Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skrzynia Wieczności


Corvn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Endymion

 

Taki znawca i krytyk od Questów a z tego co sie dowiaduje prostego questa na runy nie mógł przerobić

 

Żałoba :c

 

 

Proszę pochwal sie. 

 

http://wklej.to/1MpDt 

 

Beka!:D 

 

a tak nawiasem wystarczyło coś takiego zrobić :P 

			function tabeleczka()
			return {
					["a"] = tonumber(pc.getf("runy", "doks")),
					["b"] = tonumber(pc.getf("runy", "smok")),
					["c"] = tonumber(pc.getf("runy", "granat")),
					["d"] = tonumber(pc.getf("runy", "szafir")),
					["e"] = tonumber(pc.getf("runy", "jadeit")),
					["f"] = tonumber(pc.getf("runy", "idid")),
					}
		end	






when 134400.use or 134300.use or 134200.use or 134100.use or 134000.use begin
			local abc = runy.tabeleczka()
			cmdchat("RunesData "..abc.a.."|"..abc.b.."|"..abc.c.."|"..abc.d.."|"..item.vnum.."|"..abc.f.."")
			affect.add_collect(runy.bonus(item.vnum, 1), runy.bonus(item.vnum, 2) , runy.bonus(item.vnum, 3))
			affect.add_collect(runy.bonus(item.vnum, 4), runy.bonus(item.vnum, 5) , runy.bonus(item.vnum, 6))			
			pc.setf("runy", "jadeit", tonumber(item.vnum))
			pc.remove_item(item.vnum, 1)
			if abc.e <= 134400 and 	abc.e != 0 then
				pc.give_item2(abc.e, 1)
				affect.remove_collect(runy.bonus(abc.e, 1), runy.bonus(abc.e, 2) , runy.bonus(abc.e, 3))
				affect.remove_collect(runy.bonus(abc.e, 4), runy.bonus(abc.e, 5) , runy.bonus(abc.e, 6))				
			end				
		end

56928084622805469272.png

Opublikowano

 

@Endymion

 

Taki znawca i krytyk od Questów a z tego co sie dowiaduje prostego questa na runy nie mógł przerobić

 

Żałoba :c

 

 

Proszę pochwal sie. 

 

http://wklej.to/1MpDt 

 

Beka! :D

 

a tak nawiasem wystarczyło coś takiego zrobić :P

			function tabeleczka()
			return {
					["a"] = tonumber(pc.getf("runy", "doks")),
					["b"] = tonumber(pc.getf("runy", "smok")),
					["c"] = tonumber(pc.getf("runy", "granat")),
					["d"] = tonumber(pc.getf("runy", "szafir")),
					["e"] = tonumber(pc.getf("runy", "jadeit")),
					["f"] = tonumber(pc.getf("runy", "idid")),
					}
		end	






when 134400.use or 134300.use or 134200.use or 134100.use or 134000.use begin
			local abc = runy.tabeleczka()
			cmdchat("RunesData "..abc.a.."|"..abc.b.."|"..abc.c.."|"..abc.d.."|"..item.vnum.."|"..abc.f.."")
			affect.add_collect(runy.bonus(item.vnum, 1), runy.bonus(item.vnum, 2) , runy.bonus(item.vnum, 3))
			affect.add_collect(runy.bonus(item.vnum, 4), runy.bonus(item.vnum, 5) , runy.bonus(item.vnum, 6))			
			pc.setf("runy", "jadeit", tonumber(item.vnum))
			pc.remove_item(item.vnum, 1)
			if abc.e <= 134400 and 	abc.e != 0 then
				pc.give_item2(abc.e, 1)
				affect.remove_collect(runy.bonus(abc.e, 1), runy.bonus(abc.e, 2) , runy.bonus(abc.e, 3))
				affect.remove_collect(runy.bonus(abc.e, 4), runy.bonus(abc.e, 5) , runy.bonus(abc.e, 6))				
			end				
		end

Chwalisz się czy żalisz?

Opublikowano

Ale macie problem, bo quest na ifach, jak mu tak wygodnie to dlaczego nie? ;) Skoro wam sie nie podoba to zrobcie cos sami. Dostac za darmo i jeszcze marudzicie.

10f6fl5.jpg


100 | 200 | 300 | 400 | 500 | 1000 | 2000 | 5000


Jeśli odpowiadasz na mój post, zacytuj go oraz oznacz mnie.


Planujesz do mnie napisać? Zapraszam na profil ;)

Opublikowano

Ale macie problem, bo quest na ifach, jak mu tak wygodnie to dlaczego nie? ;) Skoro wam sie nie podoba to zrobcie cos sami. Dostac za darmo i jeszcze marudzicie.

Weź nie zaczynaj ponownie tematu.. Jak widać skończyli pisać, a ty musisz swoje 5 groszy. A po za tym i tak nie masz racji. :v

Opublikowano

Mam temu idiocie bić brawa czy jak? Niech mi ktos doradzi bo nie wiem co robic.

 

idz sie zabij

Opublikowano

Zamiast to skrytykować to można mu powiedzieć coś w stylu:

"Ej stary, dobra robota, ale możesz jeszcze trochę się podszkolić! Do perfekcji trochę mu brakuje".

 

To wy pierdolicie o optymalizacji 45 linijkowego kodu... Ale to wy jesteście pro "technikami", którzy wszystko

rozumieją i wszystko potrafią, a tak naprawdę i tak nic potrafią ciekawego zrobić prócz bugów na src.

Opublikowano

­

 

Zamiast to skrytykować to można mu powiedzieć coś w stylu:

"Ej stary, dobra robota, ale możesz jeszcze trochę się podszkolić! To perfekcji trochę mu brakuje".

 

To wy pierdolicie o optymalizacji 45 linijkowego kodu... Ale to wy jesteście pro "technikami", którzy wszystko

rozumieją i wszystko potrafią, a tak naprawdę i tak nic potrafią ciekawego zrobić prócz bugów na src.

 

 

Propsuje takie zachowanie. Większośc tu ma zawyżone ego i zapomnieli, że po prostu niektórzy nie siedzą w tym pare lat a dopiero zaczynają. A spróbuj coś wrzucić to zaraz Cie pocisną, że z innego forum, że było, że srararara

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...