Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Wyzwanie społeczności z okazji Chińskiego Nowego Roku


MisterMatiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cheaty załączone i jutro koniec $.$

Gorzej jak za dużo ludu odpali boty i się połapią :P

Opublikowano

Bardzo prawdopodobne xD GTO moloch jest chyba najczęstrzym łupem z cp :D

wagner.jpg

MPC Racing team | MPC Champion | Blue member

Opublikowano

Bardzo prawdopodobne xD GTO moloch jest chyba najczęstrzym łupem z cp :D

Coś w tym jest ;D

Kiedyś jak dawali car packa za free (nie wtedy gdy dawali po 2) to mi jeden taki wyleciał xD

 

Ja tam osobiście będę się cieszył z każdego wozu, którego jeszcze nie mam.

Mam nadzieję, że uda się osiągnąć cel, bo drugiego GTO w garażu nie chcę <_<

Opublikowano

Mimo wszystko uważam że lepiej jest sobie poczekać z cp jakiś tydzień, ponieważ w dzień rozdania kodu leci sam złom. Wiem to z doświadczenia xD

wagner.jpg

MPC Racing team | MPC Champion | Blue member

Opublikowano

Gto na mainie dwa miałem xDD, może by mi coś porządnego wypadło bo na nowym koncie mało mam :c

Opublikowano

Uaktualnione statystyki przejazdu trasy Lunar Circuit wyglądają następująco:

✔APEX: 605,350

✔CHICANE: 539,042

☛ŁĄCZNIE: 1,144,392 ukończonych przejazdów, czyli 128,74 %. Wydarzenie ukończono z pozytywnym wynikiem nawet ze sporym nadmiarem.

wagner.jpg

MPC Racing team | MPC Champion | Blue member

Opublikowano

No to ciekawe ilu osobom wyleci auto, które ich usatysfakcjonuje.

Opublikowano

Otworzyłem już trochę tego w ciągu kilku miesięcy i otrzymałem:

Nismo,

Eclipse Drag,

200SX (wersja x, aktualnie nie dostępna)

A1 Clubsport,

Terlingua,

Golf MK1

Crown Victoria,

i kilka innych, lecz najgorszym dropem był ten Golfik i 200sx, jednak i tak się cieszyłem.

 

Rzecz w tym, że jedni się cieszą z każdego prezentu, a inni beczą, bo nie dostali tego, czego chcieli i w ogóle wszystko było ustawione.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...