Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Chcesz zareklamować swój klan ? Szukasz klanu ?


PressButton

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Klan Guns of dead *GoD*

Info o klanie

Leader:*GoD*Newbie_cL

Ilość Członków:4

Własny Serwer:Nie

Wymagania:

-Minimum 14 lat

-odwiedzać co najmniej raz w tygodniu stronę

-ranga minimum dowolna

Klan jest na wersje 1.0

Kontakt ze mną:

Xfire:twardy11

GG:4215587'

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Klan: CL@N COD4 HARDCORE[PL] Poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego Klanu.Klan dopiero co założony szukamy członków patch 1.7.

Leader:ADMINI: TOMSON[PL],LOPEZ,KOWAL,DLAWNURG

Ilość Członków:narazie 4 ale potrzebujemy więcej!!!

Własny Serwer:Tak.

Wymagania:Wiek 14 lat,gra na patchu 1.7

GG;2973766

Wersja:1.7

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Klan: poszukuje chętnych osób do klanu nazwa klanu: -BP-

dalsze instrukcje na spotkaniu na serwie móje email [email protected] zapraszam

iloć członków: nie mam limitu członków lecz szukam uzdolnionych graczy wybiore członków klanu podczas gry

nie mam wlasnego serwera ale wchodzimy mam wybrany tutaj macie ip 178.63.66.21:28976

skype:brak

gg: 31339988

patch 1.7

stronke bede tworzyl

leader:oskar -BP-

 

 

zapraszam

Opublikowano

Witam!

Szukam klanu w grze Call of Duty 4

Mój nick w grze to Szogun.mam 55 lvl i moje ulubione bronie to M16, Dragunov, AK47 oraz AK74u.

Kontakt:

GG:13498407

XFire: maciekiller

Posiadam Wersję coda 1.7

Opublikowano

Klan nS (( najlepsi Strzelcy )) poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do mojego clanu Info o klanie: założyłem sobie clan dla zabawy :), nie chcę grać cb itp.. Szukam 4 osób które chcą pograć, grają 4fun (( PromodLive 204 )).

Leader: mazaR

Ilość Członków: 1

Własny Serwer: Tak

Wymagania: Wiek 17+, skill med, mikrofon, kultura.

Skype - ---

GG - ---

Xfire -

TeamSpeak - załatwi się.

Wersja: 1.7

Opublikowano

Szukam klanu w Call of Duty 4!

Mój nick w grze to : nowciu posiadam 55lv i moją ulubioną bronią jest M40A3 + Deagle (Srebny)

Kontakt :GG: 765767

Skype: bartosz.nowak97

Xfire: nowciu

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Klan eXtreme team. Team poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu. Pisałem już wcześniej o klanie nS, ale okazał się niewypałem. Grać będziemy tylko i wyłącznie na promodzie (( S&D )).

Lider: Ja (( mazaR ))

Ilość Członków: 3

Własny Serwer: Tak: na dzień dzisiejszy jest jeden serwer prywatny na hasło (( 10 slotów )) w następnym tygodniu planuje kupić serwer publiczny (( 10 slotów )). Lokalizacja: Niemcy

Wymagania:

  • wiek - 17 +
  • mikrofon - on
  • skill - med+
  • aktywność

Skype - prywatne

GG - prywatne

Xfire -

TeamSpeak3 - tak

Wersja: 1.7

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mój clan to Vh| poszukuje dobrych graczy . klan powstal niedawno ale jest bardzo wygrywa spary z clanami ktore duzej od nas istnieja .

 

 

Leader: Vh|lunek.CL

Ilosc graczy: 6

Serwer: narazie nie ale zbieramy

 

Wymagany Skype

 

Mamt wlasna stronke jesli chcialby ktos dojsc prosze napisac na forum na naszej stronce

Opublikowano

Klan xxx poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanieLeader:YankesIlość Członków max 10Własny Serwer:Tak ip: 178.63.98.15:29016Wymagania: chęć do gry ;] ewentualnie mikrofon ;]Skype: adamzybek20GGXfire yankescod4TeamSpeak tak będzie Wersja:1.7

Opublikowano

Klan [THQ] Poszukuje Graczy do gry CoD4 Zapraszamy!!!

Leader: Sprite

Ilość Członków:Już 7.

Własny Serwer:Tak

Skype

GG 2973766

Xfire

TeamSpeak

Wersja:1.7

 

 

Wymagania:

Gadu-Gadu.

Mikrofon.

Gra na patchu 1.7.

Umiejętności.

 

Więcej informacji na stronie Klanu:

Rekrutacja na Forum.

Opublikowano

Wiitam!.

Szukam klanu w Call of Duty 4!

Mój nick w grze to : Intervention posiadam 55lv i moją ulubioną bronią jest Ak-74u i M40A3

Kontakt : Tutaj PW

GG:25148934

Skype:xxx

Xfire:xxx

Posiadam Wersję CoDa:1.7

 

Moje umiejetności oceniam na 9/10

 

Jesli ktoś chciałby zobaczyć jak gram pisac GG lub PW tutaj

 

Mam 15 lat

+ <3

Opublikowano

Klan SSM Siły Specjalne Marines poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu.

Założyciele klanu:Mati , Łukasz

Ilość Członków:4

Własny Serwer:Nie możliwe , że będzie

Wymagania:

Skype:nie

GG:nie

Xfire:nie

TeamSpeak3:tak

Wersja:1.7

Strona klanu:

 

Zapraszamy!

Opublikowano

Jesteśmy Doświadczonym Klanem i Potrzebujemy Nowych Graczy w Swoje Szeregi.

Liderzy: ~#hS.Active - ~#hS.Mason.

Członków: 7.

Serwer: Tak.

Oferujemy:

Serwer CoD4 20 Slotowy.

Miłą Atmosferę.

Doświadczoną Administrację.

Dalszy Rozwój Klanu w Grach FPS.

Serwer TeamSpeak3

Eliminację Cheaterów.

Pomoc Techniczną.

Treningi.

 

Wymagania:

TS3 Client.

Wiek 16+.

Mikrofon.

Punktualność.

Aktywność.

Staż w Grze Minimum Pół Roku.

 

Oficjalna Strona Klanu:

 

Zapraszamy!

 

b_560_95_1.png

Opublikowano
Witam!.
Szukam klanu w Call of Duty 4!
Mój nick w grze to : RayanPL posiadam 55lv i moją ulubioną bronią jest Beretta 
Kontakt :PW
GG:32834945
Skype:NIE DAJE 
Xfire:Nie posiadam
Posiadam Wersję CoDa:1.6
Z 1.7 problem przy instalacji 

mca.png

Sygnatura wykonana przez tego użytkownika(KLIKNIEJ W TEN NAPIS)[/center]

Opublikowano

8587dudus2.png

 

Klan |POS| poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader:|POS|DudusPL

Ilość Członków:2

Własny server: Nie

Wymagania:

Wiek 12+

Jakieś umiejętnośći

Ventrillo

Minimum 20 lvl

Wersja 1.7

final.jpg
 

Opublikowano

Witam.... poszukuje osob chetnych do dolaczenia do nowo powstalego klanu... podstawowe info:

 

Leader: ALVAR

Czlonkow: narazie tylko ja bo wczoraj powstala koncepcja

Server: bedzie jak uskladamy team ( server oplace sam )

Wymagania: nie ma jakis specjalnych

 

Zapraszam na strone ( ciagle w budowie )

 

 

Zapraszam do skladania podan :)

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 4!

Mój nick w grze to : DanieK ... moja ulubiona bron to r700 / ak'u

Kontakt : lowmasters

GG:xxx

Skype:xxx

Xfire:lowmasters

Posiadam Wersję CoDa:-1.7

skill : med - low +

.

Opublikowano

Klan Dark Team poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu

Info o klanie :

Leader:Virhile

Ilość Członków:6

Własny Serwer:Nie

Wymagania:brak

Strona :

Wersja:1.7

@EDIT

NIE SZUKAM CHEATEROW

Opublikowano

Klan aVa'Avatar poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader:DanieK

Ilość Członków: około 6

Własny Serwer:Tak, posiadamy 2 serwery.

Wymagania:xf,ts,

Skype - brak

GG - brak

Xfire- lowmasters

TeamSpeak- podam na pw

Wersja:1.7

 

 

Chętnych prosze o pisanie na pw , lub na xf

.

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 4

Mój nick w grze to : KosTek posiadam 55 lvl i moją ulubioną bronią jest AK-47

Kontakt :

GG : 6766804

Skype : -

xFire : letki003

Posiadam Wersję CoDa : 1.7

Opublikowano

Witam

 

Jestem z klanu |IvG|. Szukamy chętnych klanów do spara. Zapraszamy na naszą stronę: Jeżeli zechcecie z nami zagrać proszę pisać na xfire: matibo96. Poszukujemy też graczy. Podania składać proszę na naszej stronie na forum w dziale rekrutacja.

 

b_560_95_1.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

-=[* IP serwera: 89.231.6.7:28960 *]=-

-=[* Nazwa serwera: ~#hoOl!GaN$s | Public | Cracked! | Hardcore | www.hs-clan.pl | *]=-

-=[*Ilość slotów: 20 *]=-

-=[* Friendlyfire: Nie *]=-

-=[* Forum: www.hs-clan.pl *]=-

-=[* Godziny uptime: 24/7, *]=-

-=[* Hoster: www.netshoot.pl *]=-

-=[* Rekrutacja Otwarta! *]=-

Opublikowano

Klan -TMB- poszukuje przeciwników do sparingów. Jesteśmy świeżym klanem i chcielibyśmy spróbować swoich sil w starciach z innymi klanami.

Leader: Hansior -TMB-

Ilość członków: 14/15

Własny server: TAK

Wymagana wersja 1.7

 

 

Zapraszamy na server do gry i na forum do rozmów.

Jeżeli jakiś klan jest zainteresowany prosimy o kontakt z liderem na forum.

 

b_560_95_1.png

cod4-01.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...