Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Farmienie konta przy pomocy EloBuddy i Volibota


Gość ManiekSpecjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STATUS: DZIAŁA

1.Ściągamy Volibota Skan

2.Ściągamy EloBuddy

3.Pobieramy i instalujemy ten skrypty: RyzeAutoPlay AutoSkillLvlUp Evade#

4.Konfigurujemy Volibota:

smuyg2.jpg

Uzupełniamy nazwę przywowyłacza,hasło i kolejkę do której bot ma dołączać.

Tak samo edytujemy config:
eguqmt.jpg

5.Konfigurujemy Elobuddy.

r7YvgPC.png

 6. Zmieniamy ustawienia graficzne.
H71rBdu.pngmmKvcaU.png

Jak komuś się nie chce edytować configu to można pobrać - XP

7. Odpalamy Volibota i bocimy.

4uLDAkX.png


:yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay: 

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pod avatarem masz sześcian z minecrafta.

Kliknij na niego, i tam masz menu skryptów i dodajesz przez nie te skrypty wymienione w poradniku, jak jeszcze się nie połapałeś to polecam Click

Opublikowano

Mogę mieć kilka gier włączonych na raz? Np. Trzy konta mi się robią a ja przy okazji gram rankeda.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

­

 

Mogę mieć kilka gier włączonych na raz? Np. Trzy konta mi się robią a ja przy okazji gram rankeda.

Możesz, ale jak odpalisz kolejne konto żeby zagrać rankeda to będziesz miał załączone skrypty.

­NU94p9A.gif


/\ Pozdrawiam iBad, jeśli Ci pomogłem daj lubię to! /\

Opublikowano

@Katatuki

Tak ale wtedy musisz w configu zmienić max bots na ilość jaką chcesz mieć włączonych botów i w accounts dodać kolejne konta wedlug tej regułki.

Opublikowano

Mam problem z elobuddy pobieram tam gdzie jest EB Download potem klikam aby dalej dalej dalej i instaluj i wyskakuje taki błąd

RunTime Error (at29:206):

Wewnętrzy błąd:ExtractTemporaryFile: The File was not found. 

Opublikowano

@ManiekSpecjalny zrobiłem wszystko tak jak w tym linku i dalej nie działa zainstalowałem te programy usuwałem te %appdata% %temp% i utemp w windr i dalej nie działa oczywiscie program instalatora uruchamiam jako admin 

Opublikowano

­

 

Możesz, ale jak odpalisz kolejne konto żeby zagrać rankeda to będziesz miał załączone skrypty.

A da się jakoś to ominąć, nie używając virtual machine?

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Ustawiłem wszystko, mam włączonego EloBuddy i pozaznaczane, ustawiłem config i accounts, mam włączoną grę, odpalam Volibota i mam coś takiego:

52822550699870157223.png

/EDIT: złe hasło wpisałem.

Opublikowano

@kVkis

Odpal jako administrator i wyłącz zabezpieczenia przed wirusami typu: antywirusy jak avast avg, windows defendera etc

Opublikowano

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Farmienie" konta przy pomoc EloBuddy i Volibota.

1.Ściągamy Volibota Skan

2.Ściągamy EloBuddy

3.Pobieramy i instalujemy ten skrypty: AutoRyze AutoLvlUp EvadePlus

4.Konfigurujemy Volibota

O4PCDBG.png

Uzupełniamy summoner name,hasło i kolejkę do której bot ma dołączać.

Zamiast kolejki wpisujemy: NORMAL_3X3 LUB NORMAL_5X5 LUB BEGINNER_BOT LUB MEDIUM_BOT LUB ARAM

Tak samo edytujemy config:

77xS81x.png

 

5.Konfigurujemy Elobuddy

Zaznaczamy odpowiednie skrypty.

V0e6VXt.png

6.Włączamy Volibota

6HrcEiW.png

 7. Zmieniamy ustawienia graficzne na takie (pozwoli nam w to w zwiększeniu wydajności komputera podczas korzystania z bota)

0EY3L5q.png

:yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay: 

 

Fajnie się sprawuje i wszystko działa.

Dzięki.

Opublikowano

dzieki dziala.

trzeba bylo wlaczyc gre i wtedy elobuddy sie aktualizowal.

Wiesz moze gdzie jest jakis aktywny skrypt do kupowania buildow oraz cassiopei?

Opublikowano

@ManiekSpecjalny zrobiłem wszystko tak jak w tym linku i dalej nie działa zainstalowałem te programy usuwałem te %appdata% %temp% i utemp w windr i dalej nie działa oczywiscie program instalatora uruchamiam jako admin 

Pobierz instalkę jeszcze raz i przy wybieraniu języka wybierz English. W polskim wyskakuje błąd i nie pobiera dodatku.

A co do temaciku to prosty i szybki - o to chodziło. 

 

giphy.gif

Opublikowano

Jak by kogoś ciekawego co się stanie kiedy ktoś picknie ryze'a przed wami:
Kontrolowałem prace botów i tak patrze, coś się zjebało. Jeden bot grał Shaco a drugi Ryze'm xD. Ale na całe szczęście i tak ten shaco dawał rade bo tylko followował co wystarcza :v

Opublikowano

Pobierz instalkę jeszcze raz i przy wybieraniu języka wybierz English. W polskim wyskakuje błąd i nie pobiera dodatku.

A co do temaciku to prosty i szybki - o to chodziło. 

 

Dzieki działa :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...