Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nostale] Mój zbiór pakietów


ShabiPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio dużo czasu poświęciłem szukając przydatnych pakietów do Nostale.

 

Odrazu podkreślam, iż wszystkie te pakiety są działające na datę obecną. Oraz, że zdobyłem ja sam. Nie jest to typowe "kopiuj wklej".

Rozpowszechniać można pod jednym warunkiem: Napisanie kto jest autorem tego zbioru (mój obecny pseudonim to "Arsetus").

 

n_run 1 1 1 <UserID> - Wybranie profesji u Mimi Mentor po wbiciu 20lvl. Wybór Wojownika.  [server]

 

n_run 16 0 1 <UserID> - Teleport do centrum NosVille (darmocha).  [server]

 

wopen 32 0 0 - Otwieranie NosBazaru z dowolnego miejsca (nie jest wymagany medal).  [Wysyłamy jako pakiet odebrany]  [Client]

 

#guri^400^8279

#guri^400^8280
#guri^400^8281
#guri^400^8282
#guri^400^8283

Pakiety na zbieranie wszystkich lodowych kwiatów po stronie Diabłów.  [server]

 

#guri^400^8184
#guri^400^8185
#guri^400^8186
#guri^400^8187
#guri^400^8188
#guri^400^8189
Pakiety na zbieranie wszystkich lodowych kwiatów po stronie Aniołów.  [server]
 
#guri^400^8440
#guri^400^8441
#guri^400^8442
#guri^400^8445
#guri^400^8447
#guri^400^8449
#guri^400^8443
#guri^400^8448
#guri^400^8444
#guri^400^8446
Pakiety na zbieranie wszystkich lodowych kwiatów na Tundrze.  [server]

 

n_run 5001 0 1 <UserID> - Teleport z każdego miejsca na mapie na Statek do Glacernon'u.  [server]

 

sl 1 - Transformacja w obecnie założone SP bez 5-cio sekundowego delaya.  [server]

 

script 1 200 - Teleport do NosVille obok Tablicy Rankingów.  [server]

 

script 1 201 - Teleport na Łąki NosVille obok teleportu na Słoneczne Łąki.  [server]

 

script 1 202 - Teleport na Tereny Kopalń.  [server]

 

script 1 203 - Teleport na Posterunek Fernon.  [server]

 

script 1 204 - Teleport do Jaskini NosObozu na Górze Krem.  [server]

 

up_gr 7 <INV> <SLOT> - Hazardowanie przedmiotów bez delaya.  [server]

 

wopen 1 0 0 - Ulepszanie przedmiotów (Wysyłamy jako pakiet odebrany).  [Client]

 

wopen 3 0 0 - Wkładanie Cellonu do akcesoriów (Wysyłamy jako pakiet odebrany).  [Client]

 

#guri^400^2019
#guri^400^2020
#guri^400^2022
#guri^400^2023
#guri^400^2025
#guri^400^2021
#guri^400^2024
#guri^400^2026
#guri^400^2028
#guri^400^2030
#guri^400^2029
#guri^400^2027

Zbieranie Pachnącej Trawy na Łąkach NosVille (Polecam dać delay 5000).  [server]

 

n_run 16 2 1 <User Id> - Tp na Alveus
n_run 16 1 1 <User Id> - Tp na krem

 

n_run 1000 519 1 <UserID>   - Pierwsze SP, pierwsze CP (musi być aktywowana misja)
n_run 1000 520 1 <UserID>   - Pierwsze SP, drugie CP (musi być aktywowana misja)
n_run 1000 521 1 <UserID>   - Pierwsze SP, trzecie CP (musi być aktywowana misja)

Przydatne pakiety. Można wejść tylko na CP, które aktualnie jest w misji. Warto używać na Glacernonie (będą dropić itemy z glacy), aby nie trzeba było chodzić do kamienia każdorazowo po ukończeniu CP, tuż przed końcem należy wysłać pakiet: escape

 

pstash_all 50 - Otwiera plecak partnera, nie musi on nam towarzyszyć (odbieramy pakiet w zakładce Receive Packet, można używać tylko 50 miejsc tym sposobem). Aby odświeżyć listę przedmiotów znajdujących się w plecaku należy w zakładce Send wysłać:

 

Ten sposób odświeżania działa poprawnie tylko gdy przedmioty są poukładane poklei.

repos 0 1 1 1
repos 1 1 2 1
repos 3 1 4 1
repos 5 1 6 1
repos 7 1 8 1
repos 9 1 10 1
repos 11 1 12 1
repos 13 1 14 1
repos 15 1 16 1
repos 17 1 18 1
repos 19 1 20 1
repos 21 1 22 1
repos 23 1 24 1
repos 25 1 26 1
repos 27 1 28 1
repos 29 1 30 1
repos 31 1 32 1
repos 33 1 34 1
repos 35 1 36 1
repos 37 1 38 1
repos 39 1 40 1
repos 41 1 42 1
repos 43 1 44 1
repos 45 1 46 1
repos 47 1 48 1
repos 49 1 50 1

 

 

 

Uważajcie na te pakiety:

 

 

mg 3 <MinigameID2> <MinigameID> 19990 19990
mg 4 <MinigameID2> <MinigameID> 4
mg 1 <MinigameID2> <MinigameID>
#mg^1^2^MinigameID^1^0

 

 

Za nie jest ban, po jednokrotnym użyciu.

 

 

Aby zdobyc <UserID> wystarczy włączyć logowanie pakietów wysyłanych oraz włączenie odpoczynku w grze.

Następnie kopiujemy nasze ID z pakietu: rest 1 1 <UserID>

 

Jak używać tych pakietów.

 

 

Potrzebujemy 2 rzeczy aby tego używać:

1. Injectora http://www.9injector.com/injector-gadget/ (Nie wrzucam skana. Nie chcecie ściągnąć z oryginalnej strony to poszukajcie sobie innego injectora, jest ich od groma w Internecie)

2. Biblioteki DLL z kodem do wysyłania i odbierania pakietów http://hostuje.net/file.php?id=6b73de58d1e50585a7cb462e88faa3ce

Skan do biblioteki https://www.virustotal.com/pl/file/8bc7cdf5d92a17bf1c6b7a5b2e09c7778c4f2c81cbd511412ca75b4b1cc1a822/analysis/ (To co jest wykryte to nie wirus tylko zła reputacja pliku, wkońcu służy do czitowania)

 

Włączamy naszego Injectora, naciskamy na "Browse" i wskazujemy na plik "nosPacket.dll". Następnie wybieramy z listy po lewej proces "NostaleX.dat" i klikamy na przycisk "Inject". Pojawi nam się okno, w którym mamy takie elementy jak: -Liste pakietów jakie odebraliśmy; -Zakładki do wysyłania i odbierania pakietów; -Zakładkę z filtrem logowania pakietów.

Reszta to już bardzo proste domysły.

 

 

 

 

P.S. Nie czepiajcie się mnie o to, że wrzuciłem te pakiety. Od tego do cholery jest to forum, do wrzucania hacków, bugów, cheatów, botów.

Drakono, Arsetus, ShabiPl, Truptus to jedna osoba czyli Ja.

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To się po prostu wpisuje czy co?

Brak wstępu wyjaśniającego dla zielonych. ^^

 

joduska.me

botoflegends.com

 

RITO I HATE U!

Opublikowano

Siedziałem ponad 3 godziny na afk i zbierało mi kwiatki, a bana nie dostałem. Uzbierałem 3 stacki

Drakono, Arsetus, ShabiPl, Truptus to jedna osoba czyli Ja.

Opublikowano

#guri^400^8280

#guri^400^8281

#guri^400^8282

#guri^400^8283

Pakiety na zbieranie wszystkich lodowych kwiatów po stronie Diabłów.  [server]

 

 

No wszystko fajnie zbiera ale może ktoś ma pakiet aby zbierało kwiatki zach/wsch i tundry będąc tylko na jednej z tych map? 

Opublikowano

No wszystko fajnie zbiera ale może ktoś ma pakiet aby zbierało kwiatki zach/wsch i tundry będąc tylko na jednej z tych map? 

Nie można zbierać przedmiotów na mapie na której się nie jest, niestety

Drakono, Arsetus, ShabiPl, Truptus to jedna osoba czyli Ja.

Opublikowano

Ja osobiście używam Win7 64bit, ten błąd powinien zniknąć po reinstalacji Nostale, i/lub wyłączeniu zapory systemu, gdyż ona blokuje możliwość podpięcia programu pod inny. Czasami taką blokadę powoduje też antywirus. Niestety ale za dużo z błędami systemowymi nie poradzę, ja znalazłem tylko pakiety, twórcą biblioteki jest "Elektrochemie".

Drakono, Arsetus, ShabiPl, Truptus to jedna osoba czyli Ja.

Opublikowano

Jaki masz Win 7 ? 64 bity czy 32 bity ? Bo ja mam 64 bity i też mi nie działa. Działa tylko na Win 8 64 bit,

 

Mam win 7 64 bit.

Uruchamiam jako admin, zaporę całkowicie wyłączam.

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

Niestety ale pakiet do teleportowania gdzie się chce działa tylko na niemieckim serwerze. Na polskim zostało to spatchowane, można się teleportować tylko w niektóre miejsca. Niestety taka wola GameForge.

Drakono, Arsetus, ShabiPl, Truptus to jedna osoba czyli Ja.

Opublikowano

wszystkie pakiety na lodowe kwiaty po stronie demonów (w Twoich brakuje jednego pakietu :) )

 

#guri^400^8279

#guri^400^8280
#guri^400^8281
#guri^400^8282
#guri^400^8283
 
Dzisiaj postaram się zebrać pakiety kwiatów na innych mapach na glacy i ewentalnie je tutaj dodam :)
 
 
Pakiety po stronie aniołów :
#guri^400^8184
#guri^400^8185
#guri^400^8186
#guri^400^8187
#guri^400^8188
#guri^400^8189

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

Niestety ale pakiet do teleportowania gdzie się chce działa tylko na niemieckim serwerze. Na polskim zostało to spatchowane, można się teleportować tylko w niektóre miejsca. Niestety taka wola GameForge.

Dało by rade załatwić pakiet wieczornego teleportu (pod brame lod)?

graphic.png

Opublikowano

Dało by rade załatwić pakiet wieczornego teleportu (pod brame lod)?

znalazłem pakiet za teleport lecz już do samej krainy. nie pod bramę. Więc użyj go kiedy możliwe będzie już wejście do Krainy śmierci

 

n_run 150 0 2 7108

 

sprawdź czy działa

mi na 3 kontach działa więc id usera dawać tam nie trzeba :)

 

jednak nie działa. zaraz poszukam jeszcze raz :)

 

 

Nowy działający pakiet :

 

n_run 150 0 1 <ID USER'a>

 

jak zdobyć ID masz pokazane w 1 poscie :)

r9n9FM7.jpg

Opublikowano

W pierwszym poście poszerzyłem trochę zbiór :D #edit Ponownie dodałem nowość.

Drakono, Arsetus, ShabiPl, Truptus to jedna osoba czyli Ja.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...