Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witamy serdecznie

 

Poszukujemy osób na rangi takie jak:

» Redaktor

» Grafik

» Redaktor FP

» Admin CS GO

 

A także przyjmę na sieć:

» Serwery do gier, kwestia dogadania

 

Oferujemy:

» Dojrzałą administracje

» Unikatowy styl forum na IPS

* Legalne forum, żadne nulledy

» Pomoc techniczną jak i organizacyjną

» Stabilne forum

 

Kontakt:

» Wiadomość prywatna na mpc

» GG: 44643450

 

Zapraszam do kontaktu ?

Opublikowano (edytowane)

Witam 
Szukam ludzi do założenia sieci serwerów cs 1.6/GO(również sponsora)

Co mogę zaoferować od siebie ? 

Dostępność 24/7

Doświadczenie

Umiejętność tworzenia serwerów Cs 1.6/Cs go 

Kultura

Nie poddaję się nigdy w dążeniu do celu

Dobry kontakt 

Wszelkie pytania proszę o kontakt PW 

Lub

GG:56876279

Edytowane przez NieZnany+/-
Opublikowano

Zostanę OPIEKUNEM / ADMINEM/SPONOSREM  na trochę rozwiniętym serwerze/serwerowni

                            

                                           Oferuję:

                      -Dojrzałość (20lat) 

                      -Dużo Online ok. 10h dziennie

                      -MINI Pomoc w sprawach technicznych

 

                 -Umiejętność łapania cheaterów (bardzo często byłem stawiany na stanowisku ubteam umiem rozpoznać podrobione ss,widzę jak ktoś cheatuje)

 

                 -Znajomość amxx 8/10  co do sourcemod to jeszcze nie próbowałem 

 

                 -Dużo online na forum bardzo lubię się udzielać w sprawach Serwerowni

 

                - Składki symboliczne kwoty 50-60 zł miesięcznie

                 

                                         Oczekuję:

               -Serwerowni z domeną .pl/.com itp.

               -Dojrzałej administracji

               -Aktywnego Forum <chodzi o to aby forum nie było tylko od tego żeby wstawiać ss,ale też tętniącym życiem miejscem >

               -Rangi na forum i serwerze

 

Kontakt: 

gg 8861455

Opublikowano

Bez owijania w bawełnę. Chcę spełnić "marzenie" z dzieciństwa i postawić sieć serwerów CS 1.6/GO. 

 

Czego oczekuje ? 

-Ludzi, którzy potrafią więcej niż "Coś tam umiem". Jeżeli ktoś będzie potrafić "dużo więcej" mogą liczyć na wynagrodzenie. 

-Osób ze swoimi serwerami lub chcącymi postawić swój serwer

-Dojrzałości 

-Profesjonalnego podejścia

 

Co dam od siebie? 

- Jestem w stanie zamówić Unikalny styl np u Edyty

- Postawić 2/3 serwery na początek + reklama na setti 

- Wykupywanie reklam u popularnych streamerów. 

- Organizacja konkursów/zawodów z nagrodami na sieci. 

 

i dużo dużo więcej. Tak jak mówię chcę spełnić marzenie z dzieciństwa i nie chodzi tutaj o budżet. Szukam osób konkretnych i zdecydowanych. Z góry proszę abyś opisał wszystko co masz, potrafisz i oczekujesz w pierwszej wiadomości. Zastrzegam sobie prawo odezwania się tylko do osób, które mnie zainteresują.

 

Kontat PW@

 

63267013141802528481.gif

Opublikowano

Zostanę OPIEKUNEM / ADMINEM/SPONOSREM  na trochę rozwiniętym serwerze/serwerowni

                            

                                           Oferuję:

                      -Dojrzałość (20lat) 

                      -Dużo Online ok. 10h dziennie

                      -MINI Pomoc w sprawach technicznych

 

                 -Umiejętność łapania cheaterów (bardzo często byłem stawiany na stanowisku ubteam umiem rozpoznać podrobione ss,widzę jak ktoś cheatuje)

 

                 -Znajomość amxx 8/10  co do sourcemod to jeszcze nie próbowałem 

 

                 -Dużo online na forum bardzo lubię się udzielać w sprawach Serwerowni

 

                - Składki symboliczne kwoty 50-60 zł miesięcznie

                 

                                         Oczekuję:

               -Serwerowni z domeną .pl/.com itp.

               -Dojrzałej administracji

               -Aktywnego Forum <chodzi o to aby forum nie było tylko od tego żeby wstawiać ss,ale też tętniącym życiem miejscem >

               -Rangi na forum i serwerze

 

Kontakt: 

gg 8861455

pw mpc

Opublikowano

Cześć! 

 

Poszukuję Ekipy Do Założenia Sieci CS 1.6 / CS:GO

 

Co mogę zaoferować?

 

* Administracja która zna się na rzeczy 

 

* Kontakt z Właścicielem praktycznie 24/7

 

* Forum na silniku MYBB

 

* Wsparcie finansowe (do dogadania)

 

 

Poszukuję Osób na Stanowisko

 

* Administrator

* Junior Admin

* G Moderator

* Moderator 

* Grafik

 

Czego oczekuję? Dojrzałości! 

 

GG: 67322428

Opublikowano (edytowane)

Witam ?

Poszukuję Adminów na serwer jak i osób na stanowisko UB Team / Grafik.

Również poszukuję ludzi z własnymi serwerami (nawet nowymi).

 

Szczególnie ważne rzeczy:

  • Stabilne forum, 
  • Poszukujemy aktywnego Moderatora na forum (pisanie tematów, wzorów, poradników itp.) - praca zostanie doceniona :) 
  • UB Team (osoby odpowiedzialnej za bany, sprawdzanie ss'ów i demek) - admin w pakiecie do stanowiska i inne dodatki
  • Admina serwera - parę osób, bez żadnych składek lecz na dłużej niż chwilę.
  • Nie musi być to bardzo duża sieć, nawet mała, ale z super atmosferą jak i ludźmi! :)
  • Gorąco zapraszam każdego, nikogo nie dyskryminuje ?

 

Pisać można tutaj Prywatną wiadomość 

Lepiej by było tu na GG: 57374945 (częściej tu bywam)

Edytowane przez tomek47
Opublikowano

Dołączę do sieci serwerów jako Administrator/Moderator forum

 

 Oferuję:

 

- Współpracę

- Łatwa komunikatywność/kontakt

- Pilnowanie porządku na serwerze/forum

- Kultura

 

 Oczekuję:

 

- Stały kontakt

- Kultury

- Wspołpracowanie

- Dogadywanie się bez żadnych kłótni

- Wyrozumiałość oraz cierpliwość



Jeżeli jesteś zainteresowany/na prosze pisać PW

Uczeń
Opublikowano

Witam, moja firma oferuje sponsoring serwera CounterStrike 

 

Szukamy osób, którzy znają sie na tym temacie, potrafią zaprogramować  oraz stworzyć serwer dla graczy. 

Ewentualnie przeniesienie istniejącego serwera pod mój szyld.

Oferuję:

serwer TeamSpeak 3 dla administracji oraz graczy,

serwer CounterStrike

strone www oraz forum

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano (edytowane)
Dnia 19.09.2019 o 11:26, Pan Nikt napisał:

Cześć! 

 

Poszukuję Ekipy Do Założenia Sieci CS 1.6 / CS:GO

 

Co mogę zaoferować?

 

* Administracja która zna się na rzeczy 

 

* Kontakt z Właścicielem praktycznie 24/7

 

* Forum na silniku MYBB

 

* Wsparcie finansowe (do dogadania)

 

 

Poszukuję Osób na Stanowisko

 

* Administrator

* Junior Admin

* G Moderator

* Moderator 

* Grafik

 

Czego oczekuję? Dojrzałości! 

 

GG: 67322428

 

Edytowane przez Pan Nikt
Opublikowano
Dnia 21.09.2019 o 19:02, BezKituu ♕ napisał:

Dołączę do sieci serwerów jako Administrator/Moderator forum

 

 Oferuję:

 

- Współpracę

- Łatwa komunikatywność/kontakt

- Pilnowanie porządku na serwerze/forum

- Kultura

 

 Oczekuję:

 

- Stały kontakt

- Kultury

- Wspołpracowanie

- Dogadywanie się bez żadnych kłótni

- Wyrozumiałość oraz cierpliwość



Jeżeli jesteś zainteresowany/na prosze pisać PW

 

Opublikowano

 

Cześć! 

 

Poszukuję Ekipy Do Założenia Sieci CS 1.6 / CS:GO

 

Co mogę zaoferować?

 

* Administracja która zna się na rzeczy 

 

* Kontakt z Właścicielem praktycznie 24/7

 

* Forum na silniku MYBB

 

* Wsparcie finansowe (do dogadania)

 

 

Poszukuję Osób na Stanowisko

 

* Administrator

* Junior Admin

* G Moderator

* Moderator 

* Grafik

 

Czego oczekuję? Dojrzałości! 

 

GG: 67322428

Opublikowano
Dnia 24.09.2019 o 10:58, Pan Nikt napisał:

 

Cześć! 

 

Poszukuję Ekipy Do Założenia Sieci CS 1.6 / CS:GO

 

Co mogę zaoferować?

 

* Administracja która zna się na rzeczy 

 

* Kontakt z Właścicielem praktycznie 24/7

 

* Forum na silniku MYBB

 

* Wsparcie finansowe (do dogadania)

 

 

Poszukuję Osób na Stanowisko

 

* Administrator

* Junior Admin

* G Moderator

* Moderator 

* Grafik

 

Czego oczekuję? Dojrzałości! 

 

GG: 67322428

 

Opublikowano
Dnia 21.09.2019 o 19:02, BezKituu ♕ napisał:

Dołączę do sieci serwerów jako Administrator/Moderator forum

 

 Oferuję:

 

- Współpracę

- Łatwa komunikatywność/kontakt

- Pilnowanie porządku na serwerze/forum

- Kultura

 

 Oczekuję:

 

- Stały kontakt

- Kultury

- Wspołpracowanie

- Dogadywanie się bez żadnych kłótni

- Wyrozumiałość oraz cierpliwość



Jeżeli jesteś zainteresowany/na prosze pisać PW

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 11.07.2019 o 02:02, MrMiniu napisał:

Po długiej przerwie postanowiłem wrócić i pracować nad serwerem lub forum

Także dołączę do sieci serwerów jako Administrator serwera/Moderator forum

Oferuję:

- Współpracę
- Łatwa komunikatywność/kontakt

- Pilnowanie porządku na serwerze/forum

- Po dłuższym czasie, wsparcie finansowe

- Kultura

 

Oczekuję:

- Stały kontakt
- Kultury
- Wspołpracowanie
- Dogadywanie się bez żadnych kłótni
- Wyrozumiałość oraz cierpliwość

Jeżeli jesteś zainteresowany/na prosze pisać PW
GG: 39359287

 

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć,

Poszukuję ludzi którzy są chętni załozyć sieć do serwerów gier multiplayer.

Posiadam licencję IPS + PAGES + DOWNLOAD + COMMERCE.

TEL - 503940580

Opublikowano

Cześć

 

Poszukuję osób chętnych do pomocy w rozwoju sieci serwerów cs 1.6 i cs go na stanowiska administracyjne na forum oraz na serwerach więcej informacji na pw lub gg 46727804

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Z przyjemnością stworzę sieć serwerów cs i nie tylko 
W głowie mam również Metin2 jaki i Minecraft

Tylko zdecydowane osoby najlepiej z ekipą

Discord:  Alexyonpl19#4326

Opublikowano

Cześć! 

 

Poszukuję Ekipy Do Założenia Sieci CS 1.6 / CS:GO

 

Co mogę zaoferować?

 

* Administracja która zna się na rzeczy 

 

* Kontakt z Właścicielem praktycznie 24/7

 

* Forum na silniku MYBB

 

* Wsparcie finansowe (do dogadania)

 

* Płatny szablon z Szablonet.pl

 

Poszukuję Osób na Stanowisko

 

* Administrator

* Junior Admin

* G Moderator

* Moderator 

* Grafik

 

Czego oczekuję? Dojrzałości! 

 

Facebook  KLIK

Opublikowano

Witam 🙂 Nazywam się Sebastian Pochodzę z Województwa podkarpackiego 🙂  mam 22 lata 🙂 

 

Co tu Robię ??

 

Poszukuję Sponsora na zakup domeny 🙂  jeśli jest jakiś chętny zapraszam na priv 🙂 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...