Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego anime jest ch**** według mojej siostry?


Gość RakNieBoRak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wydaje mi się, że trochę wasze rozmowy zeszły z tematu ;)

 

Co do tematu. W sumie jeszcze rok temu sam uważałem anime za "chińskie bajki", kolega parę mi tytułów polecił no i tak stopniowo kolekcja tytułów się powiększa :P Lepiej nie wciskać jej na siłę, bo może sie skończyć urazem 

gfgdf

 

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A moim zdaniem to przestańcie p********.

 

 

Jak siostra widzi tylko w tym dupy dla trzynastolatków to znaczy, że tylko tyle widziała, albo jest to główne występowanie anime (według jej). Pokaż jej porządne anime to może przestanie, ja w sumie to tam tylko jakieś porno w tym widzę, ale prawdopodobnie ma to swoją drugą stronę.

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

­

 

 

Ciekawy zakład. Tylko trzeba znaleźć anime, które jej się spodoba. Nie może być to Bleach i Naruto. Bo ona na tego nie cierpi. ;P

Polecam Death Note, szczególnie dziewczyny go lubią.

Opublikowano

Przecież jego siostra chce normalne serie, nie z zadnymi super mocami tylko romanse, okruchy życia, z tego co zrozumiałem po autorze

Opublikowano

Przecież jego siostra chce normalne serie, nie z zadnymi super mocami tylko romanse, okruchy życia, z tego co zrozumiałem po autorze

Romanse:

Clannad

Kamisama Hajimemashita

Golden Time

Toradora

Kaichou wa Maid-sama!

Air

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Spice and wolf 

Byousoku 5 Centimeter

gfgdf

 

Opublikowano

@indywidualistaA

Jeszcze do tej listy dojdzie Shigatsu wa Kimi no Uso, Bakuman, Sukitte ii na yo, School Days i Mashiroiro Symphony: The Color of Lovers

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Taka zabawa w zakłady ( jak to rodzeństwo ^^ ) no w sumie czemu nie. Specjalnie będzie udawała, że jej się nie podoba, żebyś jej coś dał :P

 

Do tego co pisałem wcześniej : można coś spróbować z nią obejrzeć. Jak to nie zadziała to nie ma co dalej to ciągnąć. Z wiekiem obydwoje możecie zmienić zdanie, podejście do anime.

 
Kamisama, Air - są tam jakieś moce. Jak jest uczulona na kreska to od razu odrzuci Air i Clannad ( a może jej taka właśnie przypadnie do gustu ) Nie jestem pewien czy Toradora byłaby też najlepszym pomysłem. 
 
Poleciłbym : Mashiro-iro Symphony : The Color of Lovers, Sukiite ii na yo, White Album 2...
 
Ja czasami sam na to mówię żartobliwie "chińskie bajki" Nie widzę powodu do spiny do takie rzeczy. Tzw. "Otaku" nie jestem.. Chociaż X lat temu się tak nazywałem ( jak to nie było aż tak obraźliwe ) mniejsza z tym 
 
Kim jest w ogóle dla Was Otaku? Jak się musi ten ktoś według Was zachowywać, żeby był Otaku? Kupować 2 metrowe poduszki z dziewczynami z anime? kolekcjonować figurki? no-life całe dnie i noce z anime / manga, wywieszać plakaty na ścianach z anime? Wszystko na raz? Wrzucacie ich wszystkich do 1 wora :P ?.... Jak ktoś chce być kimś takim - droga wolna. Po co na siłę komuś włazić do dupy ( chociaż w zbieraniu figurek, 3-4 plakaty na ścianie - w tym chyba nie ma nic złego )
Opublikowano

@Sil√eR

No to chociaż z tej mojej listy pozostaw Golden Time :P Nowy pomysł: Gosick. Nie pamiętam w sumie, czy tam były super moce.Definicja typowego otaku znajduje się w anime NHK.

A kij, poleć jej Ore no Imouto ga konnei coś tam, idealne dla rodzeństwa :P ( i nie ma mocy!)

 

Idę grać w Wiedźmina. 

gfgdf

 

Opublikowano

Może puść jej ,, Ruchomy Zamek Hauru ''?

Btw. też nie lubię anime, ale takie złe nie jest, w dodatku na to wypada, że twoja siostra jest ignorantką jak ktoś już wspomniał, możesz mieć jej zdanie gdzieś ;)

Raczej zdania jej nie zmienisz, w ogóle ile siostra ma lat?

Opublikowano

Nie rozumiem jak sie mozna tymi chinskimi bajkami jarac. Na dodatek wiekszosc ludzi ktorych widzialem i ogladaly te bajki, to do najmadrzejszych nie nalezaly.

 

 

EDIT: @indywidualistaA znajdz se zycie

Opublikowano

Nie rozumiem jak sie mozna tymi chinskimi bajkami jarac. Na dodatek wiekszosc ludzi ktorych widzialem i ogladaly te bajki, to do najmadrzejszych nie nalezaly.

 

 

EDIT: @indywidualistaA znajdz se zycie

Potwierdzam, mam takie same odczucia.

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

@Dragon33

@Avalione

To widać, że dużo ludzi nie znacie, którzy oglądają anime. Cóż o gustach i guścikach się nie dyskutuje. Każdemu odpowiada coś innego. Sam do niedawna wyśmiewałem ludzi oglądające chińskie bajki, a skończyło się na tym, że oglądam tego dużo.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Nie rozumiem jak sie mozna tymi chinskimi bajkami jarac. Na dodatek wiekszosc ludzi ktorych widzialem i ogladaly te bajki, to do najmadrzejszych nie nalezaly.

 

 

EDIT: @indywidualistaA znajdz se zycie

Nie wiem czy wiesz, więc Cię poinformuję. Osoby wtrącające się w czyjeś życie przeważnie same go nie mają. A skoro masz czas na zorganizowanie mojego życia...

 

Twoja wypowiedź jest mało precyzyjna. Równie dobrze można powiedzieć że ci którzy grają CS lub tylko piją nie są dość inteligentni.

gfgdf

 

Opublikowano

@Dragon33

@Avalione

To widać, że dużo ludzi nie znacie, którzy oglądają anime. Cóż o gustach i guścikach się nie dyskutuje. Każdemu odpowiada coś innego. Sam do niedawna wyśmiewałem ludzi oglądające chińskie bajki, a skończyło się na tym, że oglądam tego dużo.

 

Bardz proste - wystąpiła degresja twojego poziomu intelektualnego, dlatego też sięgnąłeś po bajki. Wraz ze zmianą potencjału intelektualnego, twoja infantylność znacząco wzrosła, tak więc bardzo dobrze bawisz się przy bajkach skierowanych dla dzieci. ELo

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

Nie wiem czy wiesz, więc Cię poinformuję. Osoby wtrącające się w czyjeś życie przeważnie same go nie mają. A skoro masz czas na zorganizowanie mojego życia...

 

Twoja wypowiedź jest mało precyzyjna. Równie dobrze można powiedzieć że ci którzy grają CS lub tylko piją nie są dość inteligentni.

Ci ktorzy pija, przynajmniej nie spedzaja zycia przy bajkach

Opublikowano

Cofasz sie przy nich w rozwoju

Nie zgadzam się, niektóre wręcz rozwijają zahaczając o filozofię, naturę ludzką, socjologię, psychologie, a zwłaszcza te ambitniejsze.

Opublikowano

Co jest złego w spędzaniu czasu przy bajkach?

Ale tak na serio to kto z nas ogląda bajki? Ja bajki oglądałem kilkanaście lat temu, czyli jeszcze przed tym jak poznałem anime i dowiedziałem się skąd je brać.

 

Od dawna bajek nie oglądałem bo są brzydkie wizualnie, nędzne muzycznie, płytkie i ogólnie dla dzieciaków.

 

 

Nie zgadzam się, niektóre wręcz rozwijają zahaczając o filozofię, naturę ludzką, socjologię, psychologie, a zwłaszcza te ambitniejsze.

Niestety, ale ambitnych bajek to prawie nie ma. Co innego anime, ale to odpowiedniki filmów i seriali aktorskich, więc są bardzo różnorodne gatunkowo i przeznaczone dla widzów o różnorodnych oczekiwaniach i wieku. Jednak w większości dla młodzieży.

Opublikowano

Ale tak na serio to kto z nas ogląda bajki? Ja bajki oglądałem kilkanaście lat temu, czyli jeszcze przed tym jak poznałem anime i dowiedziałem się skąd je brać.

 

Od dawna bajek nie oglądałem bo są brzydkie wizualnie, nędzne muzycznie, płytkie i ogólnie dla dzieciaków.

 

 

Niestety, ale ambitnych bajek to prawie nie ma. Co innego anime, ale to odpowiedniki filmów i seriali aktorskich, więc są bardzo różnorodne gatunkowo i przeznaczone dla widzów o różnorodnych oczekiwaniach i wieku. Jednak w większości dla młodzieży.

Przecież nie chodzilo mi o bajki tylko anime, nie udawaj debila, ze nie wiesz

Opublikowano

hejterzy powinni się dokształcić. Japońskie anime to odpowiednik seriali więc nie pierdolcie głupot. Zresztą, co za różnica czy obejrzę Europejski / Amerykański serial czy japońskie anime? Jak coś jest animowane to jest gorsze? Za grosz logiki nie widać  w waszym rozumowaniu

Opublikowano

Bardz proste - wystąpiła degresja twojego poziomu intelektualnego, dlatego też sięgnąłeś po bajki. Wraz ze zmianą potencjału intelektualnego, twoja infantylność znacząco wzrosła, tak więc bardzo dobrze bawisz się przy bajkach skierowanych dla dzieci. ELo

To po co w ogóle przychodzisz do tego działu ? Przychodzisz po to żeby pokazać innym użytkownikom swój brak szacunku do rzeczy, które się tobie nie podobają ? Czy może czujesz się mądrzejszy z tego powodu, że nie oglądasz anime (anime to japoński animowany serial, a nie kreskówka albo bajka jak ty to mówisz).

Po co zaczynasz w ogóle wyzywać innych ludzi ? Bo mają inne upodobania niż ty ? Bo chcą się dowiedzieć czegoś o kulturze japońskiej ?

Mam wrażenie, że twoja infrastruktura mózgu już dawno przepadła, bądź wychowałeś się oglądając jakiejś jp armii (osobiście nie mam nic do nich), którzy cały czas wyzywają siebie nawzajem, swoich bliskich, przyjaciół. Wytłumacz mi niby jak wystąpiła u mnie degresja poziomu intelektualnego. Nic o mnie nie wiesz i nic nie będziesz wiedział i nie tobie mówić o moich upodobaniach.

 

@xOstateczny

Jak nie oglądałeś romansu, to bierz się za Clannada.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...