Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rosja napadnie na Polskę


Gość 35000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skoro dali sprzęt to musieli dać też dowódców 

[ ktoś kto ty wszystkim zarządza ]

Zgadza się. "Separatyści" nie dali by rady samodzielnie obsługiwać te maszynerię. 

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jakiegokolwiek konfliktu albo przynajmniej co gorsza konfliktu zbrojnego pomiędzy Rosją a Polszą nie będzie, bo Rosja nie ma w tym interesu. Samo mieszanie się Polski w sprawy Ukrainy i Rosji jest zbędne. Niby Ukraina taka patryiotyczna i żołnierze już tak się biją o swój kraj, a od samych początków było wiadomo, że Ukraina jest na straconej pozycji. Skfitowało to jedynie tysiącami strat w ludziachh (bo po co się wycofywać xD). Ludzka głupota nie zna granic. Jeśli ktoś chciałby informacji z pierwszej ręki na ten temat, to polecam tego bloga:

https://adnovumteam.wordpress.com/

Opublikowano

Ukraina jest sama sobie winna dyplomaci obiecywali więc UK zgodziła się na zniszczenie broni atomowej pozostałej po zssr

to prawda Polski nie ma po co atakować po za tym dzielą nas inne kraje .

Co do uk to na Krymie potrzebna jest woda dlatego zależy rosji na dobrym dostępie do Krymu

właściwie to nikt nie wie jak to się dalej potoczy przy zajęciu całej uk polska ma się czego bać 

Opublikowano

Jakiegokolwiek konfliktu albo przynajmniej co gorsza konfliktu zbrojnego pomiędzy Rosją a Polszą nie będzie, bo Rosja nie ma w tym interesu. Samo mieszanie się Polski w sprawy Ukrainy i Rosji jest zbędne. Niby Ukraina taka patryiotyczna i żołnierze już tak się biją o swój kraj, a od samych początków było wiadomo, że Ukraina jest na straconej pozycji. Skfitowało to jedynie tysiącami strat w ludziachh (bo po co się wycofywać xD). Ludzka głupota nie zna granic. Jeśli ktoś chciałby informacji z pierwszej ręki na ten temat, to polecam tego bloga:

https://adnovumteam.wordpress.com/

Wojna będzie i dojdzie do nas ..Rosja ma w tym interes (chce odbudować stare ZSRR, do Wisły przejmie Rosja ,a niemcy od zachodnie Wisły). 

2 sprawa to USA ma zbyt wielki dług publiczny więc postąpi jak Niemcy w 39 .. albo ogłoszenie bankructwa albo wojna

3 sprawa to wojna wybuchnie 2015-17 albo za dekadę (ale wątpię że dekade będzie czekać jak w 2017 USA musi ogłosić bankructwo..)

Opublikowano

Necdric skąd masz takie informacje? Z dupy, twoje domysły są mało warte. Chodzi mi o odbudowanie starego ZSRR xDD

Opublikowano

to co było to nie będzie z taka technologia to kamyk na kamyku by nie został .

mamy małą armie mało sprzętu a jednostki wojsk [sprzymierzonych] stacjonują jedynie na papierze jak Rosja by chciała to w 3 dni byli by pod warszawa jak i nie mniej ....

A zanim biurokracji by pomogli cała polska była by rosyjska taka prawda ........

 

Rosja ma potężne bunkry jeszcze z czasów zimnej wojny oraz ogromne tereny ..........

Jeśli zaczeła by się wojna to nie było by co zbierać z świata a nie tylko z Rosji

masz racje. Nie byłoby co zbierać ze świata więc nikt nie chce wojny #proste :)

 

USA ma 2150 głowic nuklearnych, a to wystarczy żeby r******* Rosje w pył, a nawet jeszcze troche zostanie to sprzedadzą je Polsce jako gratis do samolotów :)

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

Necdric skąd masz takie informacje? Z dupy, twoje domysły są mało warte. Chodzi mi o odbudowanie starego ZSRR xDD

Brałem tą teorię ale różnie to bywa .. dlatego nie zapraszają na żadne porozumienia dot. ukrainy np. Mińsk.. 2015, w Jałcie 45r.. itp..

Zdradzieckie układy(uaktualnione) 



Jeszcze w czasie trwającego nasilenia „zimnej wojny” w latach 1978-79, gdy Związek Radziecki prowadził 

zaciętą wojnę okupacyjną w Afganistanie, do Moskwy przylecieli przedstawiciele Rządu Światowego związanego 

z Rotschildem aby wysondować u Leonida Breżniewa, I Sekretarza KPZR, opinię na temat przyszłego zjednoczenia Niemiec. 

Po trzech dniach uzgodnień w resortach siłowych i spraw zagranicznych Breżniew dał odpowiedź, 

że jest to możliwe ale pod warunkiem , że między ZSRR a Niemcami będzie strefa buforowa bez przemysłu, 

o niestabilnej władzy i ograniczonej ludności. Tak wydana opinia była szokująca jak na te czasy, gdyż zakładała eliminację 

Polski, podczas gdy Związek Radziecki był jeszcze na szczycie swojej potęgi, zakładała w rzeczywistości likwidacje Polski jako 

kraju suwerennego, choć ówcześnie największego sojusznika ZSRR w obozie socjalistycznym. 

Z kolei \już w 1985 r. ( czyli jeszcze w czasie komuny) podpisano niejawny układ między Niemcami a ZSRR 

( Gorbaczowem ) przygotowujący zjednoczenie Niemiec. W układzie tym postawiono warunki zjednoczenia: 

miedzy Rosją a Niemcami ma być strefa buforowa w której nie będzie przemysłu ciężkiego, nie będzie poważnych 

instalacji militarnych , ma być zmniejszona ludność i niestabilna władza administracyjna zależna od obydwu stron. 

Te wszystkie zobowiązania ówczesnego zdradzieckiego układu są przez kolejne marionetkowe rządy w Polsce przestrzegane i ściśle realizowane. 

W 2003 r. podpisano ponownie nowy układ miedzy już Zjednoczonym Niemcami ( kanclerz Schroeder), 

a po rozpadzie ZSRR , z nową Rosją ( prezydent Putin ) o podziale wpływów gospodarczych w Polsce. 

Ustalono że na terenach polskich, od zachodu do Wisły są wpływy niemieckie, od Wisły na wschód są wpływy rosyjskie. 

Cześć podziemna Polski czyli złoża geologiczne są w gestii wpływów rosyjskiej, cześć naziemna czyli np. lasy, teren i ziemia 

jest w gestii niemieckiej. W wyniku tego układu za wiedzą marionetkowego polskiego rządu zlikwidowano polski przemysł, 

gospodarkę i miejsca pracy. Już nie polskie fabryki, ziemię, markety zagospodarowują Niemcy a złoża geologiczne czy nawet 

kopalnie zajmą Rosjanie. Jeżeli złoża lub koncesje biorą nawet obcy z Zachodu, to po to aby z nich później rezygnować na rzecz 

odsprzedaży zainteresowanym oligarchom 

z Rosji. 



Wojna na Ukrainie pomieszała trochę szyki tym Układom, bo Rosjanie uwikłali się w wojnę na Ukrainie, w wyniku wojny i 

sankcji gospodarczych poważnie osłabli gospodarczo, stracili dobre imię i nie są w stanie dotrzymać kroku Niemcom w ekspansji 

gospodarczej na Polskę. Jednak to nic nie zmieniło zapisów Zdradzieckiego Układu w dalszej perspektywie. 

Jest stałe parcie do jego gwałtownej realizacji. Realizacji za wszelka cenę, 

Centra władzy w Polsce z których jedne prezentują agenturę rosyjską a drugie agenturę niemiecką zaczepiają 

i obrażają Rosje aby sprowokować ją do zajęcia z Kaliningradu przynajmniej kawałka Polski. Było by to pretekstem 

do czekających w Niemczech wojsk NATO dla zajęcia zachodniej części Polski do Wisły, pod pretekstem obrony przed Rosją. 

Te już przygotowane wojska od tygodni drepczą w miejscu z niecierpliwości, bo na razie nie ma pretekstu ze strony Rosji. 

Grozi nam wojna a obecna władza chce 20 000 doświadczonych zawodowych szeregowców i oficerów, kombatantów 

z Iraku i Afganistanu wyrzucić z wojska na bruk. Polacy powinni sobie to zagrożenie uzmysłowić i szukać własnych rozwiązań. 

Teraz rozumiemy dlaczego w sprawie fabryki, dawny POLAR we Wrocławiu, obecny Fagor- Mastercook warty 500 mln zł (pól miliarda zł ) 

władze na siłę przymuszają syndyka ( dzielną kobietę T. Kalisz) aby oddała Niemcom za 60 milionów zł. 

Rozumiemy dlaczego kopalnię Brzeszcze z wysokogatunkowym węglem i po kosztownej ( 200 mln) 

modernizacji ścian wydobywczych chcą za złotówkę oddać niemieckim “słupom”. Rozumiemy też setki innych podejrzanych 

przykładów likwidacji prężnych zakładów i fabryk. 



Rozumiemy także , dlaczego ziemię orną na zachodzie Polski nie może kupić polski rolnik, tylko przejmują 

ją Niemcy. Rozumiemy dlaczego naciągnięto dużych polskich producentów rolnych na kupno drogich maszyn, 

a zlikwidowano im dochód, aby byli niewypłacalni i zbankrutowali. Później bezwzględni komornicy zabierając 

im zadłużone maszyny i ziemię. Wszystko staje się logiczne ale złowrogie. 

Opublikowano

masz racje. Nie byłoby co zbierać ze świata więc nikt nie chce wojny #proste :)

 

USA ma 2150 głowic nuklearnych, a to wystarczy żeby r******* Rosje w pył, a nawet jeszcze troche zostanie to sprzedadzą je Polsce jako gratis do samolotów :)

Co w tak tej Rosji nie lubcie :D 

to jest mocarstwo i będzie poczytajcie sobie o Rosji 

Rosja ma dużo sprzętu wojskowego ale starego 

ech trzeba napisać 50 postów bo nie mogę sobie reklamy serwera zrobić :D 

Opublikowano

masz racje. Nie byłoby co zbierać ze świata więc nikt nie chce wojny #proste :)

 

USA ma 2150 głowic nuklearnych, a to wystarczy żeby r******* Rosje w pył, a nawet jeszcze troche zostanie to sprzedadzą je Polsce jako gratis do samolotów :)

Rosja ma jakieś 500mld w skarbcach.

Deus vult

Opublikowano

jak Rosja dała trochę złota na rynek to cena spadła o ile ................ 

spokojnie mogą manipulować rynkami jak by chcieli 

Opublikowano

Rosja ma jakieś 500mld w skarbcach.

Byłeś? Widziałeś?

Opublikowano

są statystyki ale nikt nie powie prawdy 

No właśnie. ;)

Opublikowano

Rosja ma jakieś 500mld w skarbcach.

w mojej wizji III wojna światowa trwałaby max miesiąc po czym nie byłoby Europy, Azji, Ameryki. Zachowa się tylko Australia i połowa Afryki+ lodowce chociaż możliwe że popękałyby w wyniku wybuchu kilkudziesięciu tysięcy głowic nuklearnych :)

 

Także nie wiem czy Rosja zdoła wydać swój majątek.

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

po wybuchu tak dużych ilości głowić ląd by został zalany . a pyty tektoniczne mogły by się rozsunąć . do tego trzeba dodać trzęsienia ziemi oraz erupcje wulkanów 

Opublikowano

Wojna z użyciem głowic nie miałaby dla nikogo korzyści, ponieważ pół świata przestałoby istnieć. Jedynymi psycholami którzy mogą jej użyć to Korea Północna.

Opublikowano

Wojna z użyciem głowic nie miałaby dla nikogo korzyści, ponieważ pół świata przestałoby istnieć. Jedynymi psycholami którzy mogą jej użyć to Korea Północna.

tu się zgodzę 

co do ataków jądrowych najgorsze były by z kosmosu wiem jak to brzmi 

ale tak na logike zastanówcie się po co są te misje satelity które są w stanie sprawdzić co trzymacie w ręce . to ataki pionowego rzutu są najskuteczniejsze oraz niemożliwe do zatrzymania 

ponieważ w przypadku zestrzelenia pocisku i tak on spadnie na cel 

Opublikowano

I bardzo dobrze, skonczy sie pedalskie pokolenie a wojsko powinni przywrocic.

Nie rozumiem ......./

 

wojna po to żeby wyeliminować rurki D: 

nw jak wy ale ja jeszcze nie widziałem faceta w rurkach  :rolleyes:

Opublikowano

Wyjdz z domu to zobaczysz :) Polacy wielce chca pomagac Ukrainie a jak sytuacja sie odwroci to wypna dupe na nas :*

Ech widzę że nie do końca mnie zrozumiałeś .......

 

 

co do tej pomocy to tak 

Ukraińskie czarnoziemy wykończyły by nasze rolnictwo to samo zakup zboża z UK wykończy nasze rolnictwo 

do tego to co Polska oferuje UK to nic to tak jak oferować bezdomnemu 10 zł

a on dalej ma wybór wydać na jedzenie czy piwo ,,,,,,

o ile rozumiecie o co chodzi ;/

 

Aktualnie w uk są opłaty za przejazd dam wam przykład aby przejechać tam 300 km 

trzeba wydać około 3 tys zł takie są opłaty [ potrzeba pieniędzy na wojsko ]

 

Nie wiem co to zmieni ale może was uświadomię 

Opublikowano

Ukraina musi wybierać nawet jak dostaną pieniądze to i tak jest taki ogrom potrzeb że pół Polski by sprzedali a może by starczyło 

potrzeba im wszystkiego właściwie zastanówcie się co jest jak jest stan wojenny 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...