Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dołączę do nowo powstałej sieci CS 1.6 .Mam duże doświadczenie w prowadzeniu serwerów jak i forum.Głównymi moimi zaletami jest to że nie poddaje się w dążeniu do celów.Bez problemu mogę również odrzucać się do reklam serwerów.

 

GG:68595818

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

Poszukuję osoby która by chciała założyć nową siec serwerów z grami takimi jak 

CSGO 

CS1.6
I wiele więcej 

Co mogę zaoferować od siebie ? 

Dostępność 24/7

Doświadczenie

Umiejętność tworzenia serwerów Cs 1.6/Cs go 

Kultura

Nie poddaję się nigdy w dążeniu do celu

Dobry kontakt 

Wszelkie pytania proszę o kontakt PW 

Lub

GG:56876279

Opublikowano

Cześć,

Z tej strony Pietrek. Po dość sporej przerwie w branży jednak tak się nie da. Nadmiar wolnego czasu i stare hobby powróciło, bez cs'a się jednak nie da. A więc wracam na stare śmieci i poszukuję jakiegoś ambitnego projektu związanego ze starym dobrym cs'em, (najlepiej jego najnowszą odsłoną, cs;go) Szukam czegoś z dojrzałą administracją, nie zamierzam walczyć z napalonymi 13 latkami, którzy nie potrafią nic samemu wykonać, tylko zlece to jemu to tamtemu itp.  Nie interesują mnie puste sieci, czy serwery które 24/7 świecą pustkami, a mają 6 slotów

 

Coś o mnie:

21 letni chłopaczek, ze sporym doświadczeniem w tej dziedzinie (student informatyki PwR, programista z zawodu także takie bawienie się w sieć to nie jest żaden problem). Jestem osobą dość mocno dyspozycyjną, wiadomo aktywność spada w czasie sesji, ale poza tym prawie 24/7, po bliższym zapoznaniu podam kontakt telefoniczny i w razie "W" zawsze można do siebie przedzwonić. Tak jak z telefonem w razie dalszej współpracy jestem w stanie wspierać sieć finansowo, to nie jest żaden problem.

 

Rozważę każda propozycję co do sieci, lecz wiadomo interesuje mnie projekt gdzie mogę coś dać od siebie, pomóc doświadczeniem i wiedzą jaką już uzyskałem przez parę lat zarządzania projektami.

 

GG: 66394247

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam

Poszukuję osoby która by chciała założyć nową siec serwerów z grami takimi jak 

CSGO 

CS1.6
I wiele więcej 

Co mogę zaoferować od siebie ? 

Dostępność 24/7

Doświadczenie

Umiejętność tworzenia serwerów Cs 1.6/Cs go 

Kultura

Nie poddaję się nigdy w dążeniu do celu

Dobry kontakt 

Wszelkie pytania proszę o kontakt PW 

Lub

GG:56876279

Opublikowano

Witam

Poszukuję osoby która by chciała założyć nową siec serwerów z grami takimi jak 

CSGO 

CS1.6
I wiele więcej 

Co mogę zaoferować od siebie ? 

Dostępność 24/7

Doświadczenie

Umiejętność tworzenia serwerów Cs 1.6/Cs go 

Kultura

Nie poddaję się nigdy w dążeniu do celu

Dobry kontakt 

Wszelkie pytania proszę o kontakt PW 

Lub

GG:56876279

Opublikowano

Po długiej przerwie postanowiłem wrócić i pracować nad serwerem lub forum

Także dołączę do sieci serwerów jako Administrator serwera/Moderator forum

Oferuję:

- Współpracę
- Łatwa komunikatywność/kontakt

- Pilnowanie porządku na serwerze/forum

- Po dłuższym czasie, wsparcie finansowe

- Kultura

 

Oczekuję:

- Stały kontakt
- Kultury
- Wspołpracowanie
- Dogadywanie się bez żadnych kłótni
- Wyrozumiałość oraz cierpliwość

Jeżeli jesteś zainteresowany/na prosze pisać PW

Opublikowano (edytowane)

Dzień dobry,
Sieć serwerów CS 1.6 oraz CS:GO poszukuje 2 osób na posady administracyjne.
Forum w bardzo szybkim tempie się rozwija i potrzebujemy kolejnych par rąk do współpracy.

Wymagania:
- minimum 19 lat;
- codzienna aktywność na forum;
- drobne wsparcie finansowe;
- znajomość systemu Invision Community;
- mile widziana znajomość HTML, CSS oraz AMX i SourceMod;

więcej informacji uiele na PW.

https://www.facebook.com/robert.kiszuk
gg:7857461

0

Edytowane przez babciaaaa
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

 

Poszukuje osób na rangi takie jak:

» Moderator

» Redaktor

» Grafik

» Redaktor FP

» MultiAdmin

» Admin CS GO

 

A także przyjmę na sieć:

» Serwery do gier, kwestia dogadania

 

Oferujemy:

» Dojrzałą administracje

» Unikatowy styl forum na IPS

» Pomoc techniczną jak i organizacyjną

» Stabilne forum

 

Kontakt:

» Wiadomość prywatna na mpc

» GG: 4861536

 

Zapraszam do kontaktu ?

W razie wątpliwości wyjaśnię wszystko w rozmowie prywatnej ?

Opublikowano

Witam.

Za niedługi czas bedzie startował jedyny działający i zbalansowany serwer Diablo Mod na Cs 1.6 dlatego bede potrzebował pomocy od osób zainteresowanych owym serwerem. 

Na chwile obecną posiadamy własne forum, tsa, discorda, serwer onlydd2 jak i techników pracujących nad Diablo Modem. 

Przydałaby sie rownież osoba która w miare możliwości dołożyła sie do wykupienia reklamy serwera aby miało to rece i nogi jednak nie jest to obowiązkowe i gdy nie bedzie zainteresowanych zrobie to sam. 

Osoby zainteresowane prosze o kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561198014250504/

Opublikowano

Witam, dołączę do sieci na takie rangi jak:

 

Moderator forum

Admin TS3

Administrator serwera CS:GO

 

Od siebie mogę zaoferować:

Doświadczenie

Łatwy kontakt

Zaangażowanie

Kulturę

 

Oczekuję:

Współpracy

Wyrozumiałości 

Dobrego kontaktu

Kultury

 

kontakt:

gg: 68462533

prywatna wiadomość mpc 

 

 

Opublikowano

Witam ?

Poszukuję Adminów na serwer jak i osób na stanowiska forumowe.

Również poszukuję ludzi z własnymi serwerami (nawet nowymi).

Obecnie jest jeden serwer, który będzie udoskonalany jak i reklama już na niego poszła.

Nie musi być to bardzo duża sieć, nawet mała, ale z super atmosferą jak i ludźmi! :)

 

Zaoferować mogę:

Stabilne forum, 

Poszukujemy aktywnego Moderatora na forum (pisanie tematów, wzorów, poradników itp.) - praca zostanie doceniona :) 

UB Team (osoby odpowiedzialnej za bany, sprawdzanie ss'ów i demek) - admin w pakiecie do stanowiska i inne dodatki

Admina serwera: 2 osoby na stałe na serwer bez żadnych składek  - pilne

Gorąco zapraszam każdego, nikogo nie dyskryminuje ?

 

Pisać można tutaj Prywatną wiadomość 

Lepiej by było t na GG: 57374945 (częściej tu bywam)

 

 

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Cześć! 

Poszukuję serwerów CS:GO / 1.6 i Osób na różne stanowiska!

Co mogę zaoferować?

*Administracja która zna się na rzeczy 

*Kontakt z Właścicielem praktycznie 24/7

*Styl forum robiony na zamówienie

*Forum na silniku IPS 

*Wsparcie finansowe(do dogadania)

*Sklep pod serwer CS:GO/1.6

*Wsparcie techniczne dla serwerów

 

Poszukujemy osób na takie rangi jak:

*Moderator

*AntyCheat

*Admin CS:GO

*Redaktor Forum

*Redaktor Fanpage

*Grafik

 

Czego oczekuję? Dojrzałości! 

 

GG: 64320031

Opublikowano

Witam ? Szukam Współwłaściciela na serwer JailBreak (CS 1.6). Współwłaściciel powinien mieć przede wszystkim możliwość pomocy finansowej (Mile widziane także inne umiejętności :)). Serwer stoi na dobrze prosperującym od kilku lat forum. Dostałem go od kolegi i pomyślałem, że będę kontynuował jego starania i przejmę serwer.

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a

Zgłoś się do mnie na GG: 68334334

Opublikowano

Witam ?

Poszukuję Adminów na serwer jak i osób na stanowisko UB Team / Grafik.

Również poszukuję ludzi z własnymi serwerami (nawet nowymi).

 

Szczególnie ważne rzeczy:

  • Stabilne forum, 
  • Poszukujemy aktywnego Moderatora na forum (pisanie tematów, wzorów, poradników itp.) - praca zostanie doceniona :) 
  • UB Team (osoby odpowiedzialnej za bany, sprawdzanie ss'ów i demek) - admin w pakiecie do stanowiska i inne dodatki
  • Najważniejsze to Admina serwera - pilne
  • Nie musi być to bardzo duża sieć, nawet mała, ale z super atmosferą jak i ludźmi! :)
  • Gorąco zapraszam każdego, nikogo nie dyskryminuje ?

 

Pisać można tutaj Prywatną wiadomość 

Lepiej by było tu na GG: 57374945 (częściej tu bywam)

 

 

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Cześć, szukam osoby która mogłaby zostać Vadminem na powstającym serwerze Prison(Wiezienie/JailBreak)

Wymagania:

- Ukończone 15 lat.

- Umiejętność rozpoznawania cheatów typu fastbreak,nuker itp.

- Wysoka kultura oraz znajomość ortografii.

- Kontakt najlepiej przez Facebooka oraz Discorda.

- DOBREJ jakości mikrofon

- Szybki kontakt (w razie nie obecności ogarnianie serwera)

- Osoba która potrafi pracować w zespole i nie wywołuje głupich kłótni.

 

Pozdrawiam.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...