Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego anime jest ch**** według mojej siostry?


Gość RakNieBoRak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ja "lubię" takich cwaniaczków, hipokrytów za 3 grosze co nie przeżyją jak się do czegoś nie przypier... a jak przejrzysz ich zawartość:

http://www.mpcforum.pl/index.php?app=core&module=search&do=user_activity&mid=412086

To wychodzi, że interesują ich problemy nastolatków. - http://www.mpcforum.pl/topic/1424903-kto%C5%9B-ch%C4%99tny-popisa%C4%87/

Okazują pomoc "faszionistkom" - http://www.mpcforum.pl/topic/1424678-spodnie-gdzie-takie-znajde/

I ogólnie połowa postów dot. ogólnych pierdół i nabijaczy postów, ale to przecież ludzie oglądający "chińskie bajki" tracą czas na pierdoły zamiast zająć tak jak "kolega" kupowaniem domu czy wymyślaniem słów na ostatnią literę. 

================================================

Co do drugiego delikwenta, który myśli, że jak będzie używał "trudnych" wyrazów to będzie bardziej z*******y, ale... cóż... czego się spodziewać po osobie, która zakłada tematy tego typu?

http://www.mpcforum.pl/topic/1411259-kogo-z-jutuber%C3%B3w-napierdala%C5%82by%C5%9B-po-ryju/#entry11973371

Ale dostał 7 dni zawieszenia to może mu przejdzie.

106071453484304291456.jpeg

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak ja "lubię" takich cwaniaczków, hipokrytów za 3 grosze co nie przeżyją jak się do czegoś nie przypier... a jak przejrzysz ich zawartość:

http://www.mpcforum.pl/index.php?app=core&module=search&do=user_activity&mid=412086

To wychodzi, że interesują ich problemy nastolatków. - http://www.mpcforum.pl/topic/1424903-kto%C5%9B-ch%C4%99tny-popisa%C4%87/

Okazują pomoc "faszionistkom" - http://www.mpcforum.pl/topic/1424678-spodnie-gdzie-takie-znajde/

I ogólnie połowa postów dot. ogólnych pierdół i nabijaczy postów, ale to przecież ludzie oglądający "chińskie bajki" tracą czas na pierdoły zamiast zająć tak jak "kolega" kupowaniem domu czy wymyślaniem słów na ostatnią literę. 

================================================

Co do drugiego delikwenta, który myśli, że jak będzie używał "trudnych" wyrazów to będzie bardziej z*******y, ale... cóż... czego się spodziewać po osobie, która zakłada tematy tego typu?

http://www.mpcforum.pl/topic/1411259-kogo-z-jutuber%C3%B3w-napierdala%C5%82by%C5%9B-po-ryju/#entry11973371

Ale dostał 7 dni zawieszenia to może mu przejdzie.

Jak ja "lubię" takich cwaniaczków, hipokrytów za 3 grosze co nie przeżyją jak się do czegoś nie przypier...

Lepiej odbiegac od tematow i zagladac komus w zawartosc profilu.

Nie tedy droga, tak samo sugerowanie:

Cytat z profilu szanownego pitbulla: "a ja równie dobrze mogę być starym pedofilem..."

Opublikowano

Podsumowałem jedynie wymianę zdań, która była powyżej gdzie stwierdziłeś, że alkoholizm jest lepszy od oglądania "chińskich bajek", (która de facto też była odbieganiem od głównego tematu.) i stwierdziłeś, że indywidualista nie ma życia, bo to robi. I tutaj myślę skończyć wymianę zdań z Tobą. Ty wracaj do kupowania domu i wymyślania słów na ostatnią literę, a ja wrócę do minecrafta :)

 

@MarekPL1

A ty może w końcu dać znak życia i odniesiesz się głównego tematu? Jeżeli zaś ci się nie chce to chociaż go zamknij, bo gównoburza będzie się kulała przez kilka następnych stron.

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

­

 

Podsumowałem jedynie wymianę zdań, która była powyżej gdzie stwierdziłeś, że alkoholizm jest lepszy od oglądania "chińskich bajek", (która de facto też była odbieganiem od głównego tematu.) i stwierdziłeś, że indywidualista nie ma życia, bo to robi. I tutaj myślę skończyć wymianę zdań z Tobą. Ty wracaj do kupowania domu i wymyślania słów na ostatnią literę, a ja wrócę do minecrafta :)

 

@MarekPL1

A ty może w końcu dać znak życia i odniesiesz się głównego tematu? Jeżeli zaś ci się nie chce to chociaż go zamknij, bo gównoburza będzie się kulała przez kilka następnych stron.

 

Przepraszam Cię. Miałem kilka ważnych spraw. :)

 

Co do tematu, tak zamknę go. :)

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi, teraz niech siostra zobaczy 3-4 seriale (serię) i mam nadzieję, że ją przekonam. :)

 

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...