Skocz do zawartości

BolesnyPolo

Members
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnio

1 obserwujący

O BolesnyPolo

 • Ranga
  Pijawka II

Ostatnio na profilu byli

123 wyświetleń profilu
 1. Na moje oko dopracowany serwer, przyjemnie się gra. Mało graczy także zapraszam na serwa :D
 2. Niedopracowany. Wierzchowce wchodzą jako slot a kiedy masz pd i rękawice jesteś skazany na podróż 'z buta' przez godzinę, spoty na mapie 70lvl respią sie poza możliwym dostępem, czyli za ścianami i wiele innych głupich rzeczy, których nie chce mi się pisać. Nie polecam.
 3. Nie polecam, właściciel to dziecko, które nie potrafi jak normalny człowiek porozmawiać tylko wali od razu bana. Poza tym serwer mało rozbudowany, platforma startowa jest malutka, sklep, tartak, kamieniołom także, regulamin składa się z TRZECH podpunktów. A najlepsza jest nazwa tego "serwera" chyba długo nad nią myślałeś dam ci lepszą "sky block serwer"
 4. kozaczek serwer, rozbudowany, skryptów dużo, nic tylko grać ! najlepszy sky block na jakim grałem
 5. przecież takie powroty do przeszłości metina są już dawno oklepane i nudne, beka z was
 6. Nick: Lil Bolesnyy Region: EUNE Level: 91 Dywizja: Gold V Kontakt: W grze Dodatkowe inforamcje: Szukam TOPa do trybu CLASH który odbędzie się za tydzień. Wymagania: Gold V+ mikrofon, zaangażowanie.
 7. A więc kupiłem VPS na tydzień 1000MB żeby grać z kolegą we dwoje. Serwer całkowicie goły, silnik oryginalny, po prostu survival we dwoje. Problem jest taki, że po dłuższej wyprawie ram z 600MB wzrasta do 1200MB i serwer resetuje się. Wersja minecrafta 18w11a, renderownie jest na 10kratek, nic więcej nie robiłem. Wydaje mi się, że serwer zapamiętuje każdą kratkę wyrenderowaną i stąd ten wzrost. Co myślicie? Da sie to powstrzymać?
 8. Kopu kopu kop... Masz jeszcze tego Questa? Link wygasł ;p
 9. Nie zmieniałem. W ClientManagerPlayer.cpp mam tak(to chyba linijki od lvl) if (deletedLevelLimit >= m_iPlayerDeleteLevelLimit && !IsChinaEventServer()) { sys_log(0, "PLAYER_DELETE FAILED LEVEL %u >= DELETE LIMIT %d", deletedLevelLimit, m_iPlayerDeleteLevelLimit); peer->EncodeHeader(HEADER_DG_PLAYER_DELETE_FAILED, pi->dwHandle, 1); peer->EncodeBYTE(pi->account_index); return; } if (deletedLevelLimit < m_iPlayerDeleteLevelLimitLower) { sys_log(0, "PLAYER_DELETE FAILED LEVEL %u < DELETE LIMIT %d", deletedLevelLimit, m_iPlayerDeleteLevelLimitLower); peer->EncodeHeader(HEADER_DG_PLAYER_DELETE_FAILED, pi->dwHandle, 1); peer->EncodeBYTE(pi->account_index); return; }
 10. miałem 250 chociaż nie wiedziałem o tym bo usuwałem, sprawdze czy zadziała teraz Skacze nadal
 11. A więc tak, mam taki problem: lvl skacze przy poruszaniu się, jak stoje to i lvl stoi, kompletnie nie wiem jak mam to naprawić https://www.youtube.com/watch?v=uXdPB9zy0Rc Server/game GAME_ERROR_LOG.txt http://wklej.org/id/3376000/

×