Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)
Dnia 1.08.2017 o 11:17, kondek019 napisał:
forcegame_pl_banner.gif
ForceGame.pl rekrutuje!
Nowa edycja sieci!
Jesteś zainteresowany? Wejdź!
Nie zbędne informacje na temat projektu!
 
-Witajcie użytkownicy, poszukujemy na sieć dobrej i profesjonalnej ekipy!
Poszukujemy ludzi na stanowiska takie jak
  • Moderator
  • Unban team,
  • Admin serwerów,
  • Technik serwerów,
  • Grafik,
  • Redaktor,
  • Sponsor,
  • Donator,

Liczba miejsc przy niektórych grupach jest ograniczona!

Coś o naszej społeczności:

Jesteśmy już długo trwałą siecią, ale aktualnie przechodziliśmy mały kryzys z graczami na serwerach.

Aktualnie zostały wykupione reklamy na aktualne serwery, w przyszłości chcemy otworzyć jeszcze parę serwerów do 1.6 & GO, może jakieś inne gry?

Jako administracja stawiamy na pełen profesjonalizm, aby gra dla Ciebie była jeszcze lepsza i jeszcze bardziej wyjątkowa!

Lubisz grać na PaintBallu? Wejdź do nas i zobacz jaka rzeźnia trwa u nas na rejonie!

Chyba, że jesteś klasycznym graczem który lubi rozgrywki DD2/FFA/TP, mamy też serwer dla Ciebie!

W nie dalekiej przyszłości chcemy otworzyć serwer 1v1 Arena CS:GO, DR CS 1.6, CS GO MOD CS 1.6 i wiele wiele więcej!

Zapraszamy bardzo cieplutko!

Kontakt:

Administracja ForceGame

Zapraszamy zapraszamy!!!

imageproxy.php?img=&key=e12f9620e265ff98forcegame_pl_banner.gif

Edytowane przez kondek019
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chetnie pomogę rozkrecić jakiś projekt.

Wykonuje grafikę, tworze fora i inne rzeczy.

Posiadam duże doświadczenie.

Więcej info na gg: 9607157

Opublikowano
Dnia 25.07.2017 o 15:48, Gieerka napisał:

Poszukuję techników CS:GO i CS 1.6 z umiejętnościami pisania pluginow. Technik będzie zarazem opiekunem serwera zwolnionym z obowiązku opłat. Za b.dobrą znajomość języka source i amxx i napisanie dobrych grywalnych paczek z modami przewidziany zarobek z serwera po jego opłacie. 

Oferujemy także rangi na forum, szybki kontakt i reklamy serwerów. 

Poszukujemy także adminów na serwery ze sporą ilością wolnego czasu ponieważ serwery planujemy ruszyć sporą reklamą. 

CS 1.6 / GO promowanie fb + listy serwerów więc najdzie ludzi, tyle że niekoniecznie uczciwie grających :-)

Wszystkie osoby poszukiwane z obowiązkiem skończenia 17 lat!

 

Więcej info na GG 62802675 lub blackside.pl nick gieerka

Opublikowano (edytowane)

Szukam osoby do prowadzenia serwera pokemod. 

Czego wymagam: umiejętności pisania pluginow, edycji pluginow, oraz wgrywania ich. 

Grwarantuje dobry kontak z zemną oraz reszta administracji.

Kontak forum oraz gg(62199705 to jest moje gg )

Wiecej infa na pw oraz gg 

Edytowane przez KalaFuria
Opublikowano
Dnia 1.08.2017 o 20:24, Lemon;] napisał:

Dołacze do sieci cs 1.6 i cs:go jako:

Administrator

Junior Admin

Technik forum

 

GG:63368178

 

Opublikowano

Witam,

jestem właścicielem sieci, która powstała w roku 2011 roku. Obecnie sieć posiada tylko 2 serwery do gry CS 1.6 oraz serwer Ts3. Posiadam jeszcze 1 serwer z dość sporym stażem, ale została zmniejszona na nim liczba slotów i nie jest on wykorzystywany. Forum stoi na silniku MyBB. Ze względu na to, że duża część ekipy odeszła ( z powodu życia prywatnego) poszukuję osób do współpracy. Wszelkich innych informacji udzielę na PW/Steam/GG/Ts3.

Wolne stanowisko:

Global Moderator ( 3 miejsca ) - osoba zajmująca się całym forum, mająca dostęp do części panelu administracyjnego ; na to stanowisko poszukuję osób z dużym doświadczeniem; po pewnym czasie będę chciał 1 osobę awansować na stanowisko Administratora    
Moderator ( 4-6 miejsc ) - osoba zajmująca się forum ; na to stanowisko poszukuję osób z  doświadczeniem

Opiekun Serwera ( 1 miejsce ) - osoba zajmująca się serwerem oraz rekrutacją adminów, z chęcią przyjmę do sieci serwery pod warunkiem, że będą w miarę rozkręcone i przede wszystkim posiadały adminów, nietylko serwery pod CS 1.6 są mile widziane

Admini Serwerów ( nieograniczona ) - osoba pilnująca porządku na serwerze

Grafik ( 2-3 miejsca ) - zarządzanie działem Grafika, tworzenie bannerów serwerów, konkursowych, projekty koszulek itp.

Redaktor ( 2-3 miejsca ) - zajmowanie się gazetką sieci, prowadzenie fanpage'a

 

Nie szukam osób, które zmieniają sieci jak rękawiczki.


Kontakt z Administratorem:

PW,

GG: 43835266,

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198025918691

Opublikowano

 

Dnia 1.08.2017 o 11:17, kondek019 napisał:
forcegame_pl_banner.gif
ForceGame.pl rekrutuje!
Nowa edycja sieci!
Jesteś zainteresowany? Wejdź!
Nie zbędne informacje na temat projektu!
 
-Witajcie użytkownicy, poszukujemy na sieć dobrej i profesjonalnej ekipy!
Poszukujemy ludzi na stanowiska takie jak
  • Moderator
  • Unban team,
  • Admin serwerów,
  • Technik serwerów,
  • Grafik,
  • Redaktor,
  • Sponsor,
  • Donator,

Liczba miejsc przy niektórych grupach jest ograniczona!

Coś o naszej społeczności:

Jesteśmy już długo trwałą siecią, ale aktualnie przechodziliśmy mały kryzys z graczami na serwerach.

Aktualnie zostały wykupione reklamy na aktualne serwery, w przyszłości chcemy otworzyć jeszcze parę serwerów do 1.6 & GO, może jakieś inne gry?

Jako administracja stawiamy na pełen profesjonalizm, aby gra dla Ciebie była jeszcze lepsza i jeszcze bardziej wyjątkowa!

Lubisz grać na PaintBallu? Wejdź do nas i zobacz jaka rzeźnia trwa u nas na rejonie!

Chyba, że jesteś klasycznym graczem który lubi rozgrywki DD2/FFA/TP, mamy też serwer dla Ciebie!

W nie dalekiej przyszłości chcemy otworzyć serwer 1v1 Arena CS:GO, DR CS 1.6, CS GO MOD CS 1.6 i wiele wiele więcej!

Zapraszamy bardzo cieplutko!

Kontakt:

  • Forum FG
  • GG: 42910622
  •  

Administracja ForceGame

 

Opublikowano
Witam szukamy jako,że reaktywujemy siec szukamy ludzi,którzy posiadają swoje serwery ponadto szukamy:
 
-grafików
-opiekunów serwera
-UnBanTeam
-Adminów
i oczywiście stałych,poważnych i zaangażowanych ludzi :) 
 
Coś o nas:
 
Jesteśmy ekipą która poznała się w 2017 roku. Od początku wszyscy mieliśmy wspólny język. Marka FastFrag.pl powstała w 2013 roku, od początku istnienia była tworzona przez Mateo oraz inne osoby o których oczywiście pamiętamy.Jesteśmy grupa administracji,która dobrze dogaduje się z innymi ludźmi oraz traktuje to ich na poważnie. Cóż można jeszcze dodać jesteśmy dojrzała i ogarnięta administracja.Odwiedz nas na pewno się nie zawiedziesz :)
 
Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do nas pisz śmiało:
 
GG:32998447
Opublikowano

Szukamy osób oraz serwerów do nowo otwartej sieci 

  • Serwery CS 1.6
  • Serwery CS:GO
  • Serwery Hurtworld
  • Serwery GTA
  • Serwery Minecraft
  • Grafików
  • Moderatorów
  • UBTeam
  • Admini
  • Partnerów

Oferujemy:

  • Forum IPB (czekamy na styl IPS 4.2)
  • Doświadczoną administracje
  • Właściciel dostepny 24/7
  • Dużo konkursów oraz turnieji
  • Stabilne forum

Jeżeli ktoś jest zainteresowany  GG 62120943

Opublikowano

Szukam Adminów na serwer Only DD2. Serwer ma wykupioną reklame. Wymagam jedynie znajomość amxx i wiek po mutacji.                                            Dołącze do sieci serwerów. 

Opublikowano
5 godzin temu, knotkatdogry napisał:

Szukam Adminów na serwer Only DD2. Serwer ma wykupioną reklame. Wymagam jedynie znajomość amxx i wiek po mutacji.                                            Dołącze do sieci serwerów. 

A kontakt jakis ?

Opublikowano
Dnia 9.08.2017 o 15:11, FastFrag napisał:
Witam szukamy jako,że reaktywujemy siec szukamy ludzi,którzy posiadają swoje serwery ponadto szukamy:
 
-grafików
-opiekunów serwera
-UnBanTeam
-Adminów
i oczywiście stałych,poważnych i zaangażowanych ludzi :) 
 
Coś o nas:
 
Jesteśmy ekipą która poznała się w 2017 roku. Od początku wszyscy mieliśmy wspólny język. Marka FastFrag.pl powstała w 2013 roku, od początku istnienia była tworzona przez Mateo oraz inne osoby o których oczywiście pamiętamy.Jesteśmy grupa administracji,która dobrze dogaduje się z innymi ludźmi oraz traktuje to ich na poważnie. Cóż można jeszcze dodać jesteśmy dojrzała i ogarnięta administracja.Odwiedz nas na pewno się nie zawiedziesz :)
 
Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do nas pisz śmiało:
 
GG:32998447

 

Opublikowano

Szukam Adminów na serwer Only DD2. Serwer ma wykupioną reklame. Wymagam jedynie znajomość amxx i wiek po mutacji.                                            Dołącze do sieci serwerów.  

GG:61499005

Opublikowano (edytowane)
Dnia 1.08.2017 o 11:17, kondek019 napisał:
forcegame_pl_banner.gif
ForceGame.pl rekrutuje!
Nowa edycja sieci!
Jesteś zainteresowany? Wejdź!
Nie zbędne informacje na temat projektu!
 
-Witajcie użytkownicy, poszukujemy na sieć dobrej i profesjonalnej ekipy!
Poszukujemy ludzi na stanowiska takie jak
  • Moderator
  • Unban team,
  • Admin serwerów,
  • Grafik,
  • Redaktor,
  • Sponsor,

Liczba miejsc przy niektórych grupach jest ograniczona!

Coś o naszej społeczności:

Jesteśmy już długo trwałą siecią, ale aktualnie przechodziliśmy mały kryzys z graczami na serwerach.

Aktualnie zostały wykupione reklamy na aktualne serwery, w przyszłości chcemy otworzyć jeszcze parę serwerów do 1.6 & GO, może jakieś inne gry?

Jako administracja stawiamy na pełen profesjonalizm, aby gra dla Ciebie była jeszcze lepsza i jeszcze bardziej wyjątkowa!

Lubisz grać na PaintBallu? Wejdź do nas i zobacz jaka rzeźnia trwa u nas na rejonie!

Chyba, że jesteś klasycznym graczem który lubi rozgrywki DD2/FFA/TP, mamy też serwer dla Ciebie!

W nie dalekiej przyszłości chcemy otworzyć serwer 1v1 Arena CS:GO, DR CS 1.6, CS GO MOD CS 1.6 i wiele wiele więcej!

Zapraszamy bardzo cieplutko!

Kontakt:

Administracja ForceGame

 

Edytowane przez laka105

5_fg.png

Opublikowano (edytowane)

599338bdc510b_intergameslogo.png.490ec275670ffb59e16461c8a3b127e4.png

Poszukujemy osoby która zna się na Serwerach Counter Strike 1.6 chcemy zrobić reaktywację sieci która będzie miała dobrze dopracowane serwery, jak i forum.

Znasz się na Konfiguracji serwera Cs 1.6? Nie czekaj napisz do mnie:

 

GG -  58595651

Forum - InterGames.pl

Team Speak 3 - TS-LOL.EU

Edytowane przez eXiTe.
Opublikowano
Dnia 12.07.2017 o 10:25, Gieerka napisał:

Poszukuję techników CS:GO i CS 1.6 z umiejętnościami pisania pluginow. Technik będzie zarazem opiekunem serwera zwolnionym z obowiązku opłat. Za b.dobrą znajomość języka source i amxx i napisanie dobrych grywalnych paczek z modami przewidziany zarobek z serwera po jego opłacie. 

Nie będę się tu rozpisywał, wolę przedstawić wszystko prywatnie.

Oferujemy także rangi na forum, szybki kontakt i reklamy serwerów. 

Poszukujemy także adminów na serwery ze sporą ilością wolnego czasu ponieważ serwery planujemy ruszyć sporą reklamą. 

CS 1.6 / GO promowanie fb + masterboost 1.6 i inne.

Wszystkie osoby poszukiwane z obowiązkiem skończenia 17 lat!

 

Więcej info na GG 62802675 lub blackside.pl nick gieerka

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...