Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Puncisław
Region: EUNE
Level: 42
Dywizja: G3
Kontakt: lol bądź tutaj
Dodatkowe info: Mainuje supporty oraz poszukuję ludzi chętnych do gry, chodzi mi przede wszystkim o jg, top'a i mida (chociaż jakbyś ogarniał też adc byłoby spoko). Gram z kumplem DUO na bocie, więc fajnie byłoby stworzyć w miarę stałą 5 do gry turniejów oraz innych. Zależy nam na osobach z poczuciem humoru, dystansem oraz skillem :D

WYMAGANIA:
- Dywizja: Gold minimum
- Mikrofon
- Chęci do gry
- Wolne wieczory w zależności od dnia ;)
- Teamspeak
- Co najmniej licbaza :D

Role:
TOP: wolne
JUNGLE: wolne
MID: wolne
ADC: zajęte 
SUPPORT: zajęte 

  • Odpowiedzi 896
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nick: Hi im Comely

Region: EUNE

Level: 38

Dywizja: g4

Kontakt: Lol

Wiek: 20

Dodatkowe informacje: Chętnie dołączę do jakieś grupki ludzi którzy regularnie grają turnieje na battlefy ewentualnie szukam ludzi, którzy chętnie by pograli jakieś aramy albo summonersy na turniejach. 
Flexy też chętnie pogram. 
Gold eune here.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 7.01.2018 o 11:20, ??WarumHure?? napisał:

Nick: AmazingLife
Region:EUNE
Level: 43
Dywizja:B1
Kontakt: LOL, PW
Dodatkowe informacje: Najbardziej gram Topa, ale ogolnie jestem bez konfliktowym graczem i na kazdej pozycji sie odnajde szukam ludzi do gier 5/5 czy to normali czy rankedow :)

 

AmazingLife

Opublikowano

Nick: Canens
Region: Eune
Lvl: 48
Dywizja: S1
Kontakt: lol
D.Inf: Szukam ludzi do grania normali na luzie. Najlepiej dywizja S+,wiek +18, ts3 ;) Zapraszam 

Opublikowano

Nick: Tomo100
Region: EUNE
Level: 44
Dywizja: P5
Kontakt: Gra
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do grania normali, ewentualnie można pograć jakieś turnieje, mid/jng/adc w takiej kolejności

Opublikowano
Nick: Adi2k
Region: EUW
Level: 40
Dywizja: Silver 1
Kontakt: GRA, forum
Dodatkowe informacje: 

- Szukam kogos do duo rankedow

- Najlepiej TS

- Gram ADC

Opublikowano

Nick: SzykujDupskoMlody
Region: EUNE
Level: 3
Dywizja: -
Kontakt: league/pw tu
Dodatkowe informacje: szukam kogoś do boostowania zapasowego konta ;)

Nick: SzykujDupskoMlody
Region: EUNE
Level: 3
Dywizja: -
Kontakt: league/pw tu
Dodatkowe informacje: szukam kogoś do boostowania zapasowego konta ;)

Opublikowano
Nick:LetJuliet
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja:D5
Kontakt: gg: 50950875
Dodatkowe informacje: Szukam milego chlopaka do wspolnej gry przeciwko summonerom.
Opublikowano
Nick:Mahonowy
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja:P2
Kontakt: w grze
Dodatkowe informacje: Szukam człowieka do duo.

+ Jeżeli pomogłem                                    :-]

Jeżeli chcesz się skontaktować zapraszam ts3 : 178.33.168.235:10113

Opublikowano (edytowane)

Nick:MXE user

Region:jedyny słuszny EUNE™

Level: 58

Dywizja:silver 1 (patrz dodatkowe informacje)

Kontakt: no zapros do znajomych i napisz ze jestes z mpc

Dodatkowe informacje: POWIEM TAK. szukam platynowych graczy, nie jakichś ułomków z silvera, którzy chcą żeby ich kerować, ogarniętych, którzy też po placementach trafili do silvera/golda. problem jest taki, ze majac platynowe MMR i robiąc 5:5 placementow trafilem do tego jebanego silvera 1 nie wiem jakim cudem i ludzie tutaj są zbyt oporowi i są na bakier z myśleniem, a 1v9 ciezko mi sie keruje gry, dlatego szukam kogoś kto jest w podobnej sytuacji i był w poprzednim sezonie przynajmniej platyna 5. gram jungle i supporta, chce kogoś kto umie coś więcej niż bezmyślne klikanie, moge grać z komunikatorem, moge grać bez, nie robi mi to różnicy. pozdrawiam i licze, że ktoś tez tu jest z moją sytuacją, nie wymagam bycia czelendzerem, sam nie jestem bogiem, ale umiem grac.

Edytowane przez andrzejbrejwik

a5z91yB.png

Opublikowano
Nick: FReszuu
Region: EUNE
Level: 53
Dywizja: S2
Kontakt: gra
Dodatkowe informacje: Jestem main supp i szukam main adc do wbicia plat/diaxa w tym sezonie czyli taki perm premade
Opublikowano (edytowane)
Nick: Darkstron
Region: EUNE
Level: ~50
Dywizja: P1( D5 w s7)
Kontakt: LoL
Dodatkowe informacje:szukam kogoś do duoq,najlepiej support p3+.gram głównie adc (kog trist)
Edytowane przez xmatio
Opublikowano
Nick: Brekson
Region: EUNE
Level: 49
Dywizja: Silver II
Kontakt: PW
Dodatkowe informacje: Ostatni sezon gold 3 szukam ogarniętej osoby najlepiej JG albo ADC gram na TOPIE (Mundo) potrzebuje kogoś ponieważ samemu nie da wyjść się z silvera.
Opublikowano (edytowane)

Nick:annanin228
Region: EUNE
Level: 41
Dywizja: b3 (w poprzednim sezonie s5)
Kontakt: w grze, skype annanin228
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś z kim można przyjemnie pograć (mam 13 lat)

 

Edytowane przez annanin
Opublikowano (edytowane)

Nick:AmazingLife

Region EUNE

Lvl:49

Dywizja: Pierd.... Bronz po updetach

Kontakt:W grze !

Dodatkowe info: Szukam ludzi/ekip/, do wspolnego pogrania normali, ale i takze interesuja mnie duo Rankedy a rusz z tego ... bronzu wyjde

PS. Wolał bym pograc z TS niz bez

Edytowane przez ImNotAngel

AmazingLife

Opublikowano
Nick: Hi im qqe
Region: EUNE
Level: 33
Dywizja: g4
Kontakt: gra
Dodatkowe informacje: Ktoś do duoq najlepiej ADC 17+
Opublikowano (edytowane)

EUNE

LVL >30

Dywizja: w sezonie 3, 4 i 5 miałem d1. Teraz po przerwie szukam graczy do gry w okolicach p1 (jeden smurf) i gold3 (drugi smurf).

PW

 

Gram wszystkie linie oprócz supporta, najlepiej gram topa.

 

+18

Edytowane przez Wildhero
Opublikowano (edytowane)

Nick: Byona 
Region: Eune
Level: 72
Dywizja: SoloQ Plat3 / Flex Plat2
Kontakt: Tylko gra
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do Flexów bądź SoloQ z rangą przynajmniej Gold1. Wiek mnie za bardzo nie interesuje, ale oczekuję od osoby z którą mam grać, chociaż trochę kultury osobistej i mutacji głosowej - nie lubię pisków.

Edytowane przez Husoc

maybenow.png

Opublikowano

Nick: AwsomeLoGiEr

Region: EUNE

Level: 30+

Dywizja: P5

Kontakt: Liga

Dodatkowe informacje: Szukamy Supporta oraz Junglera do drużyny. Wymagamy +g2, mikro oraz teamspeak3 :)

4Headzik

Opublikowano (edytowane)

Nick: szoppraczP2L

Region: Eune

Level: 32

Dewizja: unranked (rzadko gram rankedy)

Kontakt: gra,pw

Dodatkowe informacje: szukam kogoś dk wspólnej gry for fun i ew. Rankedów. Gram głównie mida i topa

13+ i no toxic (z umiarem)

Edytowane przez SzoppraczP2L
Opublikowano

Nick: ìÍí Kaja ìÌí

Region: EUNE

Dywizja: D5 w s7; jeszcze nie grałam placementów w tym sezonie

Kontakt: w grze

Dodatkowe informacje: Szukam duo partnera, najlepiej adc do pogrania rankedów/normali; mainuję supporta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...