Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Plugin] DisableJoinQuitMessage - usuwanie wiadomości przy wchodzeniu/wychodzeniu


MCWnuq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@filippop1

To że możliwe że się komuś przyda :D

 

Błagam nie wracajcie już do tych kłótni bo dzieje się właśnie to co napisał @Diaxower07. W sumie tak się stało i szybko się nie odstanie. @PabloTL albo jesteś jakimś jeb**ym trollem probojacym kogoś wku**ic albo tylko udajesz głupiego dzieciaka. Jasne że plugin jest lepszy ale nie chciałbym dołączać się do kłótni (chyba wznowilem temat xD).

 

@filippop1

Niestety to jest forum dyskusyjne. Każdy może wyrazić swoje zdanie. Wlepienie warna takiej osobie byłoby nie słuszne chociaż moralnie skusilbym się to zrobić. No cóż tak to już jest i nic nie zmienisz.

 

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@filippop1 Niestety to jest forum dyskusyjne. Każdy może wyrazić swoje zdanie. Wlepienie warna takiej osobie byłoby nie słuszne chociaż moralnie skusilbym się to zrobić. No cóż tak to już jest i nic nie zmienisz.

Fn6t5v3.png

explorer XDD

Nie wydaje mi sie, aby ktos 13>= tak sie zachowywal albo, ze rodzic napisal pozwolenie i go nie kontroluje.

Opublikowano

Tylko komu sie to przyda? :)

myhardowi, bo to som plóginy z net4 i wogule

to nie karolek pizze te pluksy tylko kradnou z skr**t.p*, ostatnio bekdora mieli /sectorplugin:openinv

(a uposledzone community majkrafta nie zglosilo do administracji tylko korzystalo z tego buga i potem plakali, ze 2/10 edycja)

 

a ten antihit to jest taki rzalosny stimkasz normalnie jak negatyw

 

@antyblezur

mega plugin, ile siedzisz w javie? bo kod to 100% profesjonalnosci no

0 backdoorow, kozak kozak

Opublikowano

Panowie dzięki Wam nie muszę refreshować... :)

 

Tylko komu sie to przyda? :)
Napewno kazdy administrator bedacy dzieciek to uzyje :)
Nie wiem czy to mi sie przyda, ale plugin nie jest najgorszy :D

Komu? Wbij sobie na pierwszy lepszy serwer serwer typu .ench.pl to się dowiesz... :)
Może niech enderchest do każdego serwera wrzuca ten plugin. To byłaby dobra opcja.

Opublikowano

Panowie dzięki Wam nie muszę refreshować... :)

 

Komu? Wbij sobie na pierwszy lepszy serwer serwer typu .ench.pl to się dowiesz... :)

Może niech enderchest do każdego serwera wrzuca ten plugin. To byłaby dobra opcja.

 

Ta a może niech spigot dodaje go do pluginów przy starcie serwera ;_;

Przynajmniej wiesz @GotoFinal co dodać do następnego patcha diorite

 

@Antywarn/antybezbek

Nie wszyscy chcą twojego pluginu na serverze więc nie wydaję mi się że enderchest by się na to zgodził ;)

Na temat pluginu już się wyrażałem więc .. no właśnie ;d tyle

tumblr_mvmbjq2EGs1s3ulybo1_500.gif

Jeśli to czytasz, znaczy to że się opierdalasz :)

Opublikowano

Ta a może niech spigot dodaje go do pluginów przy starcie serwera ;_;

Przynajmniej wiesz @GotoFinal co dodać do następnego patcha diorite

 

@Antywarn/antybezbek

Nie wszyscy chcą twojego pluginu na serverze więc nie wydaję mi się że enderchest by się na to zgodził ;)

Na temat pluginu już się wyrażałem więc .. no właśnie ;d tyle

Tak właściwie to nie wiem, a nie chce mi się czytać 4 stron gownoburzy.

 

Jeśli chodzi o wyłączanie wiadomości, to wszystkie wiadomości diorite będą korzystały z prostego systemu, gdzie wystarczy ustawić wiadomość na pustą by nie była ona używana, i to będzie działało dla chyba wszystkich wiadomości, no może po za tymi gdzie minecraft wymaga użycia jakiegoś tekstu.

 

Więc odpisz, może na PW co by spamu nie robić, co mam niby dodać :P

 

 

 

A tego pluginu sensu niezbyt widzę, jest już ich masa.

 

 

 

Edit down:

@Matrzak

No trudno coś zrozumieć czytając jeden post :D

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

Plugin napisany w jednej klasie.

 

Ale + za checi :D

 

 

fY52Zjt.png

 

 

i to ma byc w kilku klasach? xD

 

@topic

Package pisz malymi literami.

Opublikowano

Może dla Ciebie "wystarczy skrypt zrobic"... Niektórzy nie chcą na swoim serwerze Skripta. :)
Nie zaniżaj poziomu tego działu swoimi mądrościami...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...