Ilość Członków: ok 20 i ciągle wzrasta

Własny Serwer: Tak posiadamy 2 servery promod na wersji 1.6 oraz 1.7

 

http://cache.www.gam...FFFF_000000.png

http://cache.www.gam...FFFF_000000.png

 

Wymagania: Mikrofon, ogarnianie cod'a

Skype -

GG - 18294020 (nr Leadera)

Xfire -

TeamSpeak:

Wersja:1.6 / 1.7

 

Strona klanu :

 

ZAPRASZAMY

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 4!

Mój nick w grze to : On3ShoT posiadam 1lv i moją ulubioną bronią jest ak47u ,ak47 ,m4 ,mp5

Kontakt : skype

Skype:smith.polska

Posiadam Wersję CoDa:1.7

Pomagam na PW (Prywatna Wiadomosc)

▄ . ► KONTAKT .
Wyślij do mnie Prywatną Wiadomość (PW)

►Skype: smith.polska

Opublikowano

Witam Szukam klanu mój nick to Wan Di Meng mam 55 lvl. moja ulubiona broń ak47, snajpa m4 aku i mp44 mam all zlecenia wykonane szukam klanu.

Moje GG to :40199324

PS.Gram czystego coda bez promodów bez zombie modów możliwe u mnie tylko hc .

Opublikowano

Witam jestem założycielem klanu Native Warriors Multigaming ,szukam dobrych graczy w grze Call of Duty (wszystkie części ) by dzięki nim stworzyć ową sekcje i pograć w paruturniejach . Klan istnieje od paru dni , ale szybko się rozwija .Jest to klan Multigamingowy więc istnieje w nim parę sekcji ( właściwie to będą istniały ) Mamy własną stronęhttp://www.clannw.xaa.pl ,oraz ts-a którego sponsoruje nam znany w świecie Battlefield klan .Jeśli jesteś chętny wejdź na naszą stronę i pomóż nam budować nową elitarna drużynę Multigamingową .Zapraszamy do wspólnej gry .W swoim czasie zakupiony byłby serwer ,najbardziej odpowiedzialna osoba po jakimś czasie dostała by range Dowódce sekcji by prowadzić swą do zwycięstwa . Jeśli jesteś chętny wejdź na naszą stronę i pomóż nam budować nową elitarna drużynę Multigamingową .Zapraszamy do wspólnej gry .

 

gg:33359015

Opublikowano

Witam!

Poszukuję klanu w Call of duty 4.

Nick w grze : Leon ZboK

Staż: 2 lata

Ulubiona broń: Nóż, AK47, deagle

Co mnie interesuje ? klan z serwerem minimum 6 członków, tryb SD (nie przepadam za TDM)

GG: 8561217

TS3 : YE S

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Klan Dark Hunters szuka sekcji !!

Klan Dark Hunters będący odłamem dwóch klanów Modern Hussary i Golden Eagles ,znanych bardziej na scenie battlefield ,szuka sekcji klanowych.Oferujemy TS3 400 slotowy ( nasz ,nie publiczny) ,stronę z domeną com/pl nad którą trwają prace (narazie jest to strona www.clannw.xaa.pl) jeśli sekcja była by aktywna ,i dobrze reprezentowała klan ,możliwe by było zakupienie owej sekcji serwer do gry no i przede wszystkim fajną atmosferę.Oczekujemy jak już mówiłem dobrego reprezentowania klanu na różnych meczach,turniejach itp.Wymagania : Wiek + 16 ,posiadanie komunikatora ts ,chęć stworzenia czegoś nowego w klanie w tym przypadku nowej sekcji . Jeśli jest ktoś chętny i ma pomysł na stworzenie swojego kawałka w klanie napsz : 43575674

 

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 4!

Mój nick w grze to : Mój prestiż to 10 i lvl 50 sam nabiłem i moją ulubioną bronią jest Ak-47

 

Kontakt :

GG:Nie mam

Skype:funrunpl

Xfire: LogicDeath

Posiadam Wersję CoDa: wszystkie oprócz WaW

1326663273-U247153.png

By: A_D_R_I_A_N || Daj [+] jak pomogłem.

  • 2 tygodnie później...
Gość Tanamiso
Opublikowano

Szukam Chętnych Do Klanu/Gamingu Polskiego.

Bloods Angels - Zakrwiawione Anioły

.:.Bo wojna Musi Być Krwawa.:.

 

Lider : EnDoX - Znany W Polskich Turniejach 2010 / 2011 10 Wygranych. 11 w Polsce Gamer CoD4 1.6 Skill (Med)

 

Wymagania:

-TeamSpeak3

-Mikro

-CALL OF DUTY 4 1.6 oraz 1.7

 

Strona

 

 

TeamSpeak3

IP:

Kanał 4.Bloods Angels

 

Herb Klanowy

 

acfp6d.png

 

Serdecznie Zapraszam

Bo Każda Bitwa Musi Być Krwawa

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 4!

Mój nick w grze to : Cookie moją ulubioną bronią jest ak47\aku\scope

Kontakt :

GG:6094094

Xfire:cookie4ever5

Posiadam Wersję CoDa:1.7 pirat, za jakis czas bede mogl oryginala kupic.

Oczekuje grania promodow i zwyklych sd.

Opublikowano

Klan Menthors poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader:eXCout gg 5473273

Ilość Członków:xxx

Własny Serwer:Tak/Nie TAK

Wymagania:

wiek : 16

Microfon : tak

xf : tak

Skype -

GG 5473273

Xfire komar1212 lub SharkY

TeamSpeak tymczasowo brak

Wersja:1.7

 

Szukamy dobrych ogarnietych graczy!!!

Oferujemy :

-Mila atmosfere

-Mozliwosc adminowania serwera

- Rożne spary

-ESL

 

Podania prosze skladac na

 

Zapraszamy na serwer 80.82.16.70:28902

Opublikowano

Klan - Pogromcy Botow rekrutacja On Zapraszamy

Leader: Jack

Ilość Członków:2 - dobrych

Własny Serwer:Tak/Nie Tak

Wymagania: +16 wiek mutacja ON oraz aktywnośc na xf i Forum

 

Skype: provine258

GG

Xfire jackes258

TeamSpeak - Podany na stronie (strone zostanie podana na xF

Wersja:1.7

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 4! Klan musi posiadać serwer :D (nie pusty -,-)

Mój nick w grze to : DiZzY# 55 LVL ulubiona broń M4

 

Kontakt

GG:24536908 (rzadko jestem)

Skype:

Xfire:kimini15 (codziennie jestem :D)

Posiadam Wersję CoDa: 1.7

 

CoD ORYGINALNY !

BBEDAB064D0FA383.png

POMOGŁEM DAJ +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...