Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam, szukamy na nową powstałą sieć osób z serwerami oraz adminów.

Nasza sieć dopiero powstała, lecz szybko się rozwijamy. Na razie posiadamy dwa serwery, ale niedługo startuje Zombie Mod oraz w październiku FFA,

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej sieci Zapraszam.

GG: 46091545

Steam: http://steamcommunity.com/id/ciastekstrikezone/

 

 

napis.png.2aaf48e0abb15232ac129770c865b0

Forum: http://www.strikezone.eu/

Steam: http://steamcommunity.com/groups/strikezoneee/

Facebook: https://www.facebook.com/strikezoneu.eu/

 

SZ-DD2.png.ca364e0d822137a0cfea772ac56b6

b_350_20_008000_000000_FFFFFF_000000.png

IP Serwera: 145.239.236.195:27090

Nazwa Serwera: StrikeZone.eu [ONLY DD2][NOCNY VIP 22-10]

Typ Serwera: Only DD2

Platforma Serwera: Steam/Non-Steam

Ilość Slotów: 27

Właściciel Serwera: Ciastek

 

SZ-JB.png.ade01dade9033b23ce95ba516928c6

b_350_20_008000_000000_FFFFFF_000000.png

IP Serwera: 137.74.1.230:27050

Nazwa Serwera: StrikeZone.eu [JailBreak][Szlugi][SuperZabawa]

Typ Serwera: JailBreak

Platforma Serwera: Steam/Non-Steam

Ilość Slotów: 20

Właściciel Serwera: Zakapior & Anonymuss

 

 

Edytowane przez AdDixX
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dnia 5.09.2017 o 20:37, K A T napisał:

Mam na imie Krystian lat 19 .Serwerami cs zajumuje  sie od ok 2 lat wieć wiem wszystko co i jak.Posiadalem wlasna siec  ktora bardzo dobrze prosferowala ale ze wzgledow osobistych musialem zamknac siec.

 

Dołoacze do sieci jako:

-Wspolwlasciciel

-Administrator

-Junior Admin

 

 

 

Oferuje:

 

-Doswiadczenie

-Czas

ITD

 GG:63633575

 

 

Opublikowano (edytowane)

logoduze.png

Społeczność Grczy Counter-Strike poszukuje do swojego grona doświadczonych ludzi chętnych do pracy i dalszego rozwoju forum. 
Stanowimy zgraną ekipę Administracyjną, w którą w skład wchodzą Arnaksik (Jakub) Paluquine (Łukasz) qqe (Norbert).
Co nas wyróżnia na tle inncyh społecznośći? między innymi to że Administracja zna się kilka lat jesteśmy zgrani i pewni w tym czego chcemy osiągnąć, posiadamy unikatowe forum, które jest już zbudowane czeka tylko na zapełnienie przez was kochani. 

Wolne stanowisko:   
a) Moderacyjne
- Moderator
- Antycheat

B) Forumowe
- Redaktor
- Grafik

c) Serwerowe
- Admin Serwera FFA+BF2

Ilość wolnych miejsc:  Nieograniczona

Informacje dot. stanowiska:  

Wymagania:
- doświadczenie w pełnieniu danej funkcji
- dużo wolnego czasu
- chęć rozwoju forum
- minimum 16 lat
- kultury osobistej

Oferujemy:
- pracę z doświadczonym zespołem
- unikalny wygląd forum
- gwarancję, że forum nie padnie po miesiącu
- miłej administracji 
- Spędzanie czasu w gronie wspaniałych osób.
- Owocną współprace.


Kontakt z Administratorem:  
PW na aktualnym forum gdzie zostało zamieszczone ogłoszenie
GG: 31681362
Steam: Arnaksik
Forum: http://PlayGlobal.pl/
 

Edytowane przez P0r4n3k
Opublikowano

Mam na imie Krystian lat 19 .Serwerami cs zajumuje  sie od ok 2 lat wieć wiem wszystko co i jak.Posiadalem wlasna siec  ktora bardzo dobrze prosferowala ale ze wzgledow osobistych musialem zamknac siec.

 

Dołoacze do sieci jako:

-Wspolwlasciciel

-Administrator

-Junior Admin

 

 

 

Oferuje:

 

-Doswiadczenie

-Czas

ITD

 GG:63772810

Opublikowano (edytowane)

                                                           fast.png

 

FastFrag.pl po ponad 3 letniej przerwie wraca ponownie! Sieć z ciekawą przeszłością oraz wspaniałymi ludźmi! 
Rozpoczniemy współpracę z każdym zainteresowanym! 
Poszukujemy:
- Redaktorów
- Moderatorów
- Grafików
- Adminów na serwer Dust2Maps

Rozpoczniemy również współpracę z innymi serwerami, masz serwer lecz nie masz czasu prowadzenia forum? Zgłoś się do nas!
Poszukujemy również różnego rodzaju partnerów! 

Napisz na:
- Priv FastFrag.pl - użytkownik xMrM lub LewybrzeG
- GG: 63780907

Edytowane przez JunakBoSS
Opublikowano

Wolne stanowisko: 

Opiekun Serwera

oraz

Admin Serwera


Ilość wolnych miejsc:

 

Opiekun: 1-2

Adminów: nieograniczona


Informacje dot. stanowiska: 

 

Poszukuję osób do pomocy przy tworzeniu nowego serwera do gry Counter Strike 1.6. Co do rodzaju rozgrywki mam kilka pomysłów, które uzgodnie z opiekunem serwera oraz osobami chętnymi do pomocy. 

 

Serwer będzie postawiony na hostingu: 1shot1kill.pl, oraz zostanie na niego wykupiona reklama na cssetti + mastercs + inne mniejsze boosty.


Kontakt z Administratorem: 

PW tutaj na forum

lub na Cs-Warszawa.pl

oraz pod numerem GG: 4688729

Opublikowano

Szukamy osób na stanowiska:

Grafik

Opiekuna Serwer

Moderator

Admin Serwera

Osoby, która chciała by postawić serwer CS:GO.

Technika od serwerów CS:GO

Zanim zaczniesz pisać zapoznaj się z forum ForceGame.pl

 

Wszelkie oferty współpracy proszę przedstawiać na PW na forum lub na GG: 42910622

5_fg.png

Opublikowano (edytowane)

Witaj!

Przyszły członku CsPukawka

 

Denerwuje mnie fakt powstawania miliona sieci oraz upadku ich po miesiącu czy dwóch, nie można nigdzie zagrzać miejsca na dłużej. Dlatego wychodzę z inicjatywą aby wspólnie stworzyć nową sieć.

Ja ze swojej strony zobowiązuję się opłacić domenę oraz hosting na rok, nie będzie to żadne xaa.pl czy inny usługodawca z małą ilością miejsca na dysku oraz z małym transferem. Do tego stworzę forum oraz w miarę możliwości przerobię jakiś styl aby w miarę oryginalnie wyglądał(na początek). Również wykupuję serwer na dobrym hostingu i opłacę reklamę. Serwer będzie wykupiony na pukawka.pl w polskiej lokalizacji. Oświadczam, że ja swoje zobowiązania wypełniłem J

Dlaczego CsPukawka.pl? Pamiętam tą sieć doskonale, była to moja ulubiona sieć, miałem na niej nawet serwer. Pamiętam ją jako świetnie zorganizowaną, posiadała miłą administrację i wspaniałych graczy. Kiedy zobaczyłem, że domena jest do zarejestrowania pomyślałem, że świetnie byłoby  reaktywować „markę”. Jeżeli Jesteś człowiekiem,  który naprawdę chce się bawić w serwery Cs ta sieć jest dla Ciebie! Poniżej znajdziesz ofertę dla poszczególnych grup a jeszcze niżej wymagania. Więcej informacji znajdziecie na forum.(najbardziej potrzebuje na dzień dzisiejszy grafika aby przerobić forum ładnie :) )

 

Oferta sieci dla właścicieli serwerów gier:

 

·         Forum + domena.pl + hosting opłacony na rok.

·         AmxBans + szablon dostosowany do forum.

·         Sourcebans + szablon dostosowany do forum.

·         Płatności za usługi z twojego serwera trafiają do Ciebie.

·         Własny dział + ranga na forum.

·         Reklama serwera na innych forach.

·         Kanał na TS3 (zaraz po powstaniu serwera).

·         Pomoc z serwerem(współpraca PostawSerwer).

·         Ranga Premium na forum.

·         Vip na serwerach.

·         Nie przekazujesz oraz nie dajesz administracji dostępu do ftp czy konta hostingowego.

 

Oferta sieci dla właścicieli serwerów głosowych.

 

·         Forum + domena.pl + Hosting opłacone na rok.

·         Specjalna pod strona ze skryptem dedykowanym serwerom głosowym.

·         Własny dział + ranga na forum.

·         Ranga Premium na forum.

·         Pomoc z serwerem(współpraca PostawSerwer).

·         Vip na serwerach.

·         Serwer nie musi być rozkręcony.

·         Brak minimalnej ilości slotów

 

 

 

Oferta sieci dla UB Team:

·         Własny dział + ranga na forum.

·         Ranga Premium na forum.

·         Vip na serwerach.

 

 

 

Oferta sieci dla Technika:

 

·         Własny dział + ranga na forum.

·         Ranga Premium na forum.

·         Vip na serwerach.

·         Możliwość utworzenia własnej strony WWW.

 

Oferta sieci dla Redaktora:

 

·         Własny dział + ranga na forum.

·         Ranga Premium na forum.

·         Vip na serwerach.

 

Oferta sieci dla Moderatora:

 

·         Własny dział + ranga na forum.

·         Ranga Premium na forum.

·         Vip na serwerach.

 

Oferta dla grafika:

 

·         Własny dział + ranga na forum.

·         Ranga Premium na forum.

·         Vip na serwerach.

·         Możliwość utworzenia własnej strony WWW.

 

 

 

 

 

A teraz przejdźmy to trudniejszych rzeczy mianowicie wymagania na poszczególne stanowiska:

 

Wymagania na właścicieli serwerów gier:

 

·         Minimum 16 lat.

·         Serwer poprawnie skonfigurowany, bez Bug’ów lub crash’y.

·         Serwer nie musi być rozkręcony ale musisz dostarczyć dowody wykupienia reklamy(reklama minimum 3 miesiące).

·         Serwer minimum 11 slotów.

·         Dopisanie do nazwy „CsPukawka.xx[mod]”.

·         Dodanie gotowego pliku advertisements.ini (w przypadku Cs 1.6)

·         Oraz dodanie gotowego tekstu do: amx_scrollmsg, amx_imessage (w przypadku Cs 1.6).

 

Wymagania na właścicieli serwerów głosowych.

 

·         Minimum 16 lat.

·         Serwer poprawnie skonfigurowany, bez Bug’ów lub crash’y.

·         Dopisanie do nazwy „CsPukawka.xx”.

 

Wymagania na UB Team:

 

·         Minimum 16 lat.

·         Brak ostrzeżeń na forum.

·         Umiejętność odróżnienia cheatera od normalnego gracza.

·         Umiejętność odróżniania przerobionych SS od prawdziwych.

 

Wymagania na Technika:

 

·         Minimum 16 lat.

·         Znajomość Języka html, php itp. W stopniu minimum średnim.

 

Wymagania na Redaktora:

 

·         Minimum 16 lat.

·         Dobra znajomość ortografii i interpunkcji.

·         Umiejętność formułowania zdań złożonych.

 

Wymagania na Moderatora:

 

·         Minimum 16 lat.

·         Minimum 100 sensownych postów na forum.

·         Brak ostrzeżeń na forum.

·         Minimum 7 dni na forum(czas spędzony na forum).

·         Minimum 10 postów tygodniowo.

·         Umiejętność moderacji forum (MyBB).

 

Wymagania na grafika:

 

·         Minimum 16 lat.

·         Minimum średnie umiejętności obsługi programów graficznych.

·         Okazanie w poście minimum 5 różnych prac w celu weryfikacji umiejętności.

 

 

 

Kontakt gg: 63683213

Edytowane przez cspostrzelaj

1390144171-U592769.png


Opublikowano
Dnia 29.09.2017 o 21:17, laka105 napisał:

Szukamy osób na stanowiska:

Grafik

Opiekuna Serwer

Moderator

Admin Serwera

Osoby, która chciała by postawić serwer CS:GO.

Technika od serwerów CS:GO

Zanim zaczniesz pisać zapoznaj się z forum ForceGame.pl

 

Wszelkie oferty współpracy proszę przedstawiać na PW na forum lub na GG: 42910622

 

Opublikowano

Otwieram na nowo sieć serwerów

Poszukuje ludzi z swoimi serwerami, moderatorów, grafików, członków forum jak i graczy 

Jeśli posiadasz swój serwer, nie masz forum wpadaj 

Chcesz prowadzić własny serwer masz znajomych co będą grali, lub posiadasz takie umiejętnosci oferuje serwery 10/10 x2 pod np only dd2 ipt

 

Zapraszam wszystkich do gamesmania.com.pl

5597614610945701113729.jpeg

hit-games.eu Portal o grach mmo i nie tylko

Opublikowano

Witam, 

Poszukuję adminów na nowy serwer FFA, który otwieram w tym tygodniu.

Poza tym są rekrutację na rangi:

-Admin Only DD2,

-UnBan Team,

-Grafik,

-Właściciele serwerów(z serwerami),

Zapraszam serdecznie na StrikeZone.eu!

 

 

Opublikowano

Cześć ! 

Poszukujemy:

-dwóch opiekunów serwera dd2 (40psc msc) 

-adminow (11 zl skladka adminowska)

Wiecej info na gg 

50004321

 

Oraz zapraszamy na forum

E-strike.pl

Opublikowano

Otwieram na nowo sieć serwerów

Poszukuje ludzi z swoimi serwerami, moderatorów, grafików, członków forum jak i graczy 

Jeśli posiadasz swój serwer, nie masz forum wpadaj 

Chcesz prowadzić własny serwer masz znajomych co będą grali, lub posiadasz takie umiejętnosci oferuje serwery 10/10 x2 pod np only dd2 ipt

 

Zapraszam wszystkich do gamesmania.com.pl

5597614610945701113729.jpeg

hit-games.eu Portal o grach mmo i nie tylko

Opublikowano (edytowane)

Dołacze do sieci cs 1.6 jako

-J@

-Moderator

-Admin serwera

-UnBan Team

 

Oferuje:

 

-Doświadczenie jako moderator

-Aktywność na forum

-Pomoc użytkownikom

-Pilnowanie porządku

GG: 63920069

Edytowane przez Creetov
Opublikowano (edytowane)

Dołącze do sieci serwerów.

Oferuje:

- Strefę dla sieci na własnym ts [ alltalk.eu ]

- Grafiki,

- Pomoc w sieci.

 

GG: 

Edytowane przez Nicole.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Poszukuje adminow,graczy,sponsora,promotora oraz grafika.

Na (reworka) sieci Global-Game.eu

Zainteresowanych proszę o pisanie na ShoutBoxie lub pw do AZRAEL'a na Global-Game.eu

Opublikowano

Witam, 

Poszukuje grafika i adminów na nasze obecne serwery jak i przyszłe, a mówię tutaj o Go Modzie oraz Cod Modzie.

Zapraszamy również z serwerami na StrikeZone.eu

 

Opublikowano (edytowane)
Dnia 12.10.2017 o 22:59, Nicole. napisał:

Dołącze do sieci serwerów.

Oferuje:

- Strefę dla sieci na własnym ts [ alltalk.eu ]

- Grafiki,

- Pomoc w sieci.

 

GG: 

 

Edytowane przez Nicole.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...