Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rosja napadnie na Polskę


Gość 35000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rosja nie rozpocznie wojny, bo nie ma po co to robić. Media ogłupiają ludzi i jak widać skutecznie. 

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

I co związku z tym że jestesmy NATO? Nie gwarantuje nam obrony. 

Raczej Rosja nas zostawi. Jakby zaatakowała jakieś państwo należące do sojuszu lub UE byłby niezły przypał.

Opublikowano

Raczej Rosja nas zostawi. Jakby zaatakowała jakieś państwo należące do sojuszu lub UE byłby niezły przypał.

Nie rozumiem?

Deus vult

Opublikowano

Nie sądzę, by Putin miał zaatakować Polskę w najbliższej przyszłości. Białoruś, Ukraina owszem, lecz myślę, że na tym będzie koniec ekspansji na zachód i Rosja przemieści swoje siły w innym kierunku, jeśli dalej będą chcieli podbijać inne tereny.

Nie rozumiem?

Teoretycznie to wybuchłaby III Wojna Światowa.

Opublikowano

W ŻYCIU - Polska już się nie da pomiatać od strony Rosji, bo to my najbardziej ucierpieliśmy z Związkiem Radzieckim (ZSSR) w czasie II wojny światowej.

 

Co to w ogóle za plotki chodzą, że Rosja napadnie kolejny raz na nasz NARÓD? 

bez gif


Opublikowano

I co związku z tym że jestesmy NATO? Nie gwarantuje nam obrony. 

To że jak Rosja nas zaatakuje to państwa w NATO się wstawią za nami i będą nam pomagać a wtedy Rosja nie ma szans ;-;

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Rosja nie napadnie na nas ponownie, bo my umiemy się SILNIE, MOCNE obronić. Dzielnie walczyliśmy podczas 2giej wojny światowej - co widać skutek, że PL się nie podawała.

bez gif


Opublikowano

Jak Rosja będzie chciała to zrobi co chce, więc żaden wróżbita Maciej nie odkrył tu nie wiadomo jakiej ameryki.

Opublikowano

To że jak Rosja nas zaatakuje to państwa w NATO się wstawią za nami i będą nam pomagać a wtedy Rosja nie ma szans ;-;

Jebłem. Nie ma ŻADNEJ gwarancji na to. W 39' podpisaliśmy pakty z Anglią i Francją, a gówno nam pomogli. To samow 34' czy w 36' z Rosją pakt o nieagresji a jednak nas zaatakowali.

Opublikowano

Haha jakby Rosja chciała to by Krym podbiła w 3 dni -.-

Ogólna ilość wojsk Rosyjskich to 850tyś dla porównania Polski - 100tyś. 

 

Ale szczerze to Rosja nie ma po co pchać się w wojne prędzej USA z swoim 18 bilionowym długiem (Historia lubi się powtarzać Niemcy związku z bankructwem też wypowiedzieli wojne)

USA z takim długiem długo nie pociągnie 

Opublikowano

A tam pieprzycie, będzie co będzie i ch*j z tym w sumie. Trzeba się bawić, poświęcać temu co się lubi robić i tyle.

Essa.

:lenny: :lenny: Gracz Metin2 oraz YouTuber dla Fun'u :lenny: :lenny:


Nagrywam Serie / Zapowiedzi / GamePlay'e


Kanał -> KLIKNIJ TUTAJ

Opublikowano

To że jak Rosja nas zaatakuje to państwa w NATO się wstawią za nami i będą nam pomagać a wtedy Rosja nie ma szans ;-;

 

Historia nas uczy, że byliśmy je*ani w dupe (łagodnie mówiąc), a pakty, sojusze itp. nic nam nie dały, więc NATO jak i UE tutaj nic nie ma do gadania, no, chyba, że sankcje na ruskie mleko wprowadzą.

Opublikowano

Haha jakby Rosja chciała to by Krym podbiła w 3 dni -.-

Ogólna ilość wojsk Rosyjskich to 850tyś dla porównania Polski - 100tyś. 

 

Ale szczerze to Rosja nie ma po co pchać się w wojne prędzej USA z swoim 18 bilionowym długiem (Historia lubi się powtarzać Niemcy związku z bankructwem też wypowiedzieli wojne)

USA z takim długiem długo nie pociągnie

 

Najlepsze jest to że tego dlugu sie nie da zplacic bo nie ma tyle pieniedzy, wojna jest prawdopodobna.

Deus vult

Opublikowano

Najlepsze jest to że tego dlugu sie nie da zplacic bo nie ma tyle pieniedzy, wojna jest prawdopodobna.

 

SKĄD takie przypuszczenia, że będzie wojna?

bez gif


Opublikowano

Rosja nie napadnie na nas ponownie, bo my umiemy się SILNIE, MOCNE obronić. Dzielnie walczyliśmy podczas 2giej wojny światowej - co widać skutek, że PL się nie podawała.

 

to co było to nie będzie z taka technologia to kamyk na kamyku by nie został .

mamy małą armie mało sprzętu a jednostki wojsk [sprzymierzonych] stacjonują jedynie na papierze jak Rosja by chciała to w 3 dni byli by pod warszawa jak i nie mniej ....

A zanim biurokracji by pomogli cała polska była by rosyjska taka prawda ........

 

Jakby Rosja zaczęła oficjalną wojne to w ciągu kilku dni nie byłoby co z nich zbierac. Ktos naprawdę myśli że Rosja vs RESZTA ŚWIATA = Rosja? nie.. nie mają szans podbić Europy, a tym bardziej świata.

Rosja ma potężne bunkry jeszcze z czasów zimnej wojny oraz ogromne tereny ..........

Jeśli zaczeła by się wojna to nie było by co zbierać z świata a nie tylko z Rosji 

Opublikowano

Nie będzie wojny... Przecież ukraincy się sami tłuką, wojska rosyjskie jeszcze nie weszły :D

 

ale jedno jest pewno Rosja dostarcza sprzęt separatystom 

Opublikowano

Nie będzie wojny... Przecież ukraincy się sami tłuką, wojska rosyjskie jeszcze nie weszły :D

Już dawno weszły, nieoficjalnie (poj. jednostki na przepustkach i urlopach(prawie potwierdzone info)).

Opublikowano

Wojna jest wielce prawdopodobna. Poczytajcie o tym co nasz rząd chce wprowadzić dla żołnierzy. (12lat kontraktu, nic się nie należy za służbę itd) Ludzie nie mają dostępu do broni. Dlatego jak Rosja wejdzie to już nie będzie Polski.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...