Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Plugin] LightAntibot - lekka i skuteczna ochrona przed atakami botów


NSOfficial

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogólnie plugin niezły, lecz ma w sobie parę wad, a sam kod jest bardzo mocno rozpisany tzw. "lanie wody, żeby coś było", można krócej i wydajniej :) 

 

ps. Używanie swojego napisanego baru jest wygodne, lecz ma swoje wady m.in. bugowanie się z BarAPI które jest cześciej używane. Można pisać własne bar api jeżeli stawiasz serwer na plikach które sam autorsko piszesz :) 

 

Pozdrawiam :) 

N0thing! :: = ;; :.>

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ogólnie plugin niezły, lecz ma w sobie parę wad, a sam kod jest bardzo mocno rozpisany tzw. "lanie wody, żeby coś było", można krócej i wydajniej :)

 

ps. Używanie swojego napisanego baru jest wygodne, lecz ma swoje wady m.in. bugowanie się z BarAPI które jest cześciej używane. Można pisać własne bar api jeżeli stawiasz serwer na plikach które sam autorsko piszesz :)

 

Pozdrawiam :)

 

Krótszy kod nie zawsze równa się wydajniejszy kod. :)

Akurat rozpisanie takiego pluginu na więcej klas + wielowątkowość jest bardzo ważna w tym przypadku i plugin jest jak najbardziej poprawny.

 

Co do zbugowania się baru - najnowsza wersja BarAPI jest popsuta, są błędy z latającym smokiem i inne cuda. Pasek smoka wyświetlany przez ten plugin nie powinien też jakoś mocniej bugować się z BarAPI - w zależności od tego, który pasek pojawi się najpóźniej, to ten zostanie wyświetlony i niejako "nadpisany" przez ten poprzedni.

5465845486.png

Opublikowano

Ogólnie plugin niezły, lecz ma w sobie parę wad, a sam kod jest bardzo mocno rozpisany tzw. "lanie wody, żeby coś było", można krócej i wydajniej :)

 

ps. Używanie swojego napisanego baru jest wygodne, lecz ma swoje wady m.in. bugowanie się z BarAPI które jest cześciej używane. Można pisać własne bar api jeżeli stawiasz serwer na plikach które sam autorsko piszesz :)

 

Pozdrawiam :)

 

Dzięki, nie wiem czy lanie wody to dobre określenie.

Staram się rozdzielać wszystko na osobne klasy, robić przerwy między metodami, zmiennymi tak aby kod był maksymalnie czytelny i przejrzysty.

 

@Risen.

Również dzięki za opinię.

Opublikowano

Ogólnie plugin niezły, lecz ma w sobie parę wad, a sam kod jest bardzo mocno rozpisany tzw. "lanie wody, żeby coś było", można krócej i wydajniej :)

krocej != wydajniej

 

@antyblezur

kiedy apdejt?

Opublikowano

Nie polecam pluginu , plugin nic daje do tego plugin ma backdory :) 2/10

Plugin kompletnie chroni przed atakami botów.

PS. Wskaż mi chociaż jeden backdoor dzieciaku.

Opublikowano

Nie polecam pluginu , plugin nic daje do tego plugin ma backdory :) 2/10

 

 

zuczko zobaczmy jak twój serwer wystartuje to czy będzie go wywalać :D tak jak ostatnio xD + jak tam pisanie pluginów w notatniku? :D

 

 

 

A moim zdaniem ten plugin jest najlepszym zabezpieczeniem antybotowym... nawet AntiBot by filipo jest gorszy od tego. Ocena 9/10

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
 Zamiast tego kodu zrobić coś takiego: gracz ma 3 szanse. Gdy wejdzie na serwer otwiera mu się menu gdzie jest jedna zielona wełna a reszta to czerwone wełny(ta zielona przy każdym wejściu gracza jest w innym miejscu), gdy kliknie czerwoną kickuje go i odejmuje mu jedną szanse, gdy próbuje zamknąć gui e lub esc to też go kicka i odejmuje mu jedną szanse, gdy za długo nie wybiera żadnej z opcji też go kickuje i odejmuje mu jedną szanse. Gdy jego szanse są równe 0 to ban

Opublikowano

Zamiast tego kodu zrobić coś takiego: gracz ma 3 szanse. Gdy wejdzie na serwer otwiera mu się menu gdzie jest jedna zielona wełna a reszta to czerwone wełny(ta zielona przy każdym wejściu gracza jest w innym miejscu), gdy kliknie czerwoną kickuje go i odejmuje mu jedną szanse, gdy próbuje zamknąć gui e lub esc to też go kicka i odejmuje mu jedną szanse, gdy za długo nie wybiera żadnej z opcji też go kickuje i odejmuje mu jedną szanse. Gdy jego szanse są równe 0 to ban

Takie rozwiązanie nie zmniejszy obciążenia podczas ataku, wręcz przeciwnie.

Opublikowano

Taka mała uwaga na 1.8.x to twoje przepisywanie kodu nie może działać, bo na 1.8.x bossbar nie działa a jak jest ta opcja wyłączona w configu to kod w ogóle nie działa ...

Opublikowano

No ale jak dam na true to to ma się wyświetlać na bossbarze już to próbowałem i owszem blokowało chat ale z kąd miałem znać kod jak na bossbarze nie wyświetlało ani w wiadomości?

Opublikowano

Czy mógłbyś zrobić aby dla wersji 1.8 kod capath wyświetlał się w TitleBar lub ActionBar, wtedy problem pana @stefanik11 zostanie rozwiązany, a i plugin będzie bogatszy o nowe funkcje.

 

Chodzi o taki efekt

 

fVqXtoP.png

 

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Czy mógłbyś zrobić aby dla wersji 1.8 kod capath wyświetlał się w TitleBar lub ActionBar, wtedy problem pana @stefanik11 zostanie rozwiązany, a i plugin będzie bogatszy o nowe funkcje.

 

Chodzi o taki efekt

 

fVqXtoP.png

 

 

Dobry pomysł :)

Jak będę miał czas to dodam/.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...