Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Wyzwanie społeczności z okazji Chińskiego Nowego Roku


MisterMatiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dostał ktoś już?

@MisterMatiek możesz pisaćxD

O chwała Ci.

Ej, jest coś w sklepiku z oponami/felgami?

Na fanpejdżu jest jakaś informacja, że mamy tam kuknąć :b

Nie ma przy mnie komputerze, więc..

~~~~~

Mam nadzieję, że szybko się sprężą. Chciałbym już CPP otworzyć :(

Opublikowano

O chwała Ci.

Ej, jest coś w sklepiku z oponami/felgami?

Na fanpejdżu jest jakaś informacja, że mamy tam kuknąć :b

Nie ma przy mnie komputerze, więc..

~~~~~

Mam nadzieję, że szybko się sprężą. Chciałbym już CPP otworzyć :(

Felgi za sb niektóre wróciły xc

Opublikowano

JEST PAKIET! JEST! SZYBKO OTWIERAMY @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Zedytuje i pokaże co wypadło.

 

@Edit

 

Hohoho! Tego się nie spodziewałem.

post-1026160-0-57052600-1424983585_thumb.png

 

Prawdziwy koks, mistrz w swojej klasie :v

Ociuś chyba masz rację, trzeba będzie poczekać..

Następną pakę zaraz otworzę, jeżeli znowu wypadnie gówno, to się zasmucę.

Jednak tego Pontiaca Molocha wolałem :v

 

 

@Edit 2

 

post-1026160-0-02463400-1424983623_thumb.png

Może być, szkoda tylko, że trafiłem coś, co jest za IGC. Przynajmniej mam te 900k IGC w kieszeni, bo planowałem zakup c:

Ogólnie gdy pojawił się napis ''Kolekcjoner BMW'' to liczyłem na coś unikalnego.

Opublikowano

Mam szczęście do eMeR dwójek :P

Na starym(zbanowanym) koncie też mi dawniej wydropiła.

906061425017892669131.png

Ty to masz farta. :(

Mi się marzyła Gymkhana :(

 

~~~~

 

WAŻNE: Czy wiedzieliście, że w nocy dostaliśmy drugiego CPP?

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Następne autka -

post-1026160-0-68922800-1425024429_thumb.jpg

 

oraz, moim zdaniem najlepsza nagroda - post-1026160-0-00844300-1425024435_thumb.jpg

 

Fajnie było dostać IS300, zwłaszcza, że gram na koncie bez boostów, a zbieracz diamentów się przyda.

Opublikowano

Jak widzę oprócz mr2 to nic nadzwyczajnego ;) osobiście jeśli miałbym nissana silvię cop to bym się b.ucieszył xD mam nadzieję że żadne stockowe auto nie wypadnie chyba że naprawdę dobre :P w edycji postu pokażę co zgarnąłem jak tylko bd na kompie.

ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
post-1037694-0-85352400-1425040196_thumb.jpg

wagner.jpg

MPC Racing team | MPC Champion | Blue member

Opublikowano

Otworzyłem jednego car packa, ale jak chciałem otworzyć drugi to miałem błąd, po relogu w ogóle go nie było...

Ktoś wie o co chodzi?

 

Mi wypadło to, bez szału, ale tragedii też nie ma:

 

 

711961425034853358219.jpeg

 

 

Opublikowano

no k***a ja p******e :( ;( ;(

Nissan Skyline 2000GT-R (C10) wersja stockowa

screena nie mam bo cos screen shu nie hcciala zrobic czarne obrazki wychodzily :(

ja to mam pecha..... f**k :(

 

no z drugiej strony to mam miejsce w garazu za free :)

76561198125755300.png

Opublikowano

@MararOn heh dzieki za pocieszenie :P sprzedaslem go od razu po przejechaniu jednego wyscigu w klasie D totalka klapa z tego samochodu bez power up'ów to nie mozna nim jezdzic a ja nie lubie srac nitrem i katapultem ja jezdzee tylko na perfect starcie :)

i jestem niestety tym szarym czlowieczkiem co dostal tylko jednego car packa :(

76561198125755300.png

Opublikowano

Ja mam IS300 z tuningowanymi medionami, a po dodaniu oponek niebieskich (tych z szarym napisem) natychmiast mam ov. 499. Druga nagroda to darmowy slot. Ogólnie cały evencik na +, można było fajne i unikalne autka zgarnąć.

Opublikowano

Nie wiem co wy macie .. ja na każdym z 4 kont dostałem po 2 car packi :) (może dlatego że przejechałem na nich więcej niż 8 wyścigów ? )

 Na koncie głównym wylosowałem:

 

 

x1lyEa4.jpg

 

 

+

 

 

3YnX0J0.jpg

 

 

 

Na jednym z kont pobocznych trafiłem:

 

 

NE8BlfB.jpg

 

 

+

 

 

DUBuj9x.jpg

 

 

 

Reszta to chłam w stylu: supra, corolla, 200sx i GTO moloch.

Opublikowano

po 2 car packi :) (może dlatego że przejechałem na nich więcej niż 8 wyścigów ? )

Przejechałem 9 wyścigów, a dostałem tylko jednego carpacka :P

f

Opublikowano

Przejechałem 9 wyścigów, a dostałem tylko jednego carpacka :P

Przejechałem 50 wyścigów i dostałem jednego :)

wagner.jpg

MPC Racing team | MPC Champion | Blue member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...