Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Atreya - Set Uzbrojenia Nekromanty.


The Naid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Model wygląda tak samo tylko tekstura jest trochę inna, już ich tak nie broń i się nie podniecaj.

 

 

 

 

Dla nich zrobienie = wyexportowanie z nimi nie ma co dyskutować.

Jeśli nie widzisz różnicy to radze ci kupić okulary, bo model na Atreyi jest bardziej masywny i lepiej dostosowany do postaci niż tamten.

sygna1.png

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jeśli nie widzisz różnicy to radze ci kupić okulary, bo model na Atreyi jest bardziej masywny i lepiej dostosowany do postaci niż tamten.

Po c**j się kłócisz z tym popierdolonym pajacem, jak jemu patrzenie przez szkło powiększające by nie pomogło, bo jebane gówno i tak będzie mówić ze wygląda tak samo.

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Po prostu świetny set, aż nie mogę się doczekać aż MPCforum wystartuje (a to już niebawem!) żeby dobić odpowiedni lvl i przyodziać ten secik! :D

229401491222156497913.gif

Opublikowano

Secik bardzo ładny, nie mogę się doczekać do startu ;)

PS. Beka z ludzi których informacje o "kserowaniu" są równe co ich IQ czyli 0.

9YbAX2Z.png

Opublikowano

Secik fajny, no ale kradziony... Zróbcie coś swojego, a nie jak wszystkie serwy kradniecie wszystko....

gadasz głupoty fajny set czego ty chcesz xD  xD  xD  xD  xD  xD  xD

97885401236937515934.png

Pasjonat
Opublikowano

A moim zdaniem jest strasznie kiczowaty, nie chciałbym takiego, mnisia lepsza..

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

A moim zdaniem jest strasznie kiczowaty, nie chciałbym takiego, mnisia lepsza..

bo kradziony. kwiatmix rządzi

 

kwiatmix mi dał warna hahahah ale z niego gówno

9YbAX2Z.png

Opublikowano

kwiatmix to Ty tak wszystko usuwasz ? jeśli tak zapraszam do psychiatry znam dobrego :) 90% serwerów  ma jakiś nie autorski model a to co się dzieje z usuwaniem prezentacji atrey'a nie wyjdzie wam na dobre :DD 

 

ps . mi się secik w miare podoba 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...