Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nick: Hi im Ahri main
Region: EUNE 
Level: 100
Dywizja: g3
Kontakt: Na lolu 
Dodatkowe informacje: szukam osób/drużyny na "clash" linia obojętna ale najlepiej czuje się na midzie 
  • Odpowiedzi 896
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Nick: Lil Bolesnyy

Region: EUNE

Level: 91

Dywizja: Gold V

Kontakt: W grze

Dodatkowe inforamcje: Szukam TOPa do trybu CLASH który odbędzie się za tydzień. Wymagania: Gold V+ mikrofon, zaangażowanie.

Edytowane przez BolesnyPolo
Opublikowano
Nick: Rekurencja
Region: EUNE
Level: 104
Dywizja: Diament 4 Solo Duo  P2 Flex & 3v3
Kontakt: Ingame 
Dodatkowe informacje: Szukam gotowej drużyny na flexy (gram mida - otp zoe, lub adc) lub kogoś do soloque - najlepiej adc lub jungler ale to nie must have 
Opublikowano

Nick: Rúst
Region: EUW
Level: 66
Dywizja: Gold V
Kontakt: Najlepiej tu na forum
Dodatkowe informacje: Zacząłem ostatnio mainować suppa(dobrze mi to w miarę idzie), poszukuję ludzi do grania Clashów na EUW, dywizje obojętnie jakie na razie chciałbym przetestować te rozgrywki, jedynie co ważne to żebyś używał mózgu.

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

Nick: LuckyDeniS

Region: EUNE

Level: 66

Dywizja: Gold V

Kontakt: GRA

Dodatkowe informacje: zagram fleksy teraz, clash, aktualnie gram sobie supporta, ale moge wjechać na każdą linie

Opublikowano

Nick: alagaes
Region: EUW
Level: 44
Dywizja: Gold V (troll konto)
Kontakt: w grze
Dodatkowe informacje: Main adc, mogę grać wszędzie tbh. Szukam ludzi do pogrania clasha, chciałbym ogarnąć co i jak w tym idzie. 18+ najlepiej.

+ Jeżeli pomogłem                                    :-]

Jeżeli chcesz się skontaktować zapraszam ts3 : 178.33.168.235:10113

Opublikowano

Nick: vproceder

Region : EUNE

Level : 85

Dywizja : P4 

Kontakt: gra / pw tutaj.

Dodatkowe informacje : Main adc, grywam support i top. Nie szukam supporta, bo przeważnie ugram coś na bocie.  Potrzebuje  maina mida/ jungli, jeśli grasz agresywnymi pickami na topie to też spoko. Musisz wnieść od siebie przedewszystkim do gry, jak szukasz darmowego boostera to  dziękuje !

 

https://iv.pl/images/32482714146776063877.png

Opublikowano (edytowane)

Szukam ludzi do pogrania

region:EUW

nick: Bronze IV 99LP

lvl.11(107 na EUNE)

Dywizja unranked (S5 eune)

15lat

kontakt:na lolu ,pv tutaj

voicechat: lol,ts3,discord

 

 

Edytowane przez Pokemon1234219
Opublikowano

Nick: Lucyferek

Region: EUNE

Level: ~67

Dywizja: S2/S3

Kontakt: Gra i PW tutaj

Dodatkowe informacje: Szukam osoby do grania w DuoQ może być również Flex'y i normale. Gram głównie na midzie i topie, ale mogę grać również na bocie (ADC/Supp) i w ostateczności Jungle. Interesuje mnie granie w godzinach nocnych 19-01, gdyż w ciągu dnia pracuje. Osoba ma być najlepiej ogarnięta i nie trollować oraz po mutacji(płeć męska).

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam,

Nick: później
Region: EUNE
Level: 80+
Dywizja: silver
Kontakt: tutaj pw
Dodatkowe informacje: Szukam osoby grającej (main) supportami, która potrzebuje adc do gry rankedów. Wymagam ts3, 18+, umiejętność komunikacji (rozgadana osoba mile widziana), dystans oraz 0 toxic :) Jeśli chcesz zobaczyć moje umiejętności zapraszam na meczyk - pvp. Chcesz wiedzieć więcej - pytaj !

Pozdrawiam

Opublikowano (edytowane)

Nick: To Sztosik

Region: EUW

Level: 9

Dywizja: --

Kontakt: W grze

Dodatkowe informacje: Zacząłem sobie grać i spokojnie lvl'ować konto. Staram się grać topa, aktualnie uczę się gry. Będzie mi miło jeżeli jakaś doświadczona osoba zechce mi pomóc, nakreślić pewną drogę gry, którą warto praktykować. Stawiam na fun, więc nerwusy mi nie potrzebne. Miłego dnia i zapraszam! :)

Edytowane przez DiesIrae
Opublikowano

Nick: Wrathy

Region: EUNE

Level: 155 / 131

Dywizja: P2 / P2

Kontakt: W grze

Dodatkowe informacje: Duo bot poszukuje teamku na clash, zainteresowanych proszę o dodanie mnie w grze.

Opublikowano

Nick; mommasheels

Nick: mommasheels
Region: EUW
Level: 44
Dywizja: D3 na innym koncie (konto sprzedane, bo skończyłem grę w lola), teraz unranked
Kontakt: Dodaj w cliencie
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do Clasha, gram tylko soloQ. Main jgl

Opublikowano
Nick: Dolarow
Region: eune
Level: 55
Dywizja: d5
Kontakt: dodaj w grze
Dodatkowe informacje: Szukam drużyny by pograć flexy/clashe poziom: diamond w soloq
Opublikowano (edytowane)

xyz nieaktualne.

Edytowane przez Reyaver
Opublikowano
Nick: FlyMiner
Region: eune
Level: 40
Dywizja: p5
Kontakt: gra
Dodatkowe informacje: smurf, szukam kogoś do duo, najlepiej yi/taric strat

+ Jeżeli pomogłem                                    :-]

Jeżeli chcesz się skontaktować zapraszam ts3 : 178.33.168.235:10113

Opublikowano (edytowane)

Nick; NEEQUÜ
Region: EUNE
Level: 38
Dywizja: g4/g3, w s5 miałem d4 na skryptach i p3 bez. Od tamtego czasu nie grałem, wróciłem ze względu na nową super metę idealną do pojedynków.
Kontakt: Dodaj w cliencie
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duoQ, ostatnio coraz gorsze kurwiska spotykam, dzisiaj z 2 na 4 gry grałem 4 vs 5.

Edytowane przez Night1234
Opublikowano

NickTomoSQ1

Region: EUNE

Level: 41

Dywizja: G3  (kiedyś p3 na innym koncie)

Kontakt: W grze

Dodatkowe informacje: Poszukuję kogoś do duo, ja gram mida głównie, ale jak będzie trzeba to i jungle albo adc zagram, oraz poszukuję topa i mida albo adc do clasha

Opublikowano
Ponawiam

Nick: FlyMiner
Region: eune
Level: 43
Dywizja: p2
Kontakt: gra
Dodatkowe informacje: smurf, szukam kogoś do duo, najlepiej smurfa.

+ Jeżeli pomogłem                                    :-]

Jeżeli chcesz się skontaktować zapraszam ts3 : 178.33.168.235:10113

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Nick: 13 11 1996
Region: eune
Level: 70
Dywizja: d5
Kontakt: gra
Dodatkowe informacje: Szukam osób, które chcą coś osiągnąć na flexach i mają umiejętność klikania PPM, a przy tym grają na 100% poważnie, nie traktując flexów jak normali.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nick: Koalius

Region: EUW

Dywizja: Diamond w sezonie 5. Teraz gram na nowym koncie

Kontakt: gra

Dodatkowe informacje: Szukam osób z dywizją Diament 5 i wyżej która chciałaby wbić wyższe dywizje., main jungle/top/mid. Mogę grać wszędzie ale preferuję top/mid. Tryhard mode ON. Gram postaciami pod late game/teamfighty.  

Aktualnie po kilkunastu grach Gold V.  10 W   4 P.  Najlepiej żebyś był unranked lub po placementach. 

Opublikowano
Nick: brandolys
Region: Euw
LV: 36
Dywizja: s4
Kontakt: w grze
Dodatkowe informacje: smurfuje konto. Posiadam p4 na eune

lil-pump-gif-4.gif

 

 

 

Opublikowano

Nick: Escaper0

Region: EUNE

Level: 20

Dywizja: ---

Kontakt: W grze, na forum lub na discord: Esc0 #4926

Dodatkowe informacje: Witam, dopiero zacząłem swoją przygodę z lolem szukam kogoś kto chciałby wspólnie pograć czy zaznajomić się z grą :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...