Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: ReJu
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Plat 3
Kontakt: PW
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do wspólnej gry rankedy/normale, posiadam własny serwer ts'a.
Wymagania: Musisz być po mutacji.

216.gif Szukam ludzi do gry (rank/norm) PW

  • Odpowiedzi 896
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nick: Fanatykox


Region : Eune


Level: 30


Dywizja: G2, byłem g1 i p5, ale spadłem  xD


Kontakt: PW/GRA


Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do grania rankedów gram adc/mid/jungle, mam ts, 17 lat.


Opublikowano (edytowane)

Nick: LiverCrow
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja:S2
Kontakt: LOL  lub tutaj na formu pw
Dodatkowe informacje: witam nazywam się Krzysztof i mam 21 lat. szukam ludzi lubiących dobrą zabawę oraz dążyć do rozwoju dywizji. Zapraszć! :) Gram Mid głównie ahri . adc support

Edytowane przez LiverCrow
Opublikowano

Nick:nevil112
Region:Eune
Level:30
Dywizja:bronz/silver
Kontakt:PW,gra
Dodatkowe informacje:Szukam osob go grania urf-a krory bedzie zaraz i gramy od popoludnia piatku i konczymy i nocy niedziele 

Opublikowano

Nick: PsycholPvP
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: GOLD/PLATYNA
Kontakt: [FB]  https://www.facebook.com/shiroko.nagasaki [w grze pod Nick: PsycholPvP] oraz tutaj na forum 

 

 

Dodatkowe informacje:

~ Do tej pory grałem solo

~(top/jungle/mid/adc) gram wszystkim z wyjątkiem supp (nie potrafie po prostu) 

~ Main ( Xin/ Jax/ Irelia/ Trynda/Talon/Ekko)

~poszukuje ludzi do wspólnej gry rankingowej oraz normali 4fun na poziomie [Gold-Platyna+] 

~ wiek 20 lat 

~komunikator(kwestia dogadania sie ) 

~rozgrywki w godzinach wieczornych 22+ ponieważ pracuje 
~no toxic / flame/tilt/ Kulturka na wysokim poziomie 

~ płeć (nie istotne - ważne aby dogadać sie podczas rozgrywki 

Opublikowano

Nick: typowy polak
Region: EUW
Level: 30
Dywizja: D5+
Kontakt: PW/GRA
Dodatkowe informacje: Szukam osób do grania drużynówek 5x5 (nie dynamicq tylko teamowych gier) lub dołączę do teamu który regularnie grywa gry drużynowe.

Konto na EUW smurf z d3 EUNE. Preferuje TOP'a / JUNGLE

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Opublikowano

Nick: Main: SHC S3LFIE Smurf: Diamate
Region:Eune
Level:30 
Dywizja:p2/gold
Kontakt:gra 
Dodatkowe informacje:Szukam osoby, ktora mainuje supporta, poniewaz zaczynam grac adc na smurfie :) 

Opublikowano
  • Nick: Toucia
  • Region: EuW
  • Level: 14 
  • Dywizja: eune gV/ euw bez :D
  • Kontakt: ZAPRASZAĆ I PW O ILE BĘdę patrzał :P
  • Dodatkowe informacje: hmm inv me, bez flame tylko dobić ten 30 lvl, jak cos więcej to na ts3 itp. Skype odpada

 

"Never Surrender" :D

Opublikowano

Nick: wallee
Region:Eune
Level:30 
Dywizja:P5
Kontakt:lol
Dodatkowe informacje:Szukam supporta do gry dla mojego adc lub nawet do duo(tylko osoby mainujace suppa,a nie od swieta). Szukam tez dobrego junglera, osobiscie mainuje lux na midzie. 

Opublikowano (edytowane)

Nick: Modryyy
Region: Eune
Level: 30
Dywizja: P4
Kontakt: gra
Dodatkowe informacje: szukam osób do Trójek, czy rankedów drużynowych. Mainuje Jungle.

Edytowane przez Modryyy

jifdyv.jpg

Opublikowano

Nick: Lenniwy
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver 4
Kontakt: W Grze
Dodatkowe informacje: Mainuje adc. Szukam osób na podobnym elo które mają dość trolli i chcą wspinać się po dywizjach :) Pisze w grze że jesteście z mpc

harley.png

Opublikowano (edytowane)

Nick: aKKme
Region: eune
Level: 30
Dywizja: gold 1
Kontakt:  tylko przez lola
Dodatkowe informacje: szukam graczy do rankedow, gram jungle, mida i adc

Edytowane przez Killus007
Opublikowano

Nick: JaMRK
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver II
Kontakt: PW, Lol
Dodatkowe informacje: Szukam osób do gry na chillku normali albo rankedów, najlepiej 2-3 osób, wracam do lola po dość długiej przerwie, gram na każdej linii (najmniej top), gram od pierwszego sezonu, to jest moje drugie konto.

Opublikowano (edytowane)

Nick: TrumpPresident
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold 5
Kontakt: ts-lol.pl/kanał. 182  /  PW  / Na lolu
Dodatkowe informacje: Szukam osób chętnych do grania rankedów / normali. Bez spin ^^. Jestem aktualnie na lolu :D

Edytowane przez TrumpPresident
Opublikowano

Nick: I hate you so mu

Region: EUW

Level: 30

Dywizja: unrank

Kontakt: tutaj na forum lub w grze.

Dodatkowe informacje: Aktualnie gram na tym koncie po 4 permach, za toxic ale dodam ze na tym koncie juz nie flame nubkow i trolli. Szukam kogos ogarniętego :), gram na kazdej lini.

4521609.png

Opublikowano

Nick: KushsmökarN420
Region: Nordic&East
Level: 30
Dywizja: Silver 3 (być może w chwili gdy to czytasz Silver 2+)
Kontakt: PW tutaj lub w grze
Dodatkowe informacje: Poszukuję kogoś do grania duo, najlepiej jakiegoś supporta, gdyż grywam na ADC/TOP . Nie mam dużo picków, to świeże konto lecz chciałbym pograć postarać się wbić jakąś tam dywizje. Granie na poważnie jednak bez psioczenia na siebie. Komunikacja najlepiej poprzez ts. Mam 24 lata.

Wykonuję strony internetowe, fora, ulotki, wizytówki. Atrakcyjne stawki.

Opublikowano (edytowane)

Nick: General Gaz
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: gold 2
Kontakt: General Gaz
Dodatkowe informacje: Witam, ja midlaner kolega toplane, szukamy do wspólnej gry rankedowej junglera oraz adc i suppa. Wiekowo 21 i 17.

Moja ranga: gold2 Ranga kolegi: platyna 5
Kontakt w lolu: General Gaz / Jlmmy

Wymagania: podobne rangi i komunikator głosowy ts3.

Edytowane przez gargamel1338
Opublikowano (edytowane)

Nick: Xeebra
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Brąz II
Kontakt: Forum / Gra
Dodatkowe informacje:  Poszukuję osób do gry/drużyny do gry, usiłuję wyjść z tego rypanego brązu, ale nie jestem na tyle utalentowanym graczem, by carrować gry, a to na co trafiam aktualnie (same troll picki, idioci wyzywający się całą grę, spinatorzy (padłeś raz, to jesteś najgorszy i wgl, świat się zawalił...), aktualnie moje win ratio wynosi aż 15%, LP 36 : / Gram na topie (głównie Teemo ♥) lub bocie (adc)

Edytowane przez Bla Bla.
Opublikowano

Nick: Karsdd

Region: EUW

Level: 30

Dywizja: Silver 3

Kontakt: gra/forum

Dodatkowe informacje: szukam kogoś kto w przyjemnej atmosferze pomoże mi wyjść z silvera

gram głównie na midzie  ale jeśli będzie potrzeba mogę grać na supporcie albo adc

jesli komunikacja to tylko przez skype<

Opublikowano

Nick: Jadeczolgiem
Region:EUW
Level:30
Dywizja:b4 (malo gralem rankedow ale teraz bym sobie pogral)
Kontakt:Forum,Gra
Dodatkowe informacje: Lepiej pograc z ziomeczkiem niz solo no i najlepiej 18+

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...