Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

IP Board / IC Suite ~ Szybkie i dopracowane fora internetowe


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ponownie i zapraszam serdecznie :)

Jakieś pytania dotyczące szczegółów usług? Zapraszam :)

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polecam, uczył się ode mnie, ręczę za niego. <3 

Najlepszy Technik-Administrator w Polsce, zaraz po mnie.

 

A tak na serio to polecam, bo wie co robi, nawet budząc go o 5 rano wie co gdzie, jak i z czym. 

Grzeczny (na pokaz, bo na pw pluje jadem), kochany (również na pokaz, bo mi specjalnie wkłada kakao na najwyższą półkę i szydzi ze mnie), troche bajerant, ale w dupe nie lubi brać (bez warnów mi tu), doświadczony i pomocny.

Nadaje się bardziej niż ja, gejgras, skejcior i reszta ameb razem wzięci.

wykończę cię jak podatki.

Opublikowano
6 minut temu, Evil Smile napisał:

Polecam, uczył się ode mnie, ręczę za niego. <3 

Najlepszy Technik-Administrator w Polsce, zaraz po mnie.

xdxdxdxd

Opublikowano

Chyba jedyny z "profesjonalnych" techników for, który nie ukrywa się pod innymi nickami. Z tego co można zauważyć, na forach to dobry kontakt i brak jakichkolwiek problemów przy poprawkach czy propozycjach użytkowników. Ogólnie polecam Pawełka. 

obraz.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 15.11.2017 o 22:01, happi napisał:

lepsze niz reygras

co to reygras

 

Polecam Algide, som jakieś promocje dla Januszy Metinowych?

Opublikowano
5 godzin temu, Lajk™ napisał:

co to reygras

 

Polecam Algide, som jakieś promocje dla Januszy Metinowych?

Oczywiście że tak, jeśli jest planowana dłuższa współpraca, czy też tylko częściowa zapłata początkowa, bo projekt jest sponsorowany przez takiego a nie innego sponsora, który nie wykłada odpowiedniej ilości pieniędzy na wszystko, to nie ma problemu by cena była wystarczająco niska by zadowolony był klient, a i również ja :D

Opublikowano
37 minut temu, Algade napisał:

Oczywiście że tak, jeśli jest planowana dłuższa współpraca, czy też tylko częściowa zapłata początkowa, bo projekt jest sponsorowany przez takiego a nie innego sponsora, który nie wykłada odpowiedniej ilości pieniędzy na wszystko, to nie ma problemu by cena była wystarczająco niska by zadowolony był klient, a i również ja :D

To polecam Algide w chuj, dobre lody robi :ninja:

Opublikowano

Odświeżam sobie tak temacik, bo dodatek jest wyłączony xD

Opublikowano

Ja tu to tylko wstawię, bo zanim wyleciał z rangi moderatora to pousuwał kilka postów.

Przemyślcie ze trzy razy kogo bierzecie do forów.
unknown.png

  • Aive zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...