Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mikołajowe informacje + konkursy!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Rozumiem ze w losowaniu będą brały udział wszystkie osoby które napisały komentarz? Bez względu na to czy ktoś ma procenty na pasku lub też ich nie ma?

 

Tak, do zdobycia w losowaniu będą też plakietki.

 

Następnym razem, jak będziesz chciał zrobić jakiś konkurs który nie będzie strasznie oklepany to napisz do mnie, serio. Podrzuce Ci pare pomysłów by to nie wyglądało tak mainstreamowo i banalnie, bo aż szkoda, z roku na rok to samo chcecie robić

 

 

 

@Upss to sie bardziej na jakiegoś pomocnika diabła a nie śnieżynke nadaje, ale okej xD

 

Pomyśle nad tym Panie Pomarańczowy.

 

Mój list już odczytałeś i co niby.

 

A no i ściagnij mi te %

 

Prezenty będzie rozdawać w Wigilię, tak jak przystało.

 

czym będą jakieś świąteczne gify z racji pełnienia roli śnieżynki? 

 

Nie rozumiem.

 

Mam parę procent na pasku, a chciałbym jakoś je w miarę sensownie i szybko zbić. Może jakaś pomoc dla @Święty Mikołaj pomoże mi się ich pozbyć?  :pls: Czekam na losowanie, może zdobędę jakąś plakietkę i uzbieram na jakąś wymianę czy coś  :yay: Wysłanie 15 raportów i napisanie iluś tam pomocnych postów zbije te procenty? :p

 

Wystarczy, że napiszesz tutaj w jakiś sposób chcesz się poprawić i pomyślimy nad zdjęciem %.

Plakietki, jak i % też będą losowane.

rQYwYSn.jpg­


Opublikowano

Życzę miłych i udanych i bezpiecznych świąt. :]

 

Biorę udział.

Opublikowano

Za wyczyszczenie paska ostrzeżen do zera obiecuje już nie demoralizować młodszych uzytkowników tego katolickiego forum jak i szanować wszystkich ludzi wliczając w to czarnych, żydów, żółtków oraz Arinessa. Jeśli to nie wystarczy, moge sobie również ustawić awatar Jana Pawła II aby podkreslic jak wazną osobą jest on dla Polaków. Pershing też wchodzi w grę. Pozdrawiam.

Opublikowano

Biorę udział w losowaniu.

I chciałbym zbić te 3%, a poprawie się w ten sposób, że nie będę za wcześnie refreszował i wysyłał więcej reportów xD

Opublikowano

Sposób na poprawę: zamiast pisać post, który mógłby być wzięty za spam pobawię się z kotami <3 .

 

 

ps. biorę udział w losowaniu. 

Opublikowano

List wysłany, bardzo prawdziwy. :/

 

P.S. Biorę udział w losowaniu. ;-;

Opublikowano

To święty mikołaj istnieje?!

Wiedziałem, a nikt mi nie wierzył! I co teraz?

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Opublikowano

To święty mikołaj istnieje?!

Wiedziałem, a nikt mi nie wierzył! I co teraz?

 

Jesteście zgubieni.

 

Witaj święty, jak tam pizga już u Ciebie? ;d­

 

Taki dzisiaj wiater u mnie hula, że nie powiem co, bo dostanę bana.

rQYwYSn.jpg­


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...