Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nostale] Mój zbiór pakietów


ShabiPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja niby mam to ustawione, ale tylko widze, ze wysyla te "pakiety" i nic sie nie dzieje, nadal almost 2 kwiatki ;(
#Edit1
Coś w recive mam mieć wpisanego?
#Edit2
Działa, dobra nieważne mam jeszcze jedno pytanie, można za to bana wyrwać? Mam ustawione na 5000

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja niby mam to ustawione, ale tylko widze, ze wysyla te "pakiety" i nic sie nie dzieje, nadal almost 2 kwiatki ;(

#Edit1

Coś w recive mam mieć wpisanego?

#Edit2

Działa, dobra nieważne mam jeszcze jedno pytanie, można za to bana wyrwać? Mam ustawione na 5000

jak zorbiłeś więcej niż dwa kwiatki? :P

Opublikowano
#guri^400^8495

#guri^400^8499

#guri^400^8504

#guri^400^8502

#guri^400^8497

#guri^400^8501

#guri^400^8503

#guri^400^8506

#guri^400^8507

#guri^400^8508

#guri^400^8509

#guri^400^8510

#guri^400^8511

#guri^400^8512

 

WSZYSTKIE Z TUNDRY ENIGMA ;P

Opublikowano

mam pytanie, jeśli za kwiatki bym wyrwał bana to tylko na konto na którym to robiłem czy wszystkie z tego ip?:) wybaczcie za takie pytania ale wróciłem po 2 latach gry, więc może sie coś zmieniło

Opublikowano

­Wszystkie z tego IP i wszystkie, który miały jakiekolwiek połączenie z tą sprawą

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

­Wszystkie z tego IP i wszystkie, który miały jakiekolwiek połączenie z tą sprawą

Nie wprowadzaj ludzi w błąd i nie używaj idiotycznej czcionki.

 

 

mam pytanie, jeśli za kwiatki bym wyrwał bana to tylko na konto na którym to robiłem czy wszystkie z tego ip? :) wybaczcie za takie pytania ale wróciłem po 2 latach gry, więc może sie coś zmieniło

Zależy jak GM będzie upierdliwy, i który Cie zbanuje. Jednym słowem ruletka.

Opublikowano

2x wyłapałem bana za bota, i tylko na jedno konto szło.. dobra ide poszukać tego w regulaminie :>

człowieku zobacz date powstania tego tematu.

Opublikowano

Prosze o jaknajszybszą odpowiedź.
Ostatnio przeciez bylem na chacie i sie pytalem czy mozna grac 2 kontami na 1 ip i czy jest to dozwolone, odpowiedzial tak, czyli krotko mowiac , jezeli dostaliscie bana (NIE WIERZE) na 2 konta chodz bociliscie na 1
to zgloscie to, gdyz mogliscie byc brat i siostra siostra czitowala a ty nie wiec bez sensu..
#edi2
Coś czuje , ze osoby uzywajace bota to mialy to all na 1 emailu potem zapewnialy , ze nie mialy a, mialy po czym dostaly bana odrazu na 2 konta ;v

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wprowadzaj ludzi w błąd i nie używaj idiotycznej czcionki.

 

 

Zależy jak GM będzie upierdliwy, i który Cie zbanuje. Jednym słowem ruletka.

To, że na PLu Administracja jest jaka jest, to nie moja sprawa.

A co do czcionki - wiesz... patrząc na twój nick zastanawiam się czy faktycznie jest taka idiotyczna.

Bez pozdrowień i życzę śmierci

­

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Poda ktoś obecne na Enigmie? bo moje nie działją ;v a i dostałem 3x bana za bota Pierwszy raz na 1 konto Drugi raz tak samo a Za 3 razem to na "Cały" Email każde konto powiązane z moim emailem dostało bana ;p 

 

#guri^400^8501
#guri^400^8502
#guri^400^8503
#guri^400^8504
#guri^400^8505
#guri^400^8506
#guri^400^8507
#guri^400^8508
#guri^400^8509
#guri^400^8510
 
To na enigmie nie działa ;c
Opublikowano

Ostatnio dużo czasu poświęciłem szukając przydatnych pakietów do Nostale.

 

Odrazu podkreślam, iż wszystkie te pakiety są działające na datę obecną. Oraz, że zdobyłem ja sam. Nie jest to typowe "kopiuj wklej".

Rozpowszechniać można pod jednym warunkiem: Napisanie kto jest autorem tego zbioru (mój obecny pseudonim to "Arsetus").

 

n_run 1 1 1 <UserID> - Wybranie profesji u Mimi Mentor po wbiciu 20lvl. Wybór Wojownika.  [server]

 

n_run 16 0 1 <UserID> - Teleport do centrum NosVille (darmocha).  [server]

 

wopen 32 0 0 - Otwieranie NosBazaru z dowolnego miejsca (nie jest wymagany medal).  [Wysyłamy jako pakiet odebrany]  [Client]

 

#guri^400^8279

#guri^400^8280
#guri^400^8281
#guri^400^8282
#guri^400^8283

Pakiety na zbieranie wszystkich lodowych kwiatów po stronie Diabłów.  [server]

 

#guri^400^8184
#guri^400^8185
#guri^400^8186
#guri^400^8187
#guri^400^8188
#guri^400^8189
Pakiety na zbieranie wszystkich lodowych kwiatów po stronie Aniołów.  [server]
 
#guri^400^8440

#guri^400^8441

#guri^400^8442

#guri^400^8445

#guri^400^8447

#guri^400^8449

#guri^400^8443

#guri^400^8448

#guri^400^8444

#guri^400^8446

Pakiety na zbieranie wszystkich lodowych kwiatów na Tundrze.  [server]

 

n_run 5001 0 1 <UserID> - Teleport z każdego miejsca na mapie na Statek do Glacernon'u.  [server]

 

sl 1 - Transformacja w obecnie założone SP bez 5-cio sekundowego delaya.  [server]

 

script 1 200 - Teleport do NosVille obok Tablicy Rankingów.  [server]

 

script 1 201 - Teleport na Łąki NosVille obok teleportu na Słoneczne Łąki.  [server]

 

script 1 202 - Teleport na Tereny Kopalń.  [server]

 

script 1 203 - Teleport na Posterunek Fernon.  [server]

 

script 1 204 - Teleport do Jaskini NosObozu na Górze Krem.  [server]

 

up_gr 7 <INV> <SLOT> - Hazardowanie przedmiotów bez delaya.  [server]

 

wopen 1 0 0 - Ulepszanie przedmiotów (Wysyłamy jako pakiet odebrany).  [Client]

 

wopen 3 0 0 - Wkładanie Cellonu do akcesoriów (Wysyłamy jako pakiet odebrany).  [Client]

 

#guri^400^2019

#guri^400^2020

#guri^400^2022

#guri^400^2023

#guri^400^2025

#guri^400^2021

#guri^400^2024

#guri^400^2026

#guri^400^2028

#guri^400^2030

#guri^400^2029

#guri^400^2027

Zbieranie Pachnącej Trawy na Łąkach NosVille (Polecam dać delay 5000).  [server]

 

n_run 16 2 1 <User Id> - Tp na Alveus

n_run 16 1 1 <User Id> - Tp na krem

 

n_run 1000 519 1 <UserID>   - Pierwsze SP, pierwsze CP (musi być aktywowana misja)

n_run 1000 520 1 <UserID>   - Pierwsze SP, drugie CP (musi być aktywowana misja)

n_run 1000 521 1 <UserID>   - Pierwsze SP, trzecie CP (musi być aktywowana misja)

Przydatne pakiety. Można wejść tylko na CP, które aktualnie jest w misji. Warto używać na Glacernonie (będą dropić itemy z glacy), aby nie trzeba było chodzić do kamienia każdorazowo po ukończeniu CP, tuż przed końcem należy wysłać pakiet: escape

 

pstash_all 50 - Otwiera plecak partnera, nie musi on nam towarzyszyć (odbieramy pakiet w zakładce Receive Packet, można używać tylko 50 miejsc tym sposobem). Aby odświeżyć listę przedmiotów znajdujących się w plecaku należy w zakładce Send wysłać:

 

Ten sposób odświeżania działa poprawnie tylko gdy przedmioty są poukładane poklei.

repos 0 1 1 1

repos 1 1 2 1

repos 3 1 4 1

repos 5 1 6 1

repos 7 1 8 1

repos 9 1 10 1

repos 11 1 12 1

repos 13 1 14 1

repos 15 1 16 1

repos 17 1 18 1

repos 19 1 20 1

repos 21 1 22 1

repos 23 1 24 1

repos 25 1 26 1

repos 27 1 28 1

repos 29 1 30 1

repos 31 1 32 1

repos 33 1 34 1

repos 35 1 36 1

repos 37 1 38 1

repos 39 1 40 1

repos 41 1 42 1

repos 43 1 44 1

repos 45 1 46 1

repos 47 1 48 1

repos 49 1 50 1

 

 

 

Uważajcie na te pakiety:

 

 

mg 3 <MinigameID2> <MinigameID> 19990 19990

mg 4 <MinigameID2> <MinigameID> 4

mg 1 <MinigameID2> <MinigameID>

#mg^1^2^MinigameID^1^0

 

 

Za nie jest ban, po jednokrotnym użyciu.

 

 

Aby zdobyc <UserID> wystarczy włączyć logowanie pakietów wysyłanych oraz włączenie odpoczynku w grze.

Następnie kopiujemy nasze ID z pakietu: rest 1 1 <UserID>

 

Jak używać tych pakietów.

 

 

Potrzebujemy 2 rzeczy aby tego używać:

1. Injectora http://www.9injector.com/injector-gadget/ (Nie wrzucam skana. Nie chcecie ściągnąć z oryginalnej strony to poszukajcie sobie innego injectora, jest ich od groma w Internecie)

2. Biblioteki DLL z kodem do wysyłania i odbierania pakietów http://hostuje.net/file.php?id=6b73de58d1e50585a7cb462e88faa3ce

Skan do biblioteki https://www.virustotal.com/pl/file/8bc7cdf5d92a17bf1c6b7a5b2e09c7778c4f2c81cbd511412ca75b4b1cc1a822/analysis/ (To co jest wykryte to nie wirus tylko zła reputacja pliku, wkońcu służy do czitowania)

 

Włączamy naszego Injectora, naciskamy na "Browse" i wskazujemy na plik "nosPacket.dll". Następnie wybieramy z listy po lewej proces "NostaleX.dat" i klikamy na przycisk "Inject". Pojawi nam się okno, w którym mamy takie elementy jak: -Liste pakietów jakie odebraliśmy; -Zakładki do wysyłania i odbierania pakietów; -Zakładkę z filtrem logowania pakietów.

Reszta to już bardzo proste domysły.

 

 

 

 

P.S. Nie czepiajcie się mnie o to, że wrzuciłem te pakiety. Od tego do cholery jest to forum, do wrzucania hacków, bugów, cheatów, botów.

 

Skad moge pobrac instaratora ? 

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

W jaki sposób odbierają info admini tzn. jak jest to u nich wyświetlane tj. nasze użycia pakietów.

 

I czym pakiety różnią się od adresów.

Opublikowano

W taki sposób że serwer ma zrobiony handler na pakiety i w zależności jaki pakiet client wyśle to on odpowiada na to odpowiednią czynnością. A te pakiety można chociażby zapisywać do pliku txt chociaż nie wiem czy to by było wydajne.

 

Pakiet tym się różni od adresu ,że Pakiet jest to część stosu TCP/IP który jest wysyłany między hostami (tak jest tam doklejany do ramki i potem zamieniany na bity). A adres jest to część komórki w pamięci RAM do której możemy się odwołać R/W.

nostaleh.png
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Bardzo prosze o wysłanie tp w róg mapy na tundrze albo jakis sposób na dłuższe dropienie(żeby np nikt nie zabił).

  • 1 rok później...
  • Biter. zmienił(a) tytuł na [Nostale] Mój zbiór pakietów
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...