Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nostale] Mój zbiór pakietów


ShabiPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli chodzi o pakiety na minigry... Długo nie grałem, wcześniej używałem tych pakietów do gry na nupkach, dość fajnie się na tym zarabiało. Czy obecnie zablokowali taką możliwość i jest za nią perm ban?(Jeśli zbyt często wysyłaliśmy te pakiety to był, mi chodzi co jeśli używamy tego z odpowiednim odstępem czasowym)

 

Edit: Banik wyłapany. Obecnie nie polecam grania packetloggerem na minigrach xD

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

pakiety sie pozmieniały - na chwilę obecną te będą działać do kolejnego updatu:

kwiatki angel side:
#guri^400^8206
#guri^400^8204
 
#guri^400^8203
#guri^400^8207
#guri^400^8205
 
kwiatki srodek:
#guri^400^8465
#guri^400^8463
#guri^400^8464
#guri^400^8466
#guri^400^8457
#guri^400^8458
#guri^400^8462
#guri^400^8460
#guri^400^8459
#guri^400^8461
Uczeń
Opublikowano

Ktoś za zbieranie kwiatków dostał bana nie bedąc złapanym na gorącym uczynku? @Sasuke22 Twoje pakiety już nie aktualne

 

kwiaty anioły:

#guri^400^8203
#guri^400^8204
#guri^400^8205
#guri^400^8206
#guri^400^8207



Kwiaty tundra:
#guri^400^8458
#guri^400^8457
#guri^400^8463
#guri^400^8460
#guri^400^8462
#guri^400^8465
#guri^400^8459
#guri^400^8461
#guri^400^8464
#guri^400^8466

 

 

@Edit albo może i pakiety Sasuke dalej komuś działają, ale mi kilka dni temu przestały wiec sam wydobyłem je.

18706.png
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
kwiatki angel side:

#guri^400^8229

#guri^400^8233

#guri^400^8231

#guri^400^8230

#guri^400^8232

 

kwiatki mid:

#guri^400^8492

#guri^400^8488

#guri^400^8487

#guri^400^8489

#guri^400^8486

#guri^400^8484

#guri^400^8490

#guri^400^8483

#guri^400^8485

#guri^400^8491

 

kwiatki devil side:

#guri^400^8325

#guri^400^8324

#guri^400^8323

#guri^400^8326

#guri^400^8322

 

*aktualne do kolejnego patcha

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zrobił może ktoś skrypt przechodzenia prawie całego sp1 cp3? 

Ubijanie mobków po drodze itp  :ninja:

ed. Lub gdyby mógł ktoś podać jak się przemieszczać - bić, też bym był wdzięczny

Opublikowano

No właśnie się nie da. Daje np nw walk 12 55 34 albo cos jaka była lokacja zapisana a tu nic :/ 

PS. Tu jest pakiet (Enigma) Na lodowe kwiatki ( aniołki)

 

Mroźny Ląd:

#guri^400^8241
#guri^400^8242
#guri^400^8245
#guri^400^8243
#guri^400^8244
Opublikowano

 

No właśnie się nie da. Daje np nw walk 12 55 34 albo cos jaka była lokacja zapisana a tu nic :/ 

PS. Tu jest pakiet (Enigma) Na lodowe kwiatki ( aniołki)

 

Mroźny Ląd:

#guri^400^8241
#guri^400^8242
#guri^400^8245
#guri^400^8243
#guri^400^8244

 

 

 

Bo takie coś nie działa . Wysłanie po prostu pakietu walk w ten sposób nie zadziała . Musisz emulować (czy jak to się pisze) funkcję walk czyli kliknięcie myszki aby się poruszyć.

nostaleh.png
Opublikowano

czyli może trzeba jakiś przedsionek dodać np   u_  

Tylko jaki tego nigdy sie chyba nie dowiem ._. 

 

 

I jeszcze Kwiatki z Tundry: 

#guri^400^8495
#guri^400^8499
#guri^400^8504
#guri^400^8502
#guri^400^8497
#guri^400^8501
#guri^400^8503
 
(NIe wszystkie) 
Opublikowano

hm no ok. A jeszcze takie jedno pytanie co do tego programu. Można dawać jakiś odstęp czasowy pomiędzy 2 czynnościami zapisanymi jako kod np:

put ( czyli wywalam coś) i czekam dajmy 5 sek. i znowu to podniosę (get)

By nie robiło wszystkich czynności na raz

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

@GrAvItY1

Każde ID itemu/moba/npc itd jest przechowywane w pamięci gry, więc będzie znał (a przynajmniej może), kiedyś bawiłem się z wysyłaniem walka w x/y portalu a następnie szybkiego preq i gra mnie teleportowała, więc pewnie tutaj jest podobnie, wysyłasz walka a następnie szybko get z id itemu(musisz stać w pewnej bliskiej odległości, ale na pewno dalej niż normalne get), tyle tylko, że bez własnego skryptu raczej ciężko będzie ci to zrobić, dodatkowo id lootu jest przydzielane dynamicznie. :)

Bot do gry NosTale:


[bOT] NosBota 1.3v

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...