Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Plugin] DisableJoinQuitMessage - usuwanie wiadomości przy wchodzeniu/wychodzeniu


MCWnuq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No czyli da się usunąć ;)
 

 

what? Najpierw pisałeś czy da się zmienić zamiast usuwać a teraz że da się usunąć?

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

­Boże ale spinanie dupy w tych minecraftach. Dobrze że przeszedłem na społeczność C# i p******e minecrafty xD

 

@AntyWarn

Super, parę linijek kodu. 

 

Co ja mam tu oceniać? [*świerszcze*]

 

@Upewnienie

Super bardzo fajny plugin użyje na serwerze.

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

Wpakuj sobie 10 takich pluginów i zobacz.

 

Każdy dodatkowy plugin nawet troszke obciąża server.

NIe wieżysz to nie wież.

 

Naprzykład skrypt już tak nie obciąża servera ^.^

 

no tak srednio bym powiedzial

 

NIe wieżysz to nie wież.

"wieżysz" to znaczy budowac wieże czy co? 

 

 

Naprzykład skrypt już tak nie obciąża servera ^.^

Mhm, moze jakies dowody? Timingi czy cos?

 

ps.

 

 

4TwXJjS.pngXDD

 

 

I dodaj ramu. Może cos pomoże

 

3r48EHF.png

 

 

 

@antyblezur 

Opublikowano

"wieżysz" to znaczy budowac wieże czy co? 

Mhm, moze jakies dowody? Timingi czy cos?

 

ps.

 

 

4TwXJjS.pngXDD

 

 

3r48EHF.png

 

 

 

@antyblezur 

Dorośle nie powiem, nawet nie wiesz o co chodziło ale okejka.

 

Czytaj cały temat na przyszłość, gauganie.

 

@AntyWarn

 

dorby plugin uszyje na moijm szerfie

 

­

1RkW7od.png

Opublikowano

Dorośle nie powiem, nawet nie wiesz o co chodziło ale okejka.

 

Czytaj cały temat na przyszłość, gauganie.

 

@AntyWarn

 

dorby plugin uszyje na moijm szerfie

 

­

 

 

Dorośle nie powiem, nawet nie wiesz o co chodziło ale okejka.

To o co chodzilo panie skrypciarzu?

 

 

 

Czytaj cały temat na przyszłość, gauganie.

Ktory? Tamten z lagami?

I tak co napisales to jest kompletnie bez sensu.

 

ps.

Wciaz czekam na dowody, ze skrypty sa wydajniejsze od pluginow.

Opublikowano

Nie muszę Ci dawać dowodów :D
Sam se poszukaj ;x

Kolesiowi zostawało tak mało ramu przy pustym servie więc ogarnij geniuszu ;x

@antyblezur

Można zmienić wiadomość ? zamiast ją usuwać > :D­

1RkW7od.png

Opublikowano

Nie muszę Ci dawać dowodów :D

Sam se poszukaj ;x

Ale mi nie zalezy na tym, a ty nas chcesz przekonac, ze "skrypty sa wydajniejsze".

 

 

Kolesiowi zostawało tak mało ramu przy pustym servie więc ogarnij geniuszu ;x

400 mb mu zostawalo z 1gb 

na enderchescie na testowym (tak wiem, wstyd, enderchest XDD) tyle samo mi zostawalo i serwer normalnie dzialal

 

@TheMolkaPL stawial serwer na 200 mb z jego pluginem na minigry i jakos dzialal serwer ;)

https://github.com/ShootGame/Arcade

 

ps. 

widziales logi, ktore wyslal?

 

 

[16:18:32 INFO]: Preparing spawn area: 0%

[16:18:33 INFO]: Preparing spawn area: 0%

[16:18:35 INFO]: Preparing spawn area: 1%

[16:18:36 INFO]: Preparing spawn area: 1%

[16:18:37 INFO]: Preparing spawn area: 2%

[16:18:39 INFO]: Preparing spawn area: 2%

[16:18:40 INFO]: Preparing spawn area: 3%

[16:18:41 INFO]: Preparing spawn area: 3%

[16:18:42 INFO]: Preparing spawn area: 4%

[16:18:43 INFO]: Preparing spawn area: 4%

[16:18:45 INFO]: Preparing spawn area: 4%

[16:18:46 INFO]: Preparing spawn area: 5%

[16:18:47 INFO]: Preparing spawn area: 5%

[16:18:49 INFO]: Preparing spawn area: 6%

[16:18:50 INFO]: Preparing spawn area: 6%

[16:18:51 INFO]: Preparing spawn area: 7%

[16:18:52 INFO]: Preparing spawn area: 7%

[16:18:53 INFO]: Preparing spawn area: 8%

[16:18:55 INFO]: Preparing spawn area: 8%

[16:18:56 INFO]: Preparing spawn area: 9%

[16:18:58 INFO]: Preparing spawn area: 9%

[16:18:59 INFO]: Preparing spawn area: 10%

to nie wina ramu XDDD

Opublikowano

Jeżei ktoś tutaj chce skryptować to tutaj jest bardzo fajny wątek http://www.mpcforum.pl/topic/1474090-szukam-wzoru-jak-napisa%C4%87-fake-sektory-w-skrypcie/

@marcell2k masz pole do popisu. A na przyszłość polecam poprzeglądać kod Bukkita, informacje o tym jak działa JVM, dokumentacje skripta, porównanie możliwości pluginu a skryptu.

 

@MCWnuq
Dodaj jeszcze wyłączenie wiadomości o śmierci i o kicku, a z pewnością użyje na własnym serwerze.

u5niwrQ.png

Opublikowano

Jeżei ktoś tutaj chce skryptować to tutaj jest bardzo fajny wątek http://www.mpcforum.pl/topic/1474090-szukam-wzoru-jak-napisa%C4%87-fake-sektory-w-skrypcie/

@marcell2k masz pole do popisu. A na przyszłość polecam poprzeglądać kod Bukkita, informacje o tym jak działa JVM, dokumentacje skripta, porównanie możliwości pluginu a skryptu.

 

@MCWnuq

Dodaj jeszcze wyłączenie wiadomości o śmierci i o kicku, a z pewnością użyje na własnym serwerze.

Nie wiesz o co biega to nie wtrącaj się do dyskusji.

 

Nam nie chodzi o to, w czym można więcej zrobić ;>

 

@AntyWarn

 

rozbuduj skrypt to bedzie fane.

dodaj coś jeszcze

­

1RkW7od.png

Opublikowano

@marcell2k
Doskonale wiem o co chodzi, masz nasrane w głowie od tego całego mpcforum i bu**it.pl
i tak jak napisałem:

 

A na przyszłość polecam poprzeglądać kod Bukkita, informacje o tym jak działa JVM, dokumentacje skripta, porównanie możliwości pluginu a skryptu.

Przemyśl sobie co szybciej się wykona
Minecraft -> CraftBukkit -> Bukkit(API) -> Listener pluginu -> edycja eventu
czy
Minecraft -> CraftBukkit -> Bukkit(API) -> Listener pluginu -> metoda w skripcie -> invoke w skripcie -> edycja eventu w skripcie

Nom, chwila dla debila :)

@AntyWarn
Może dodaj opcje z configiem gdzie możesz ustawić te dwie wiadomości?

u5niwrQ.png

Opublikowano

Już przestańcie tak zwalać wszystko na skrypty. Zobaczcie realistycznie. Ile linijek kodu ma Skript żeby dodać komendę a ile plugin. To samo z eventami, itd. Przecież to logiczne że Skript będzie używać mniej RAMu bo ładuje mniej tekstu do pamięci...

 

Plugin dobry, aczkolwiek lepiej jakby to był skrypt ;) Dodaj może jeszcze możliwość zmianych tych wiadomości.

Q8eOMob.png

Opublikowano

Już przestańcie tak zwalać wszystko na skrypty. Zobaczcie realistycznie. Ile linijek kodu ma Skript żeby dodać komendę a ile plugin. To samo z eventami, itd. Przecież to logiczne że Skript będzie używać mniej RAMu bo ładuje mniej tekstu do pamięci...

 

Plugin dobry, aczkolwiek lepiej jakby to był skrypt ;) Dodaj może jeszcze możliwość zmianych tych wiadomości.

@PabloTL

 

Programisto mój drogi, Cytuje Ciebie"Zobacz realistycznie, ile linijek kodu ma skript a ile plugin" Co to ma do znaczenia ile linijek ???  

"Przecież to logiczne że Skrypt bedzie uzywać mniej ramu bo ładuje mniej tekstu do pamięci" To mnie rozwaliło, skrypt zabiera wiecej pamięci ram niż plugin, tekstu nie ładuje idioto do pamięci.... :)

 

Ty sie już lepiej nie pogrążaj :*

 

Wez wyjdz z tego forum, bo przez ciebie ono upada ... :)

Już nawet nie chce mi sie czytać tych twoich fantazji .

Opublikowano

@PabloTL

 

Programisto mój drogi, Cytuje Ciebie"Zobacz realistycznie, ile linijek kodu ma skript a ile plugin" Co to ma do znaczenia ile linijek ???  

"Przecież to logiczne że Skrypt bedzie uzywać mniej ramu bo ładuje mniej tekstu do pamięci" To mnie rozwaliło, skrypt zabiera wiecej pamięci ram niż plugin, tekstu nie ładuje idioto do pamięci.... :)

 

Ty sie już lepiej nie pogrążaj :*

 

Wez wyjdz z tego forum, bo przez ciebie ono upada ... :)

Już nawet nie chce mi sie czytać tych twoich fantazji .

 

I tak skrypty pozostaja lepsze bo mozna je latwo edytowac sa latwiejsze i szybsze w napisaniu ;) no i oczywiscie optymalniejszcze ;)

 

Co do pluginu to ciekawy chociaz powinienes dodac wiecej funkcji jak informowanie administracji itd ale tak jak mowilem lepiej jakby to byl skript

Q8eOMob.png

Opublikowano

I tak skrypty pozostaja lepsze bo mozna je latwo edytowac sa latwiejsze i szybsze w napisaniu ;) no i oczywiscie optymalniejszcze ;)

 

Co do pluginu to ciekawy chociaz powinienes dodac wiecej funkcji jak informowanie administracji itd ale tak jak mowilem lepiej jakby to byl skript

MPC spada na psy, przez takie osoby jak ty mój drogi. Takie pytanie nie znasz się to po ch** się wypowiadasz ?

1KOBv.png

Opublikowano

ale niektórzy nawet tyle nie umieją napisać.

no i co?

 

MPC spada na psy, przez takie osoby jak ty mój drogi. Takie pytanie nie znasz się to po ch** się wypowiadasz ?

to wlasnie pokazuje ulomnosc administratorow

 

widac, ze to troll jak 150 a on ma juz 361 postow tego typu

 

@antyblezur

super plugin, 0 lagow, optymalizacja jak na ios

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...