Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Targ] Kupie, Sprzedam, Wycena, Oferta Taxi.


NuclearSun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Serwer

2. lvl taxera

3. Nick taxera

4. Ile godzin

5. Ile gold za 1h/2h/3h ++++ itp.

6. jaki bot (ibot/sbot/ czy nawalanie ręczne " lecz w to nie wierzę : ) hehe ). - Jeżeli nie wymieniłem tutaj twojego bota to napisz jakiego używasz : ) i parę info o nim.

7. Często dostajesz DC ?.

8. Szybko atakujesz moby ?.

9. Czy masz spota jednego wybranego, czy go zmieniasz co taxi ?.

10. Build taxera

11. Kontakt ze mną " GG/e-m@il/nk/lub inny komunikator jak co to napisz jaki i daj info do niego

 

OFERUJĘ TAXI ;

1. Uranus

2. 105

3. AIe_pipa

4. 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24 h

5. za 1h taxi 400k ong jedynie " bo się farmie "

6. sbot

7. Nie. A gdybym dostał to bot doda was automatycznie do party :)

8. Bardzo szybko

9. Mam swojego spota stałego

10. Wiz

11. gg; 11657646

 

NIE POZWALAM NA KOPIOWANIE MOJEGO TEKSTU !

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

poszukuje taxi na Ong mam 10-20lvl bo farmie i dlvluje się. serwer Irys moj nick Froggi. nr. gg 3112919. jak by ktos mógł mi coś zaoferować proszę o kontakt :rolleyes:

Jeślli widzisz błond w tym co napisałem znaczy rze zrobiłem go celowo : ))

Opublikowano

Wymienie : 90lvl nuker na Behepie ( itemy bardzo dobre... Sosy +4+5 !!) , 99 wizard/cller na Behepie.. Postac Super. Dobrze sprawuje się jako taxer. Dziennie zarabia 100kk.

Opublikowano

Witam szukam człowieka ktory zrobi mi duze taxi..

Server: Saturn

Chcialbym czlowieka ktory taxiwał mnie do 64lv..

 

Cena do uzgodnienie..

Moje gg 6255969 Jakos sie dogadamy ;)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Wymienie Warrior/Cler 82 lvl na serverze Alexander wymienie na

 

-Rogue 70+

 

-wizard 76+

 

-warloc 70+

 

ale rozpatrze wrzystkie oferte po wiecej info pisac na gg : 454020

18706.png

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Szukam kogoś kto wytaxuje mnie na penonach, a potem na sonarach od lvla 45 do 52. Będę jechać na farmie 0. Cena do uzgodnienia. Zainteresowanych proszę pisać na PW albo na gg 4179453. Serwer AZTECA!

Opublikowano

Witam . Wymienię konto: 91lv. warrior/cleric na serv. Hercules!.Weapon +5 , set +3 FB. ! za chara Warlock/cleric z (+/-) takim samym lvl'em lub większym :) (zalezało by mi na Serv. HELIOS lecz inny też może być!)). Pytania proszę kierować na Gadu-Gadu 1863154 . Pozdrawiam. :) (LUB SPRZEDAM ZA GOLD NA SERV. HELIOS)

 

 

Sprzedaż za gold : DO UZGODNIENIA! KONIEC

Rainbow_8D_by_MyrthJ.gifRainbow_8D_by_MyrthJ.gifRainbow_8D_by_MyrthJ.gifRainbow_8D_by_MyrthJ.gifRainbow_8D_by_MyrthJ.gif33986.png34818.gif33628.gif34229.png
Opublikowano

Sprzedam 110 Wizard/Cleric na serwerze Mercury , set +7 Full immortal FB ( nie nova) , acc +5, staff som 12d +0 , grab/ds DED, 3 avki FF i 900k sp ;]

Kontakt GG -7940411

Uczeń
Opublikowano

WYMIENIE WARRIOR/CLER Na Serwerze Mars 83LVL Clean za Bowa od 73+ do wyzej Pisac tutaj

 

Serwer Obojetny zeby tylko bow byl

 

PISAC NA GG 24275147

Opublikowano

Wymienię 2 postacie za 1

1. int ss 102 Rome

2. str Glavier 90 Iris

 

Za Worlock lvl 95+ na uranus..

 

 

gg: 2246430

Opublikowano

Witam. Mam na wtt 91lvl warior /cler na rusro (behepie) . Postac ogolnie super;)! Na pvp radzi sobie znakomicie , Znajdzie bez problemu party na mobach 104-106lvl !! wiec exp idzie bardzo szybko. Wiecej na gg : 33121208

Opublikowano

ISRO Mercury

Gildia:(ma expa na 5lvl-obecnie 2lvl)

1)wiz/cler male ff 70 +full avatar + 200m +500k sp +kilka silków

2)wiz/cler male ff 65 +300m +400k sp

postaci 30-55lvl:(moją po około 290-350k sp)

3)f str eu female xbow/cler

4)f str chin male bicheon

5)f str chin female bow

6)f str eu male 2hand sword/cler

7)f int eu female bard/cler

8)nie rozdane staty chin female herkules

 

postaci mają sporo różnych itemków, eventowych avatarów, evili itd. nie posiadają obraźliwych nicków.

są obecnie na farmie -9 -4 zależnie od postaci

*kasa i sp podane orientacyjnie (około)

 

sprzedam (pojedynczo lub całość) lub zamienię na 4 postaci +60lvl na serwerze Azteca

mogę robić wizardami taxi 24/7

gg 4130080

Kocham mpcforum.pl!!!

33622.gif

382.jpg

Opublikowano

Wymienie 2 postacie na ruSro za silki na isro poniewaz na ru sro juz przestalem grac

1 char Warrior/bard 67 lvl

2 char nuker 55+ nie pamietam dokladnie

posiadam wszystkie potrzebne informacje do nich chce za nie 100 silkow na postaciech jest troche golda na start na warriorze z tego co pamietam okolo 100kk

wiecej informacji na PM

Opublikowano

Mam na sprzedaż 200 silk na iSRO. Sprzedam o wiele taniej niż w sklepie. Przestałem grać w SRO, a silki zakupiłem wcześniej. Oczywiście wszystko może odbyć się poprzez allegro. Jeśli ktoś jest zainteresowany prosze o wiadomość w temacie lub PW lub gg: 642197.

 

Mam na sprzedaż postać 92 lvl rogue/cler full farmed + 650k SP w zapasie na serwerze Babel. Set +4/+5 full blue. Na koncie 100 silków. Sprzedam bardzo tanio. Więcej na gg: 642197

Opublikowano

Zamienię 25lvl z 500k sp na cSro Kings Peak za golda/postać na EliteSRO 1

Zamienię 80lv wizard/bard RuSro Artemida na golda/postać na EliteSRO 1

GG: 9169316

10465336176777382411.png
Opublikowano

TSRO

 

Szukam kogoś do kogo mógłbym się podłączyć na farmienie na ongach na serwerze bamboo.

 

Mam mbota, chara do dlvlu.

 

Szukam również gildii.

 

Kontakt gg: 7444756

 

Nick w grze: Szprycha

Opublikowano

WTT:

 

Elitesro 1

88 Warrior 1h , przygotowany do farmy [gap -8 , 150k sp]

80M golda + itemi =100M

 

Wymienię , za konto na Ksro,Csro,Tsro itp. [z wyjątkiej Rsro i iSRO oraz innych priv.]

 

Pm me. [wymiana najlepiej przez MM itp.]

IGN: WasKilled / Pizdusia

Server: Eh...róznie xD

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...