Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dołącze do sieci serwerów jako:

-Współwłasciciel

-Administrator

-Technik Serwerow/Forum

Oferuje:

+pomoc finansowa

+doswiadczenie 

+czas

 

 

GG:65091175

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam.

Niebawem będziemy przygotowywać się do kolejnego projektu pt., sieci serwerów gier.

Temat jest o tyle trudny, że przez pewien okres czasu na naszej drodze nakreślały się same złe okoliczności losu -, ludzie, którzy naszym kosztem się wybijali.

Pragniemy zacząć od nowa, lecz potrzebujemy dodatkowo kilku zaufanych osób.

Potrzebni nam będą przede wszystkim:

- Sponsor/-rzy,

- Moderator 1 lub 2,

- Grafik,

- Technik forum / Serwerów,

- Osoby z serwerami gier. (1.6, GO, MC, MTA itd.)

Liczymy, iż z Wami staniemy na wyżynach topowych for właśnie o takiej tematyce.

Kontakt osoby, która napisała ten post: 50053161 - GG.

Pozdrawiam.

Opublikowano

 

Witaj, nie umiesz zrobić własnego forum/sieci lub sam nie dajesz rady? 

Zgłoś się do mnie!

Oferuję:

- Dobre, stabilne Forum

- Miła atmosfera :)

- Reklamę Forum

- Pomoc przy robieniu for/sieci

Oczekuję:

- Rangi na forum

- Dostępu do Panelu Forum

- Rangę Administrator na każdym serwerze ( w przypadku Sieci )

Kontakt:

Gadu-Gadu (GG): 63871032

 

Opublikowano
Dnia 20.03.2018 o 07:02, mocarny988 napisał:

Dołącze do sieci serwerów jako:

-Współwłasciciel

-Administrator

-Technik Serwerow/Forum

Oferuje:

+pomoc finansowa

+doswiadczenie 

+czas

 

 

GG:65091175

 

Opublikowano

Hard-Shots.pl

 

Witam serdecznie. Jestem wlascicielem sieci serwerów: Hard-Shots.pl.

Pilnie poszukuje ekipy na forum i serwery !!

FORUM:
- grafik 1  

- unbanTeam 1

- redaktor forum 1

- gamer 1

- redaktor fanpage 1

Poszukuję także promotora oraz sponsora całej sieci ! 

Pilnie poszukujemy serwerów różnych gier !

Na sieci posiadam 9 serwerów Counter Strike`a 1.6. Potrzebuję na te serwery około 25 adminów !! Zapraszam do składania podań.

Zapraszam na forum Hard-Shots.pl i do kontaktu:

GG: 60962632

Steam: Shrouz

Opublikowano

Hard-Shots.pl

 

Witam serdecznie. Jestem wlascicielem sieci serwerów: Hard-Shots.pl.

Pilnie poszukuje ekipy na forum i serwery !!

FORUM:
- grafik 1  

- unbanTeam 1

- redaktor forum 1

- gamer 1

- redaktor fanpage 1

Poszukuję także promotora oraz sponsora całej sieci ! 

Pilnie poszukujemy serwerów różnych gier !

Na sieci posiadam 9 serwerów Counter Strike`a 1.6. Potrzebuję na te serwery około 25 adminów !! Zapraszam do składania podań.

Zapraszam na forum Hard-Shots.pl i do kontaktu:

GG: 60962632

Steam: Shrouz

Opublikowano

Hard-Shots.pl

 

Witam serdecznie. Jestem wlascicielem sieci serwerów: Hard-Shots.pl.

Pilnie poszukuje ekipy na forum i serwery !!

FORUM:
- grafik 1  

- unbanTeam 1

- redaktor forum 1

- gamer 1

- redaktor fanpage 1

Poszukuję także promotora oraz sponsora całej sieci ! 

Pilnie poszukujemy serwerów różnych gier !

Na sieci posiadam 9 serwerów Counter Strike`a 1.6. Potrzebuję na te serwery około 25 adminów !! Zapraszam do składania podań.

Zapraszam na forum Hard-Shots.pl i do kontaktu:

GG: 60962632

Steam: Shrouz

 

Opublikowano

Hard-Shots.pl

 

Witam serdecznie. Jestem wlascicielem sieci serwerów: Hard-Shots.pl.

Pilnie poszukuje ekipy na forum i serwery !!

FORUM:
- grafik 1  

- redaktor forum 1

- gamer 1

- redaktor fanpage 1

Poszukuję także promotora oraz sponsora całej sieci ! 

Pilnie poszukujemy serwerów różnych gier !

Na sieci posiadam 9 serwerów Counter Strike`a 1.6. Potrzebuję na te serwery około 25 adminów !! Zapraszam do składania podań.

Zapraszam na forum Hard-Shots.pl i do kontaktu:

GG: 60962632

Steam: Shrouz

Opublikowano

Witam, moje imię brzmi Patryk, mam 19 lat i na tym zakończmy opis o mnie.


Czym się zajmuję(oferuję):

  • Znajomość IPS 4.2 Konfiguracja, edycja styli.
  • Znajomość MyBB 1.8.* Tworzenie własnych szablonów bez RWD, konfiguracja ETC.
  • Znajomość PAWN Konfiguracja, tworzenie nowych klas, pluginów, perków.
  • Znajomość HTML/CSS/JS*/PHP*/MYSQLi* *w mniejszym stopniu
  • Solidność
  • Estetykę kodu
  • Pracowitość

Czego oczekuję:

  • Silnika forum IPS/MyBB
  • Kilka serwerów 1.6 z reklamą i graczami
  • Serwer TS3
  • Zapłaty pieniężnej* *Nie dotyczy niżej wymienionych elementów

Kim mogę zostać:

  • Współwłaścicielem
  • Administratorem
  • Administratorem technicznym
  • Opiekunek serwera 1.6
  • Technikiem serwera 1.6

Kontakt:

  • GG 37089341
  • PW Forum
Opublikowano (edytowane)

 

NKtL3cA.png

Witam serdecznie. Jestem właścicielem sieci BestGamers.pl

Poszukuję technika oraz sponsora serwerów multiplayer np. CS GO, CS 1.6, Minecraft itp.

Zapraszam na forum BestGamers.pl | Kontakt:

GG: 56885560

Steam: shovesik

Prywatna wiadomość na forum

Edytowane przez Shoves_

GkyDRdx.png

Opublikowano

Przyjmiemy każdego rodzaju serwery do CS'a ;)

Oferujemy:

- Gotowe forum na IP.Board

- Miły dla oka styl

- Działy, rangi itp.

Po adres strony i więcej informacji zapraszam PW!

 

 

Opublikowano
Dnia 30.04.2018 o 06:50, derro987 napisał:

Dołącze do sieci jako:

-Wspolwlasciciel

-Administrator

-Technuk Forum MyBB

-Technik Serwerow

 

GG:65477633

 

Opublikowano

Projekt z przyszłością - NIE DLA KASY!

Poszukuje osób do stworzenia sieci serwerów Counter-Strike 1.6/GO. Na chwilę obecną zbieramy ekipę oraz planujemy jak wszystko najlepiej przygotować. 

 

Na początku coś o mnie:

Mam na imię Grzegorz, 21 lat. Prowadziłem wcześniej swoje sieci do Counter-Strike 1.6 jednak nie ja byłem głównym właścicielem i gdy zamykano sieci nie mogłem nawet ich przejąć. 

Teraz posiadam kasę na postawienie sieci, potrzebuję jedynie osób kreatywnych, z pomysłami na rozwój i chęcią do działania. 

 

Cel sieci i wolne stanowiska: 

Sieć chce stworzyć głownie dla dobrej zabawy z innymi osobami, nie zamierzam na niej zarabiać. Jeśli będzie sama na siebie "zarabiać" to wystarczy.

Poszukuję osób na stanowiska:

- Współwłaściciel - 1 miejsce (Za dużo osób i powstają nieporozumienia, dlatego szukam tylko 1 osoby na to stanowisko.)

Jakie są moje wymagania: Wiek 18+ | Sprawny mikrofon i komunikator TS3 | STEAM (Nie musi na nim grać, różnie bywa z komputerami ale musi posiadać cs 1.6) | Pomysłowość | Wolny czas | Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu sieci

- Administrator - 2 miejsca 

Osoba z doświadczeniem w prowadzeniu sieci, potrafiąca zarządzać innymi osobami, z dużą ilością wolnego czasu. Mająca "dobre gadne", potrafiąca przekonać innych do swoich racji. 

- Technik forum (silnik nie jest jeszcze określony)  oraz technik serwerów Counter-Strike 1.6 / TeamSpeak 3 ponieważ od tych zaczniemy. 

Tu oczywiście liczą się umiejętności i doświadczenie. 

- Grafik

Osoba znająca się doskonale na grafice, nie jakieś gotowe prace z neta. Wszystko własne od podstaw. 

 

DLA TECHNIKÓW ORAZ GRAFIKÓW PRZEWIDZIANE WYNAGRODZENIE W POSTACI USŁUG NA SERWERACH/FORUM LUB W INNEJ POSTACI (np:. PSC) 

 

Zapraszam chętnych do kontaktu i składania swoich kandydatur:

GG: 42489998

Steam: Qmasz

E-mail: [email protected]

Opublikowano
Dnia 30.04.2018 o 06:50, derro987 napisał:

Dołącze do sieci jako:

-Wspolwlasciciel

-Administrator

-Technuk Forum MyBB

-Technik Serwerow

 

GG:65477633

 

Opublikowano

logo.png

Poszukujemy:

  • Junior Administratora (osoby chętnej do pracy jako asystent rozwoju sieci)
  • Moderatora Globalnego ( Sprawujące władzę i porządek wśród zwykłych moderatorów)
  • Moderatora (Pilnującego porządku i czystości na forum)
  • UnBanTeam (Osoby chętnej do opieki nad działem banów)
  • Redaktora (Osób chętnych do opisywania poczynań na naszej sieci)
  • Redaktora Społecznościowego (Osób zajmujących się prowadzeniem naszych Mediów [Steam,Fanpage,Twitter])
  • Grafika (Osób które mają chociaż trochę wiedzy graficznej robiące  pracy w Gimpie bądz PS)
  • Serwerów Counter-Strike, którym oferujemy: 
  1. Forum + domena.pl + hosting opłacony na rok.
  2. Bezpieczne forum czyli forum z Certyfikatem SSL. (Cały czas zielona kłódka !)
  3. AmxBans + szablon dostosowany do forum.
  4. Sourcebans + szablon dostosowany do forum.
  5. Płatności za usługi z twojego serwera trafiają do Ciebie.
  6. Własny dział + ranga na forum.
  7. Reklama serwera na innych forach.
  8. Kanał na TS3 (zaraz po powstaniu serwera).
  9. Pomoc z serwerem.
  10. Ranga Premium na forum.
  11. Nie przekazujesz oraz nie dajesz administracji dostępu do ftp czy konta hostingowego.
  • Adminów na Serwery

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...