Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Bejita100

Region: EUNE

Level: 36

Dywizja: P1-duo G1-flexy

Kontakt: Prosiłbym o kontakt poprzez grę

Dodatkowe informacje: Witam. Nazywam się Marcin mam 26 lat i szukam ludzi do gry. Nie liczy się dla mnie dywizja. Ważne żeby było wesoło :) Czekam na zaproszenia. Pozdrawiam.

  • Odpowiedzi 896
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nick: Minek5

Region: EUNE

Level: 35

Dywizja: G5 na Flexach i S5 na Solo/Duo

Kontakt: Najlepiej poprzez grę

Dodatkowe informacje: Cześć, jestem Filip i mam 14 lat. Aktualnie szukam supporta do duo z podobną rangą oraz wiekiem. Mainuję Xayah, ale uczę też się grać innymi adc. Można również rozmawiać przez TS3 albo Twitcha.

Opublikowano

Nick: Teachmehow2insec

Region: EUNE

Level: 39 na ten moment

Dywizja: D5 flex ,plat 4 SoloQ

Kontakt: dodaj na grze 

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś na ofensywne aramki / normale ,gra dla zabawy ( bez spin i gównoburzy ). Nie szukam dzieci do gry ,także 16 lat minumum. Jeśli o dywizje chodzi to najlepiej gold+

Opublikowano (edytowane)

Nick: Spodniuszek

Region: EUW

Level: 48

Dywizja: Diament 5 Solo Q, Platyna 5 Flex 3 vs 3

Kontakt: Dodaj mnie w grze

Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do wspólnej gry, może chcesz zagrać turniej ten nowy co powstał ze mną? To dodaj mnie do znajomych w grze. Mam diament gram na West. Gram od 2010 roku. Mam 24 lata.

Edytowane przez Naris

Spodniuszek_euw1_90_5.png

Opublikowano
Nick: The Vomar
Region: eune
Level: 48
Dywizja: Silver
Kontakt: w grze
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do rankedów i tego nowego trybu .
Opublikowano

Nick: KeaSiwaR

Region: EUNE

Level: 45

Dywizja: Silver II

Kontakt: w grze

Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do teamu do trybu Rywalizacji i grania Rankedów.

Opublikowano
Nick: Bulgot Baenre

Region: EUNE

Level: 37

Dywizja: unranked, na starym koncie Gold III

Kontakt: w grze 

Dodatkowe informacje: szukam ADC do duo, ts3 wymagany

Nick w grze: GiorgioDobko lub D0BS0N

Opublikowano
Nick: Majiin Vegeta
Region: EUNE
Level: 37+
Dywizja: Gold 3
Kontakt: Gra
Dodatkowe informacje: Szukam 4os lub dojdę jako 5'ty, żeby zrobić misje 5vs5 na flexach.

Opublikowano

Nick: Rúst
Region: EUW
Level: 42
Dywizja: G5
Kontakt: In Game
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi na misje 5v5 flexy + potem do grania tego nowego competitive mode, obojętnei jakie dywizje, na razie chcę przetestować ten nowy tryb drużynowy, najlepiej 17+ z mikro + ts

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano (edytowane)
Nick: Clepso
Region: EUNE
Level: 1+
Dywizja: 
Kontakt: Gra
Dodatkowe informacje: gram nawet ok stare konto olane z powodu banow pisac jak co pozdrooo
Edytowane przez Clepto
Opublikowano (edytowane)
Nick: OverKill420
Region: EUNE
Level: 41
Dywizja: g1
Kontakt: Gra
Dodatkowe: 18 lat do niedawna platyna, szukam zgranego teamu na nowy tryb od riot, nie używacie tsa czy innego komunikatora to nawet nie piszcie. mid/top main
Edytowane przez IzaakFrost
Opublikowano

Nick: Tomo100
Region: EUNE
Level: 35
Dywizja: P5
Kontakt: Gra
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do grania normali for fun, bądź drużyny do competetive mode, wymagane mikro+ts

Opublikowano

Nick: Ochronny Wrześn

Region: EUNE

Level: 39

Dywizja: Brąz I

Kontakt: In Game

Dodatkowe informacje: Szukam ludzi na turniej (czyt. Rywalizacja) który będzie startował już w ten weekend. Wymagam TeamSpeak'a oraz normalnego zachowania oraz nie bycia toksycznym. Jeżeli jakiś midlaner chce się zgłosić do drużyny na turniej niech sobie odpuści.. Ta pozycja jest już zajęta przeze mnie ;) Czekam na zgłoszenia (In Game). 

Opublikowano

Nick: Therd
Region : EUNE
LEvel : 44
Dywizja : platyna 3
Kontakt gra
Dodatkowe informacje :  Szukam teamu do tego competetive, moge grac na kazdej linii, i na kazdym poziomie. pisac zostala godzina!!!

rYD9JSA.png

Opublikowano

Nick: Brûsly
Region: EUNE
Level: 42
Dywizja: P5
Kontakt: Gra
Dodatkowe informacje: Szukam drużyny z planami gry na stałe najlepiej w weekendy z jakimiś aspiracjami na polepszanie swojej gry drużynowej.. komunikacja ts żeby była na poziomie, bez poddawania się po dwóch fragach enemy i bez spinania, bo już za dużo razy się z tym spotkałem niestety :P pozycje które mogę grać to top mid jngl

=

 

Opublikowano (edytowane)

Nick: buk jest jeden
Region: EUNE
Level: 36
Dywizja: Gold V (z ambicjami hehe)
Kontakt: Najlepiej w grze
Dodatkowe informacje: Chętnie pogram z kimś jakieś drafty. Również spróbowałbym sił w nowej opcji jaką riot wprowadził czyli turnieje. Generalnie najlepiej gra mi się na jungli, ale coś tam potrafię też jako adc/midlaner. Zapraszam do kontaktu!

Edytowane przez Voraz96
Opublikowano

Nick: Modrzej Aka Hulk
Region: EUNE
Level: 45
Dywizja: aktualnie S2
Kontakt: Najlepiej Gra 
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do rankedów albo normali bez spiny ja S2 - pozycja obojętnie zawsze klikam random nie mainuje żadnych postaci po prostu gram for fun jeśli masz również takie podejście to zapraszam. 

10247215.jpg

Opublikowano

Nick: Tensewicz
Region: EUNE
Level: 41
Dywizja: D1
Kontakt: W grze
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do pogrania flexów, 3v3 albo nawet normali na luzie. SoloQ mam D1, ale mam dość tryhardu, flexy silver 1, trójki nie rozegrane. Zapraszam do kontaktu.

+ Jeżeli pomogłem                                    :-]

Jeżeli chcesz się skontaktować zapraszam ts3 : 178.33.168.235:10113

Opublikowano

Nick: VernusGames

Region: EUNE

Level: 22

Dywizja:---

Kontakt: lol

Wiek: 14

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do gry 4fun i do wspólnego wbijania Levela które ma ts3. :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Opublikowano
Nick: Reqone
Region:EUW
Level: 43
Dywizja: G5
Kontakt: lol 
Dodatkowe informacje: szukam kogos do duo na nowy sezon.Mainuje suporta i zaczynam pogrywac riven a wiec chetni pisac 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...