Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProMT2 - jakiś nowy start dziś?


`Penero

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym na waszym miejscu nie robil jeszcze kont ani clienta nie pobieral. Tyle dodanych nowosci a zero SS'ow?

Czy tylko mi coś tutaj śmierdzi? 

Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach.


 


 

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja bym na waszym miejscu nie robil jeszcze kont ani clienta nie pobieral. Tyle dodanych nowosci a zero SS'ow?

Czy tylko mi coś tutaj śmierdzi? 

nie tylko tobie może to być próba wyłudzenia passów.

Bo 0 pokazania czegokolwiek i 0 informacji także jak dla mnie to jest smierdząca sprawa

Opublikowano

daj screena jak ty zakladasz

Wpisuję wszystko normalnie, swoje imię, hasło, kod literowy z literami duzymi i za kod 7 jedynek

 

Ja bym na waszym miejscu nie robil jeszcze kont ani clienta nie pobieral. Tyle dodanych nowosci a zero SS'ow?

Czy tylko mi coś tutaj śmierdzi? 

Jak śmierdzi to trzeba się wykąpać :)

 

bo nie. konto da się normalnie zrobić, tylko szkoda że licznika nie wyłączyli  <3

Licznik nawet włączony nie jest, wpisał co popadnie jak robił stronę (jeszcze nie jest dokończona)

 

nie tylko tobie może to być próba wyłudzenia passów.

Bo 0 pokazania czegokolwiek i 0 informacji także jak dla mnie to jest smierdząca sprawa

 

Chłopie... Deco trzyma ten serwer od podobno 2010 roku w zmienionych postaciach, które ciągle poprawia. Gram na tem serwie od kwietnia 2014 i jakoś nikt mi passów nie wyłudził. Na facebooku pokazywał kawałkami co i jak. Pisałem wcześniej, że jak kto chce zobaczyć co będzie to jest wypisane wcześniej.

 

https://www.facebook.com/ProMT2compl/photos/a.250307645118482.1073741825.128529093963005/493366857479225/?type=1&theater

 

https://www.facebook.com/ProMT2compl/photos/ms.c.eJw1x8cRACAMA7CNuDjFOPsvxtH0U4H0tKkUFRy1HwLkhn5P0zn7v~_~_1AJn5DMY~-.bps./516623811820196/?type=1&permPage=1

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1310788-promt2-s1-dedyk-easy/prezka trochę upośledzona bo stara i odnośnie S1, ale pokazuje ogólnie co i jak ;)

 

Macie jeszcze ode mnie screeny z ekranu logowania, bo póki co tylko tyle można

 

http://scr.hu/2lbj/fdr8i

 

http://scr.hu/2lbj/a3quz

 

jak widać na serwerze zrobionym do wyłudzania danych postacią którą już od dawna nie gram nabiłem 2 tygodnie gry  B)  B)  B)

Opublikowano

Więc serwer działa, czy nie?

 

Już go niby włączyli, ale podczas logowania wszystkim wywala jakiś błąd i mieli coś z tym zrobić. A tego czy robią to już nie wiem. Pewnie jak go włączą to już ze wszystkim co miało być, bo coś tam nie zdążyło się wgrać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...