Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Chcesz zareklamować swój klan ? Szukasz klanu ?


PressButton

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Klan [cPx] poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu

Leader: [cPx] Tint

Ilość Członków: obecnie 3

Własny Serwer: Nie

Wymagania: wszystko na

GG:13515633

Wersja:1.7

sygnaturkalow.png
  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

logoespffnowe.png

 

Eagle Squadron Poland rekrutuje!

 

Poszukujemy ludzi chętnych do gru zarówno w Call of Duty: Modern Warfare 2 jak i Battlefield: Bad Company 2!

 

Eagle Squadron Poland to powstała ponad rok temu społeczność, która zrzesza ludzi lubiących się dobrze bawić.

 

Posiadamy

-serwer Team Speak 3

-stronę WWW

-zgrany, "ogarnięty" skład

-dużą dozę humoru i dystans do siebie nawzajem

 

Masz powyżej 18 lat? Czy ty również masz dystans do siebie? Nie boisz się przebywać w gronie osób mocno szurniętych? Twoje IQ jest większe niż liczbowa średnia wartość długości lotu Iryta helikopterem (ok. 10 sek.)? Zapraszamy!

 

Zanim zajrzysz na stronę, lub skontkatujesz się z nami, pamiętaj: nie jesteśmy żadnym hardkorowym klanem - jedyne co się dla nas liczy jeśli chodzi o grę to dobra zabawa i mile spędzony czas. Jesteś raz na tydzień? To nic! Jesteś raz na miesiąc? Trudno! Ważne, że gdy jesteś umiesz się pośmiać i bawić razem z nami!

 

Odwiedź nas!

 

Lub napisz do nas!

Zashi - Xfire: zashi;

katiru - Xfire: katiru93; Steam: katiru93

 

 

Czekamy!

Opublikowano

Klan Dynamic Frag poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie :

Leader:Teppei / Takanchi

Ilość Członków: 3/10

Własny Serwer:Jeżeli uzbierają się gracze za pierwszy miesiąc zapłacę sam później składki po 3 - 4 zl

Wymagania: Na razie to treningi na pro modach później liga /// Oczywiście tylko orgninały !

Skype : kurosakii2

GG : 618777

Xfire : teppeikoike

TeamSpeak : Na razie brak lecz będzie !

Wersja:1,7 nie ma wyjątków !

Składanie podań w komentarzach pod artykułem "Podania"

 

Opublikowano

bluzahoolssquad46.jpg

 

Hooligans Multigaming Clan Rekrutuję!

 

Jesteśmy Doświadczonym Klanem w Grach SoF2 i CoD4!

Lecz działalność w grze SoF2 trwa już od 2005 roku!

Poszukujemy Nowych Graczy do Dywizji CoD4 i Dywizji Soldier of Fortune 2!

Liderzy: ~#hS.Mason-~#hS.Active

 

Oferujemy:

Serwer CoD4 22 Slotowy.

2 Serwery SoF2 25 i 20 Slotowe.

Miłą Atmosferę.

Doświadczoną Administrację.

Dalszy Rozwój Klanu w Grach FPS.

Serwer Głosowy TeamSpeak3.

Eliminację Cheaterów.

Pomoc Techniczną.

Treningi.

 

Wymagania:

TS3.

Wiek 16+.

Mikrofon.

Punktualność.

Aktywność.

Staż w Grze Minimum Pół Roku.

 

 

 

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png

b_560_95_1.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 4!

Mój nick w grze to : # eFi posiadam 55lv i moją ulubioną bronią jest ak47,ak74u

Kontakt :

GG: 22458888

Skype: Brak

Xfire: Zaloze konto .Nie mam tam jeszcze konta poniewaz nie uzywam tego.

Posiadam Wersję CoDa: 1.7

Prosze o pozytywne rozpatrzenie tego oto podania :) Dziekuje

Pomoglem? Daj like,to nic nie kosztuje.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Klan Core poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu

Leader:KoFi

Ilość Członków:5

Własny Serwer:Bedziemu kupowac

Wymagania:Min. 13lat , 11 zl na server , teamspeak3 , mikrofon

GG:34190918

TeamSpeak:

Address: 95.160.171.195

Port : 9987

Pokoj 31

Haslo:qwerty

Wersja:1.6

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 4!

Mój nick w grze to : Toriz posiadam 55lv i moją ulubioną bronią jest Beretta

Kontakt :Pw Lub GG

GG:18077956

Posiadam Wersję CoDa:1.7

 

MAM PIRATA

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w CoD4

Mój nick w grze to : DraXu posiadam 55lv i moją ulubioną bronią jest AK47

Kontakt : PW na forum

GG: nie mam

Skype: nie mam

Xfire: PauL

Posiadam Wersję CoDa:1.6

Tabciogaraj.png

ps3_10.png - ps4_10.png - psvita_10.png
Zajmuję się sprowadzaniem różnego rodzaju towarów z Chin. Potrzebujesz pomocy? Pisz!

Opublikowano

MakeMeSmiling nowym małym gamingiem , poszukującym nowychy dywizji do wszelkich strzelanek i nie tylko .

 

Masz skład , chciałbyś nas reprezentować ? Pisz na gg: 8341581 . Na pewno się dogadamy ! ;)

 

Oferujemy własny serwer ts 2 oraz serwery w CoD 4 .

 

Rektutacja do call of duty 4 1.2 i 1.7 otwarta . Zapraszamy.

 

 

SZUKAMY SPONSORA ORAZ PARTNERÓW.

34297.png

 

90752575.jpg

 

MinecraftUserbar.png

 

minecraftcreeper4381pre.png

 

 

Dołącz do społeczności Lubie Creepery! skopiuj to do swojego podpisu

 

NIE KRĘPUJ SIĘ WAL

delete.png

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 4!

Mój nick w grze to : Rekame95 posiadam 55lv i moją ulubioną bronią jest R700.

Kontakt : Nie kumam ?

GG: 4176954

Skype: Sebek Barej

Xfire: Miałem Xfire ale usunąłem, ponieważ mi ten program się nie podoba.

Posiadam Wersję CoDa: 1.7

Arayu_eune_67_3_logo.png

Opublikowano

NF|Team Rekrutuje

 

co oferujemy

-Serwery publiczne

ip:178.19.106.202:28960

 

b_560_95_1.png

 

ip:178.19.106.202:28962

 

b_560_95_1.png

 

ip:178.19.106.202:28970

 

b_560_95_1.png

 

ip:178.19.106.202:28972

 

b_560_95_1.png

 

-Serwer prywatny

-Wspaniałą atmosferę

-Serwer Team Speak

-Stronę (w trakcie tworzenia)

 

 

Czego oczekujemy ?

 

-Rekrutacja od 18 lat

-Program TS3 i Mikrofon

-Aktywność na x-fire,stronie/forum

-Kultura osobista

 

 

 

Kontakt:

xfire:schooter1989

gg:13367038

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam poszukuje graczy grających w cod'a 4 zainteresowanych dołączeniem do klanu #LinX.

 

Klan założony w listopadzie 2010r.

 

Szukam graczy zarówno do v 1.2 jak i v 1.7

Jednakże jestem otwarty na propozycje i inne Fps-y nie są dla nas żadna przeszkodą :)

 

 

Oczekuje:

- Dobrego poziomu gry (jest on testowany przeze mnie )

- Wieku 15+

- Zaangażowania w życie klanu

- Micro oraz TS3

 

 

Oferujemy :

- 3 Serwery cod 4

2 x wersja 1.2 hc ( SD % TDM)[xlrstats - antynoob]

1 x wersja 1.7 promodlive 2.11 pub (sd) [xlrstats]

- Serwer TS3

- Duużo dobrego humoru wraz z klanowiczami.

 

 

Informacje o klanie

 

Klan #LinX.

Leader: =R3DUX= oraz nata.

Ilość Członków: 23

Własny Serwer:Tak

Wymagania:15+

Skype -

GG: 6834784

Xfire: pysiobrd

TeamSpeak 89.231.6.78:9977

Wersja:1.2 oraz 1.7

 

 

 

Serdecznie zapraszam!

 

Pozdrawiam R3DUX

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 4!

Mój nick w grze to : gasperful posiadam 55lv i moją ulubioną bronią jest ak-47

Kontakt:

GG:12348557

Skype:----

Xfire: gasperful

Posiadam Wersję CoDa: 1.7

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 4!

Mój nick w grze to : FlyLaj posiadam 25lv (mały lvl, ale mam dobrego skilla) i moją ulubioną bronią jest M4.

Kontakt: piszcie PW

GG: 21782142

Skype: martiyt

Xfire: nie mam

Posiadam Wersję CoDa: 1.7

Opublikowano

Klan Polish-Killer poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader:malaGa i FeriX

Ilość Członków:3

Własny Serwer:Nie

Wymagania:Mikrofon teamspeak3 version 1.7 wiek+12lat

Skype:nie posaiadamy

GG:

Xfire:bigos121

Wersja:1.7

Od siebie:Klan powstał niedawno 24.07.2011 roku gramy już clanbase

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

b_560_95_1.png

szukamy chetnych do klanu elite-company. nasza strona

Posiadamy własny serwer 32 sloty rankingowy.

Mamy juz zarezerwowany serwer na bad company 3.

zapraszamy do wsponej zabawy,nie wymagamy ciaglej obecnosci ,poprostu szukamy ludzi do grania razem.

gwarantujemy pierwszenstwo wejscia na serwer

Opublikowano

zapraszamy do nowego klanu gry battlefield bad company 2 i w przyszlosci battlefield 3

 

oferujemy dobry serwer 32 sloty

pierwszenstwo wejscia na serwer

mamy komunikator mumble na 25 slotow

wejdz na nasza strone

post-375492-0-81498800-1312572011_thumb.gif

post-375492-0-20526600-1312572052_thumb.jpg

Opublikowano

Klan kzS# poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader:kzS#Naveon

Ilość Członków:5

Własny Serwer:Nie

Wymagania:

-Minimum 15 lat Mutacja Obowiązkowa !!!!!!

-staż przynajmniej Rok

-ranga minimum 50

-Skill Dobry !!!

Skype --

GG 13707616

Xfire --

TeamSpeak ts3.pl kanał 249

Wersja: 1.6

12674.png Zapraszam
Opublikowano

Klan Dynamic Frag poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu. Info o klanie :

Leader: Teppei

Ilość Członków: 2/8

Własny Serwer: Jeżeli będą 4 osoby zakupimy serwer prywatny lub publiczny ;)))

Wymagania:

- Nie mamy wymagań ;) Wszystkiego się idzie nauczyć ;)

- Wymagania wiekowe ? To zależy... Nie chodzi nam o wiek tylko o zachowanie...

- Miesięczne opłaty za serwer...

- Kultura osobista

- Chęć zabawy i małej rywalizacji ;)))

- Obeznanie się na modyfikacji PROMOD

Skype : -----------

GG : 618777

Xfire : teppeikoike

TeamSpeak : Będzie jeżeli będą członkowie ;)

Wersja: 1,7

Opublikowano

Szukam klanu w Call of Duty 4. Mam 13 lat - nie po mutacji :(

Nie jestem chamski i nie używam wulgaryzmów co 2-3 słowa ;]

 

Niestety niedawno coś mi się stało z CD-keyem i muszę grać na używanym :(

 

Chcę pograć zespołowo i czegoś nowego się nauczyć .

W Cod'a gram jakieś 2 miesiące, ale posiadam już jakiegoś skilla ;]]

Lubię grać na PROMODZIE ale i na pablikach (lvl 42). Broń z której najbardziej lubię strzelać

jest AK-47, czasem AKu, Scope

 

Mapy za którymi najbardziej przepadam:

1.Crash

2.Strike

3.Vacant

4.Showdown (nie wiem dokładnie jak się to pisze)

5.District

 

Oczywiście gram najczęściej na S&D

 

Zostawiam Moje gg : 37539092

 

Pozdrawiam, Mateusz

Opublikowano

Witajcie! Klan Polish Elite poszukuję nowych ludzi do teamu.

Ilość Członków: 4

Posiadamy własny serwer na ktorym rozgrywaja sie liczne spary i mecze .

Wymagania: Nasze wymagania to mikrofon, i bycie dostepnym na meczach i sparach , chcialbym by osoba ta czesto grala , aczkolwiek nie jest to tak bardzo konieczne ;) .

GG 2672360

Xfire utalkintome2

Wersja: 1.7

 

 

wiecej info na stronie

Zapraszamy ! :)

Opublikowano

Wzór:

Klan xxx poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader:xxx

Ilość Członków:xxx

Własny Serwer:Tak/Nie

Wymagania:

Skype

GG

Xfire

TeamSpeak

Wersja:xxx

 

We wzorze nie ma mowy o podaniu strony klanowej (( www ))!

 

 

Nie przepraszaj - to było do wszystkich ;).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...