Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

 
Poszukuje ogarnietych osob do stworzenia sieci serwerów [CS:GO, 1.6] aczkolwiek nie zamykamy sie tylko nad tymi tytulami.
Jesli ktos zaproponuje ciekawy projekt i będzie chciał dolaczyc to drzwi otwarte!.
 

O mnie:
Na imie mam Robert mam 22 lat, pochodze z wojewodztwa podlaskiego, aktualnie mieszkam w Holandii.
z zawodu mechanik a informatyk z zainteresowania.
doswiadczenie w prowadzeniu serwerow posiadam bardzo duze
 

musze rowniez zaznaczyc ze pracuje wiec zanim wszystko zostanie dopiete na ostatni guzik minie troszke czasu
w kazdym razie im bedzie nas wiecej tym szybciej sie uporamy:)


Od siebie jestem wstanie zaoferowac licencje IPboard, platny szablon, duze doswiadczenie, elastycznosc, dobry kontakt oraz profesionalizm


Poszukuje ludzi dojrzalych, odpowiedzialnych, cierpliwych mowiac w prost osob godnych zaufania
najlepiej zeby to byly osoby pelnoletnie z mozliwoscia wsparcia finansowego oraz posiadajacych wiedze na temat silnika IPS4, znajacych sie na konfiguracji serwerow


W wiadomosci prosze napisz kilka zdan o sobie, co jestes wstanie zaoferowac oraz czego oczekujesz
im wiecej i staranniej napiszesz tym jest wieksza szansa iz zaintereujesz mnie swoja osoba
 

GG: 7857461
Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198242713808/
FB: https://www.facebook.com/robert.kiszuk


ROZWAŻYMY PROPOZYCJE FUZJI SIECI!

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć

 
Poszukuje ogarnietych osob do stworzenia sieci serwerów [CS:GO, 1.6] aczkolwiek nie zamykamy sie tylko nad tymi tytulami.
Jesli ktos zaproponuje ciekawy projekt i będzie chciał dolaczyc to drzwi otwarte!.
 

O mnie:
Na imie mam Robert mam 22 lat, pochodze z wojewodztwa podlaskiego, aktualnie mieszkam w Holandii.
z zawodu mechanik a informatyk z zainteresowania.
doswiadczenie w prowadzeniu serwerow posiadam bardzo duze
 

musze rowniez zaznaczyc ze pracuje wiec zanim wszystko zostanie dopiete na ostatni guzik minie troszke czasu
w kazdym razie im bedzie nas wiecej tym szybciej sie uporamy:)


Od siebie jestem wstanie zaoferowac licencje IPboard, platny szablon, duze doswiadczenie, elastycznosc, dobry kontakt oraz profesionalizm


Poszukuje ludzi dojrzalych, odpowiedzialnych, cierpliwych mowiac w prost osob godnych zaufania
najlepiej zeby to byly osoby pelnoletnie z mozliwoscia wsparcia finansowego oraz posiadajacych wiedze na temat silnika IPS4, znajacych sie na konfiguracji serwerow


W wiadomosci prosze napisz kilka zdan o sobie, co jestes wstanie zaoferowac oraz czego oczekujesz
im wiecej i staranniej napiszesz tym jest wieksza szansa iz zaintereujesz mnie swoja osoba
 

GG: 7857461
Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198242713808/
FB: https://www.facebook.com/robert.kiszuk


ROZWAŻYMY PROPOZYCJE FUZJI SIECI!

Opublikowano

Cześć

 
Poszukuje ogarnietych osob do stworzenia sieci serwerów [CS:GO, 1.6] aczkolwiek nie zamykamy sie tylko nad tymi tytulami.
Jesli ktos zaproponuje ciekawy projekt i będzie chciał dolaczyc to drzwi otwarte!.
 

O mnie:
Na imie mam Robert mam 22 lat, pochodze z wojewodztwa podlaskiego, aktualnie mieszkam w Holandii.
z zawodu mechanik a informatyk z zainteresowania.
doswiadczenie w prowadzeniu serwerow posiadam bardzo duze
 

musze rowniez zaznaczyc ze pracuje wiec zanim wszystko zostanie dopiete na ostatni guzik minie troszke czasu
w kazdym razie im bedzie nas wiecej tym szybciej sie uporamy:)


Od siebie jestem wstanie zaoferowac licencje IPboard, platny szablon, duze doswiadczenie, elastycznosc, dobry kontakt oraz profesionalizm


Poszukuje ludzi dojrzalych, odpowiedzialnych, cierpliwych mowiac w prost osob godnych zaufania
najlepiej zeby to byly osoby pelnoletnie z mozliwoscia wsparcia finansowego oraz posiadajacych wiedze na temat silnika IPS4, znajacych sie na konfiguracji serwerow


W wiadomosci prosze napisz kilka zdan o sobie, co jestes wstanie zaoferowac oraz czego oczekujesz
im wiecej i staranniej napiszesz tym jest wieksza szansa iz zaintereujesz mnie swoja osoba
 

GG: 7857461
Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198242713808/
FB: https://www.facebook.com/robert.kiszuk


ROZWAŻYMY PROPOZYCJE FUZJI SIECI!

Opublikowano

Witam

 

Szukam grajków na serwer Only SS2, Serwer stworzony przez między innymi Lawrence Nachos, z klanu ^Osu, także myślę , że kto lubi starego dobrego surfa z boosterami zapraszam :) 

 

Wolne stanowiska:

-Admin Serwera - Składka co miesiąc przelew 5 zl lub 11zl sms.

-Opiekun Serwera - Dokłada się do reklamy i czuwa nad serwerem, korzyści: Konto na hostingu serwera, dostep do ftp. Pragnę zaznaczyć że ta osoba musi być ogarnięta i mieć co najmniej 16 lat, opanowanie, nie toleruję toksycznych ludzi.

 

Chętnych proszę o kontakt: PW forum lub: STEAM

 

Opublikowano

image.png

Witam!

Poszukujemy osoby, która byłaby w stanie wesprzeć finansowo naszą sieć serwerów counter-strike, która istnieje od 2 tygodni i cały czas zyskuje użytkowników na forum oraz serwerach. W zamian za pomoc finansową jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednią rangę administracyjną na forum. Każdą zainteresowaną osobę zapraszam do odzewu na GG: 51854937 bądź tutaj w prywatnej wiadomości. :12_slight_smile:

Opublikowano

image.png

Witam!

Poszukujemy osoby, która byłaby w stanie wesprzeć finansowo naszą sieć serwerów counter-strike, która istnieje od 2 tygodni i cały czas zyskuje użytkowników na forum oraz serwerach. W zamian za pomoc finansową jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednią rangę administracyjną na forum. Każdą zainteresowaną osobę zapraszam do odzewu na GG: 51854937 bądź tutaj w prywatnej wiadomości. 

:)

 

Opublikowano (edytowane)

Witam 

Poszukuję 

-Adminów 

-Opiekuna

-Współwłaściciela 

NA SERWER JAILBREAK 

 

Admin 

xyz

 

Opiekun

xyz

 

Współ-Właścicel 

/bb Znaleziony /bb

--------------------------

 

Co posiadamy ?: 

- własnego technika

- panel

- Reklamę cssetti

- Jesteśmy podpięci z serwerem pod Cs-Harnas.pl

 

Wrazie co proszę o kontakt
GG - 
67296187

Steam - https://steamcommunity.com/profiles/76561198855344991/

 

Pozdrawiam

 

 

 @dawidex335 omg skąd ty się urwałeś? Współ - właścicel to osoba która nie tylko zajmuję się serwerem, ale też ma zyski z serwera. To jakby drugi właścicel. Widać, że nie umiesz czytać.

Edytowane przez meqly
Zakaz podawania linków do innych forów
Opublikowano
Dnia 14.01.2019 o 13:15, meqly napisał:

Witam 

Poszukuję 

-Adminów 

-Opiekuna

-Współwłaściciela 

NA SERWER JAILBREAK 

 

Admin 

xyz

 

Opiekun

xyz

 

Współ-właściciel

Czego oczekuję? :

- min. 200 zł na reklamę serwera miesięcznie

- dzienne zjawianie się na forum

- kontakt ze mną, z opiekunami oraz z adminami 

 

Co posiadamy ?: 

- własnego technika

- panel

- Reklamę cssetti

- Jesteśmy podpięci z serwerem pod Cs-Harnas.pl

 

Wrazie co proszę o kontakt
GG - 
67296187

Steam - https://steamcommunity.com/profiles/76561198855344991/

 

Pozdrawiam

 

WTF, szukasz osoby która będzie się zajmowała serwerem i ma jeszcze za to płacić? Prędzej ty powinieneś zapłacić za poświęcony czas.

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

Opublikowano

Cześć

 
Poszukuje ogarnietych osob do stworzenia sieci serwerów [CS:GO, 1.6] aczkolwiek nie zamykamy sie tylko nad tymi tytulami.
Jesli ktos zaproponuje ciekawy projekt i będzie chciał dolaczyc to drzwi otwarte!.
 

O mnie:
Na imie mam Robert mam 22 lat, pochodze z wojewodztwa podlaskiego, aktualnie mieszkam w Holandii.
z zawodu mechanik a informatyk z zainteresowania.
doswiadczenie w prowadzeniu serwerow posiadam bardzo duze
 

musze rowniez zaznaczyc ze pracuje wiec zanim wszystko zostanie dopiete na ostatni guzik minie troszke czasu
w kazdym razie im bedzie nas wiecej tym szybciej sie uporamy:)


Od siebie jestem wstanie zaoferowac licencje IPboard, platny szablon, duze doswiadczenie, elastycznosc, dobry kontakt oraz profesionalizm


Poszukuje ludzi dojrzalych, odpowiedzialnych, cierpliwych mowiac w prost osob godnych zaufania
najlepiej zeby to byly osoby pelnoletnie z mozliwoscia wsparcia finansowego oraz posiadajacych wiedze na temat silnika IPS4, znajacych sie na konfiguracji serwerow


W wiadomosci prosze napisz kilka zdan o sobie, co jestes wstanie zaoferowac oraz czego oczekujesz
im wiecej i staranniej napiszesz tym jest wieksza szansa iz zaintereujesz mnie swoja osoba
 

GG: 7857461
Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198242713808/
FB: https://www.facebook.com/robert.kiszuk


ROZWAŻYMY PROPOZYCJE FUZJI SIECI!

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkim użytkowników. 
Chciałbym stworzyć nową, wyróżniającą się sieć serwerów, na którą zresztą mam pomysł, lecz potrzebuję pomocy.

 

Poszukuwiane stanowiska

- współwłaściciela

- administratora

- technika

- grafika

- redaktora

 

Poszukuję kilka osób, które chciałyby stworzyć porządną sieć serwerów z przyszłością. Nie będzie to projekt na tydzień, lecz chciałbym aby ta sieć się rozwijała i dołoże wszelkich starań aby tak było.

Zapraszam do kontaktu:

 

GG: 60962632

Opublikowano

Witam 

Poszukuję 

-Adminów 

-Opiekuna

-Współwłaściciela 

NA SERWER JAILBREAK 

 

Współ-właściciel

Czego oczekuję? :

- min. 200 zł na reklamę serwera miesięcznie

- dzienne zjawianie się na forum

- kontakt ze mną, z opiekunami oraz z adminami 

 

Co posiadamy ?: 

- własnego technika

- panel

- Reklamę cssetti

- Jesteśmy podpięci z serwerem pod Cs-Harnas.pl

 

Uwaga

Drugi właściciel zyskuje tyle samo zysków co ja!

Wrazie co proszę o kontakt
GG - 
67296187

Steam - https://steamcommunity.com/profiles/76561198855344991/

 

Pozdrawiam

Opublikowano
 

Witam! Aktualnie trwa nabór na serwery CS:GO I 1.6 ! Inne serwery typu MC/Hurtworld też rozważymy!
64320031 <- Zapraszam na gg! 

Opublikowano

Poszukiwane osoby chętne do pomocy przy rozkręceniu forum:
Admin,
Mod,
Redaktor

Szukamy również adminów i techników serwerów DD2 i Classic FFA

!! SKŁADKI OBOWIĄZKOWE !!

kontakt gg -> 4900128

Opublikowano

Cześć

 
Poszukuje ogarnietych osob do stworzenia sieci serwerów [CS:GO, 1.6] aczkolwiek nie zamykamy sie tylko nad tymi tytulami.
Jesli ktos zaproponuje ciekawy projekt i będzie chciał dolaczyc to drzwi otwarte!.
 

O mnie:
Na imie mam Robert mam 22 lat, pochodze z wojewodztwa podlaskiego, aktualnie mieszkam w Holandii.
z zawodu mechanik a informatyk z zainteresowania.
doswiadczenie w prowadzeniu serwerow posiadam bardzo duze
 

musze rowniez zaznaczyc ze pracuje wiec zanim wszystko zostanie dopiete na ostatni guzik minie troszke czasu
w kazdym razie im bedzie nas wiecej tym szybciej sie uporamy:)


Od siebie jestem wstanie zaoferowac licencje IPboard, platny szablon, duze doswiadczenie, elastycznosc, dobry kontakt oraz profesionalizm


Poszukuje ludzi dojrzalych, odpowiedzialnych, cierpliwych mowiac w prost osob godnych zaufania
najlepiej zeby to byly osoby pelnoletnie z mozliwoscia wsparcia finansowego oraz posiadajacych wiedze na temat silnika IPS4, znajacych sie na konfiguracji serwerow


W wiadomosci prosze napisz kilka zdan o sobie, co jestes wstanie zaoferowac oraz czego oczekujesz
im wiecej i staranniej napiszesz tym jest wieksza szansa iz zaintereujesz mnie swoja osoba
 

GG: 7857461
Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198242713808/
FB: https://www.facebook.com/robert.kiszuk


ROZWAŻYMY PROPOZYCJE FUZJI SIECI!

Cześć

 
Poszukuje ogarnietych osob do stworzenia sieci serwerów [CS:GO, 1.6] aczkolwiek nie zamykamy sie tylko nad tymi tytulami.
Jesli ktos zaproponuje ciekawy projekt i będzie chciał dolaczyc to drzwi otwarte!.
 

O mnie:
Na imie mam Robert mam 22 lat, pochodze z wojewodztwa podlaskiego, aktualnie mieszkam w Holandii.
z zawodu mechanik a informatyk z zainteresowania.
doswiadczenie w prowadzeniu serwerow posiadam bardzo duze
 

musze rowniez zaznaczyc ze pracuje wiec zanim wszystko zostanie dopiete na ostatni guzik minie troszke czasu
w kazdym razie im bedzie nas wiecej tym szybciej sie uporamy:)


Od siebie jestem wstanie zaoferowac licencje IPboard, platny szablon, duze doswiadczenie, elastycznosc, dobry kontakt oraz profesionalizm


Poszukuje ludzi dojrzalych, odpowiedzialnych, cierpliwych mowiac w prost osob godnych zaufania
najlepiej zeby to byly osoby pelnoletnie z mozliwoscia wsparcia finansowego oraz posiadajacych wiedze na temat silnika IPS4, znajacych sie na konfiguracji serwerow


W wiadomosci prosze napisz kilka zdan o sobie, co jestes wstanie zaoferowac oraz czego oczekujesz
im wiecej i staranniej napiszesz tym jest wieksza szansa iz zaintereujesz mnie swoja osoba
 

GG: 7857461
Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198242713808/
FB: https://www.facebook.com/robert.kiszuk


ROZWAŻYMY PROPOZYCJE FUZJI SIECI!

Opublikowano

Cześć

 
Poszukuje ogarnietych osob do stworzenia sieci serwerów [CS:GO, 1.6] aczkolwiek nie zamykamy sie tylko nad tymi tytulami.
Jesli ktos zaproponuje ciekawy projekt i będzie chciał dolaczyc to drzwi otwarte!.
 

O mnie:
Na imie mam Robert mam 22 lat, pochodze z wojewodztwa podlaskiego, aktualnie mieszkam w Holandii.
z zawodu mechanik a informatyk z zainteresowania.
doswiadczenie w prowadzeniu serwerow posiadam bardzo duze
 

musze rowniez zaznaczyc ze pracuje wiec zanim wszystko zostanie dopiete na ostatni guzik minie troszke czasu
w kazdym razie im bedzie nas wiecej tym szybciej sie uporamy:)


Od siebie jestem wstanie zaoferowac licencje IPboard, platny szablon, duze doswiadczenie, elastycznosc, dobry kontakt oraz profesionalizm


Poszukuje ludzi dojrzalych, odpowiedzialnych, cierpliwych mowiac w prost osob godnych zaufania
najlepiej zeby to byly osoby pelnoletnie z mozliwoscia wsparcia finansowego oraz posiadajacych wiedze na temat silnika IPS4, znajacych sie na konfiguracji serwerow


W wiadomosci prosze napisz kilka zdan o sobie, co jestes wstanie zaoferowac oraz czego oczekujesz
im wiecej i staranniej napiszesz tym jest wieksza szansa iz zaintereujesz mnie swoja osoba
 

GG: 7857461
Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198242713808/
FB: https://www.facebook.com/robert.kiszuk


ROZWAŻYMY PROPOZYCJE FUZJI SIECI!

Opublikowano

Witam,

 

dołączę do ciekawego projektu CS (1.6, GO) lub zaoferuję swoją pomoc jako opiekun serwera lub admin serwera. Od siebie oferuję pełnoletność (22 lata), możliwość wsparcia finansowego, ogromne doświadczenie w prowadzeniu sieci CS i innych większych projektach np. dawne legendarne blacklisted.pl Więcej informacji o mojej osobie można uzyskać bezpośrednio przy rozmowie ze mną na PW lub GG: 37866662. Czego oczekuję? To już proszę składać oferty, uważam, że wszystko jest do ustalenia. 

 

Pozdrawiam,

koz1ar

Opublikowano

Witam

 

Poszukuję ekipy do nowo powstającej sieci (cały czas w budowie)

Również poszukuję ludzi z własnymi serwerami, którzy chcieliby je bardziej rozkręcić.

Otwarty jestem również na rozkręcanie serwera od zera, pomaganie w reklamie itd.

 

Zaoferować mogę:

  • Stabilne forum, które cały czas jest udoskonalane przez doświadczonego technika
  • Rangę Administratora, juniora admina, moda, opiekuna, admina serwera i wiele innych przywilejów
  • Pomoc przy rozkręcaniu Twojego serwera, pomoc finansową, łącząc siły na pewno osiągniemy więcej

Jest to całkowicie nowe forum, wszystko jeszcze jest przed nim, ale wierzę w to, że znajdą się chętni do pomocy w rozwoju nowej sieci.

Jeżeli są też doświadczeni Administratorzy forum to jak najbardziej jestem na TAK, również admini serwerów, technicy czy też graficy itp.

 

Pisać można tutaj Prywatną wiadomość 

Miło by było też na GG: 57374945

 

Pozdrawiam :)

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...