Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz sieci serwerów/adminów/osób do zarządzania/inne? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie  ;)


  • Poszukuję osoby z serwerem (może być nawet nie rozkręcony)
  • Sieć jest całkowicie nowa, forum jest postawione i gotowe do działania.

Nic tylko dołączyć serwer i zacząć wspólną współpracę przy nowym projekcie. 


Można także stworzyć serwer od zera. 


 


Kontakt: PW lub GG: 57374945


  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

9_logo_cs-forest.png


 


Poszukujemy 


 


Redaktorów [ 0/3 ] 


 


Moderatorów [1/2]


 


Techników [0/2]


 


UbTeamów


 


i Wiele Innych 


 


Dołącz już dziś


 


Cs-Forest Zaprasza


baner.png


Norbisf.pl Najlepszy Priv Shakes&Fidget

Opublikowano

 

 

Witam, jestem Kamil mam 15 lat. Interesuje się Grafiką,IPB,MYBB.

Szukam: Forum, maksymalnie 100 użytkowników ( 50 online codziennie. ) Silnik IPB ! MYBB !

Ekipa max 16 lat, oraz ogarnięte osoby... 

 

Oferuje:

• Pomoc w : Grafikach, IPB , MYBB

• Spokojną, doświadczoną osobę :)

• Grafiki na poziomie Dobrym.. ( Każdy ocenia siebie ! )

 

 

Oczekuje:

• Maksymalnie 16 lat  ( Właściciela forum )

• 100 Osób na forum ( 50 codziennie )

• Styl Własny ( Nie jakiś Darmowy ... Albo przerabiany przez kogoś kto przerobi belkę i pisze Przerobił dla ....... Ten i ten )

• Ogarnięta osoba jak na 16 latka ( + Więcej ) Powinna być osoba ogarnięta jak na swój wiek.

• Rangi: Od  Grafika do Globalnego Moderatora. ( 1 Ranga = Wykonuje też zlecenie. )

• Nie proponuj mi samego Grafika !

 

 

Kontakt:

GG;62132019

 

 

 

 

Opublikowano

Witam,

 

Posiadam na serwerze unikalna paczke ZM, na poprzedniej sieci miałem cały czas serwer pełny, założyciel kupił raz reklame i było sii :)

Seerwer zarabiał na siebie na górke.

 

Teraz kupiłem styl za 750 zł i szukam kogoś kto będzie w stanie pomóc finansowo na reklame.

Szczególy na GG:56693582

Opublikowano (edytowane)

POSZUKUJEMY:

-Wszelakich serwerow (cs1.6,CS;GO,Hurtword i inne)

-Graczy

 

CO OFERUJEMY?

-Profesjonalne podejscie

-Otwartosc na Propozycje/Pomysły

-Sumiennosc

 

GG:62057197

Edytowane przez Minionek123
Opublikowano

Witajcie drodzy Formuowicze ! 

Spodobala wam sie nasza siec ? Chcialbys dolaczyc do naszego grona ? 
Jesli tak to dobrze sie sklada bo poszukujemy osob do pomocy na forum oraz serwerach. 


Moderator ON - Darmowy Admin 
UB Team ON - Darmowy Admin 
Grafik ON - Darmowy Vip 
Promotor ON - Darmowy Vip 

Nabor Otwarty 

 

Cs-oN

GG: 12806721

Opublikowano (edytowane)

Sieema, szukam jakiegoś Team'u do założenia servera C.S. bądź mogę się do jakiegoś dołączyć.

 

Doświadczenie:

- ponad 12 letnia styczność z tą grą

- modyfikacja pluginów i ich instalacja

- konfiguracja servera 

- b. dobra znajomość AMX

- technik serverów jak i admin przez 3 lata (prywatna sieci kolegi w dawniejszych latach :D)

 

Inne:

- Posiadam własny TS3 do udostępnienia 

- Tworzenia grafiki (drobne sygny, rangi itp.)

- Wiek 23

- Czas wolny:  po 16

 

Kontakt tu lub GG: 7772981

Edytowane przez JAkim

kronupng_aaqnshn.png

Opublikowano

Witam wszystkich Graczy Counter Strike


 


 


 


Szukam osoby która za sponsoruje


 


 


Oczekuje: 


 


→→   zakup hostingu  dla strony WWW,


 


→→  zakup wymaganych grafik ( Bannery, logo etc ),


 


→→ zakup designu dla strony WWW, 


 


→→ dobrego kontaktu ( najlepiej GG / PW Forum )


 


- stabilności finansowej 


 


 


Oferuje:


 


 


 


→→  % zarobku z serwerów 


 


 18+


 


  Silnik ipb 


 


 


KONTAKT


 


 


GG:62125451


baner.png


Norbisf.pl Najlepszy Priv Shakes&Fidget

Opublikowano
Witam, szukam ekipy do stworzenia dobrej sieci counter strike , nie kończać tylko na niej ! 

Poszukuje osób zaangażowanych, chcących stworzyć stabilną serwerownię od 0.

Osoby chętne zapraszam na gg:44011374, po więcej szczegółów.
Opublikowano

Witam wszystkich Graczy Counter Strike


 


 


 


Szukam osoby która za sponsoruje


 


 


Oczekuje: 


 


→→   zakup hostingu  dla strony WWW,


 


→→  zakup wymaganych grafik ( Bannery, logo etc ),


 


→→ zakup designu dla strony WWW, 


 


→→ dobrego kontaktu ( najlepiej GG / PW Forum )


 


- stabilności finansowej 


 


 


Oferuje:


 


 


 


→→  % zarobku z serwerów 


 


 18+


 


  Silnik Mybboard 1.9.11 


 


 


KONTAKT


 


 


GG:62125451


baner.png


Norbisf.pl Najlepszy Priv Shakes&Fidget

Opublikowano
Witam, szukam ekipy do stworzenia dobrej sieci counter strike , nie kończać tylko na niej ! 

Poszukuje osób zaangażowanych, chcących stworzyć stabilną serwerownię od 0.

Osoby chętne zapraszam na gg:44011374, po więcej szczegółów.
Opublikowano

 

 

 

 

logo.png.eb4bb3032cec707bda864139f9c239c

Cześć!

Szukam osób na stanowiska:

- Moderator,

- Grafik,

- Redaktor,

- Opiekun Serwerów,

- Admin,

- Technik serwerów

oraz serwerów, które dołączą do forum!

Zapraszam na pw.

Opublikowano

Dołacze do sieci jako:

-Wspolwlasciciel

-Administrator

-Technik ForumForum

 

 

Czego oczekuje?

-Zgranej ekipy

-Wmiare rozkrecone serwery

 

 

 

Co oferuje?

-Aktywnosc

-Pomoc Finansowa (jezeli bd taka potrzeba)

-Doswiadczenie

 

GG: 62730977

Opublikowano

 

Witam wszystkich Graczy Counter Strike

 

 

 

Szukam osoby która za sponsoruje

 

 

Oczekuje: 

 

→→   zakup hostingu  dla strony WWW,

 

→→  zakup wymaganych grafik ( Bannery, logo etc ),

 

→→ zakup designu dla strony WWW, 

 

→→ dobrego kontaktu ( najlepiej GG / PW Forum )

 

- stabilności finansowej 

 

 

Oferuje:

 

 

 

→→  % zarobku z serwerów 

 

 18+

 

  Silnik Mybboard 1.9.11 

 

 

KONTAKT

 

 

GG:62125451

 

baner.png


Norbisf.pl Najlepszy Priv Shakes&Fidget

Opublikowano

Dołącze do sieci serwerow jakk:

-Wspolwlasciciel

-Administator

-Technik Forum

 

 

Co oferuje?

-Doswiadczenie

-Zaangazowanie

-Pomoc finansowa (jesli bd potrzebna)

 

 

Czego oczekuje?

-Zgranej ekipy

-Wmiare rozkreconych serwerow

 

 

 

GG:51924016

Opublikowano

Logo

 

GG: 39606006 
 

Gwarantujemy:
 

  • Uprawnienia Moderatora w dziale Twojego serwera,
  • Ranga na forum,
  • Pomoc techniczną,
  • Instalacja AmxBans na serwer,
  • Miejsce serwera w tabeli serwerów,
  • Dział serwera na forum,
  • Zdobywanie nowych doświadczeń,
  • i wiele innych praw i przywilejów.

 

 

Opublikowano
Dnia 21.05.2017 o 10:24, Minionek123 napisał:

Dołącze do sieci serwerow jakk:

-Wspolwlasciciel

-Administator

-Technik Forum

 

 

Co oferuje?

-Doswiadczenie

-Zaangazowanie

-Pomoc finansowa (jesli bd potrzebna)

 

 

Czego oczekuje?

-Zgranej ekipy

-Wmiare rozkreconych serwerow

 

 

 

GG:51924016

 

Opublikowano (edytowane)

Cześć i czołem.

Na wstępie napiszę, że jest to wątek wzięty na poważnie i okres przygotowań trwa już od stycznia. 

Szukam ekipy pod ewentualne przygotowania serwerów oraz reklamę. 
Stroną pod względem instalacji poprawek kodu i wgrywania skryptów się zajmę. Grafikę też kupię ewentualnie lub jeśli się grafik nam trafi coś sami skleimy.

Planowany start na koniec listopada b.r. lub początek grudnia.


Chcę ze znajomym założyć większą sieć serwerów z serwerami do gier takich jak
Cs 1.6 - 3x 21 slot 
Cs:go 2x 32 slot 64tic
Tibia 1x 200slot rl map- nie atakować od razu po prostu mam kilka pomysłów.
Metin2 - mało ogarniam ale ze 200 slot
Minecraft - jak wyżej, z tym że pewnie 100slot styka

Oczywiście teamspeak w zakresie oraz z czasem więcej serwerów.
Planuję GTA:samp RP, CoD i może coś się do CS,ów dokupi.

Otóż serwery csa 1.6 i GO planuję postawić na pukawce. Miałem u nich kilka usług i nie narzekałem. 
MC także ale to z czasem jeśli się deko rozwiniemy.

Tibie i metina oraz stronę na dedyku lub oddzielnych vps'ach ale to już do dogadania z kimś kto to będzie ogarniał bo takowy ktoś nam potrzebny, ale to zaraz.

Teraz kogo szukamy?

**Head admina/ webmastera sieci
Ze znajomością linuxa
**Ekipę moderującą - myślę 4 osoby
**Grafika - jedna osoba
**Redaktora na poczatki co by narzucał poradników i nowinek, potem awans do moderacji
**Adminów na serwery 
(Na każdy serwer po 2 na początek)
Reszta wyłoni się z czasem i przy konkursach reklamowych. 
Oczywiście 18+ - tak jak pisałem, to poważny projekt
**Opiekunów serwerów CS 1.6 wybiorę z czasem
Cs:go - potrzebny opiekun
Tibia - przydał by się pomocnik
Metin2 - potrzebny opiekun
MC - potrzebny opiekun

Wymagania
- 18+
- teamspeak
- możliwość składek (do momentu rozbujania machiny)
- dyspozycji (szczególnie od września) do tej pory zbieram zgłoszenia i ogarniam stronę i serwery CS 1.6 i tibie.
Dyspozycja od opiekunów od zaraz
- zaangażowania
- powagi (wiem wiem 3x już to piszę)
- znajomości komend w poszczególnych grach
- znajomość plików konfiguracyjnych od opiekunów

Oferujemy
- rangi na forum
- adminów w grach
- podział wpływów po rozkreceniu sieci (po opłaceniu serwerów)
- miłą zabawę i atmosferę
- domenę .Pl 
- szatę graficzną forum
- 100% zaangażowanie
- z czasem wierzę, że steamy też będziemy rozdawać. :-)

Jaki plan?

- robię forum i stawiam je na domenie
*Wgrywam modyfikację i resztę mniej istotnych teraz rzeczy
* Szukam szablonu na zamówienie lub jeśli się znajdzie grafik działamy na własną rękę
(Tu lepsza druga opcja to będzie więcej na dedyka czy vps'y)
- robię serwery cs1.6 na localu wrzucam na hosting do testów
(Jeśli znajdę opiekunów oczywiście Wy robicie to samo)
- następnie serwer tibia i cała reszta
- zapełniamy forum poradnikami, wzorami i resztą uzupełnienia tego co potrzebne.
- intensywnie reklamujemy/linkujemy fora
(Tu wykupię kilka reklam bo bez tego ani rusz / tyczy się to też serwerów)
Reklamę ruszymy z konkursem o konta steam. Planuję rozdać z 5.
-Jak machina ruszy tworzymy z webmasterem pozycję w przeglądarkach.

Pewno o czymś zapomniałem, w końcu szykuję się do tego posta pół roku hah

Ogólnie to myślę, że około tysiąca mam na tę chwilę, z pomocą ekipy możemy nieźle wystartować. Do listopada dużo jeszcze czasu.

W razie pytań walić na PW tam podam mail.

Jeśli trafi tu ktoś z godną ofertą dedyka lub vps proszę także o kontakt.

 

gg 62802675

Edytowane przez Gieerka
Dodane kontakt gg
Opublikowano
22 godziny temu, Minionek123 napisał:

 

 

Dnia 21.05.2017 o 10:24, Minionek123 napisał:

Dołącze do sieci serwerow jakk:

-Wspolwlasciciel

-Administator

-Technik Forum

 

 

Co oferuje?

-Doswiadczenie

-Zaangazowanie

-Pomoc finansowa (jesli bd potrzebna)

 

 

Czego oczekuje?

-Zgranej ekipy

-Wmiare rozkreconych serwerow

 

 

 

GG:51924016

 

Opublikowano
Dnia 21.05.2017 o 10:24, Minionek123 napisał:

Dołącze do sieci serwerow jakk:

-Wspolwlasciciel

-Administator

-Technik Forum

 

 

Co oferuje?

-Doswiadczenie

-Zaangazowanie

-Pomoc finansowa (jesli bd potrzebna)

 

 

Czego oczekuje?

-Zgranej ekipy

-Wmiare rozkreconych serwerow

 

 

 

GG:51924016

 

Opublikowano

Poszukuję graczy oraz adminów na takie serwery jak:

 - BF2 + 4Fun

 - JailBreak

 - CS GO Mod ( skrzynki, klucze, skiny)

 - Cs Go Mod Only DD2

 

Wiecej info na GG: 8443059

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...