Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wersja Minecrafta - jaka?


DeQUK

Która wersja MC  

156 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która wersje wolisz ?

    • 1.5.x
      11
    • 1.6.x
      3
    • 1.7.x
      75
    • 1.8.x
      67

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale zawsze są np na tej stronie można dostać :http://www.wizardhax.com/2014/11/04/minecraft-1-8-hacked-client-cheat-n-grief-mod-download/

wiec wiesz branie pod uwage mniejszej ilosci cheaterów jest błedem a co do crashy to sie nie spotkałem jeszcze + jeśli pisałeś plugin po 1.7 to musisz kilka pewnie przepisać z powodu zmienionego api troche

@dekros123 Przepisanie czegoś to nie jest jakiś większy problem, problemem jest tutaj dobre działanie klientów oraz zniwelowanie cheaterow przy standardowych launcherach.

CAMDNAx.png

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zdecydowanie wersja 1.8. Wyszło dużo bugfixów, jest też to najnowsza wersja, przez co deweloperzy piszą pluginy na tą właśnie wersje.

Opublikowano

Najlepjej dopracowana wersja to 1.7.2 ale sa tez na nia skrypty i inne duperele wiec lepiej zainwestowac w dobrego antycheata

dopracowana? toz tam same bugi są pozwalajace na wywalanie serverow, i co jakis czas jest temat ze jaies serwery znowu padają i to bez zadnego typowego ataku botami.

1.7.x to nic nie warty staroc, mozliwosci mniej, buguow wiecej, na cliencie tak samo, nawet FPS stabilnych nie da sie na 1.7 osiagnac

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

1.8.x, dużo nowych rzeczy no i jak wiemy większośc serverów działą właśnie na tych wersjach ;/

NU94p9A.gif


Grafika, Reklama, Video dla twojego servera MINECRAFT!


NU94p9A.gif

Opublikowano

1.8.x masa nowości spewnością jest to ciekawsza wersja niż poprzednie po za tym w polsce tych 1.7 jest za dużo niewiem jakie problemy ludzie mają updatem do 1.8.

 

 

albo 1.9 jak będzie :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...