Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

IP Board / IC Suite ~ Szybkie i dopracowane fora internetowe


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Alagde to jedna z najlepszych osób jeżeli chodzi o forum, ale na dodatek świetny kontakt.

Z człowiekiem chce się naprawdę robić interesy.

Polecam iż nie ma lepszego.

0563109fe69eb13egen.png


 

Opublikowano

Nwm czy go lubię ale polecam bo się zna, robi pięknie fora, jest  mistrzem  xD

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

Opublikowano

­Polecam, ciągle rozwija swoje umiejętności, co rusz rodzą mu się w głowie co raz to nowsze, lepsze pomysły na udoskonalenie i spowodowanie, że czas spędzony na forum nie będzie czasem nudnym. 

 

 Aktualnie - nie ma nikogo lepszego na rynku.  B)

Opublikowano

SDK IP.Board ogarniasz? Jesli tak to na jakim poziomie 

 

Nie interesowałem się tym, ale zapoznam się z tym. Troszkę tak przypał i lekko mi wstyd :((

Tyle czasu z forami a nie wiedziałem o tym.

 

 

licencje posiadasz? B)

 

Dla siebie czy dla innych?

Bo dla siebie posiadam, a jeśli myślisz że ktoś jest na tyle hojny by udostępniać lub wykupić komuś lickę to się mylisz :D

Opublikowano

Mógłbyś dać próbki Twoich styli?­

 

Twoich styli, raczej tak tego bym nie określił.

Próbki? No nie bardzo, nie robię screenów każdego forum które zrobię.

Możesz wbić na http://forum.castios.eu/

kamelisa czy cagroso, te style były przerabiane z jednego.

Taki się im podobał i takie przerobiłem.

 

Nie robię styli od zera, przerabiam już istniejące lub poprawiam stare żeby działały na nowszej wersji.

Opublikowano

Nie interesowałem się tym, ale zapoznam się z tym. Troszkę tak przypał i lekko mi wstyd :((

Tyle czasu z forami a nie wiedziałem o tym.

 

 

 

Dla siebie czy dla innych?

Bo dla siebie posiadam, a jeśli myślisz że ktoś jest na tyle hojny by udostępniać lub wykupić komuś lickę to się mylisz :D

 dla siebie mi chodzilo ;p

 

moge polecic

Opublikowano

Dziękuję za opinie :)

Forum serwera Revoria.eu może być przykładem prac, nie patrzcie na style bo dokładnie te chcieli i takie mają.

http://forum.revoria.eu/

Ładnie wszystko opisane :)

Opublikowano

Dzięki :D

 

Przez okres świąteczny mogę być mniej dostępny.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...