Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Atreya - Set Uzbrojenia Nekromanty.


The Naid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Bardzo fajny secik, teraz tylko czekać na start lub następne seciki :D

Został jeszcze jeden set do pokazania którego jeszcze nigdzie nie pokazywaliśmy.

0LsM05U.png

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Został jeszcze jeden set do pokazania którego jeszcze nigdzie nie pokazywaliśmy.

To na co czekasz?  :rolleyes:

Opublikowano

to zapewne bedzie wisienka na torcie

@ do moderatora gdzie ty tu człowieku widzisz spam. Skoro wykonujesz swoją prace rób to rzetelnie a nie na odwal by nadać komuś -pkt

Opublikowano

1ręka i 2ręka są poprostu odwrócone - ktoś tu się opierdziela.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Jesteś słaby jeśli chcesz kupować udostępnioną za darmo zbroję. xD

 

Nie rozumiesz, że on stworzył konto tylko po to, żeby wam udowodnić jaki to on jest bystry? Beka z randoma. xD

 

Btw. Start w marcu?

­

Opublikowano

sss

Szkoda że ten koleś ukradł mizune 2 prezentacje

10472720_412397858929731_440925747075736

Co do zbroi i broni są chyba jedne z lepszych jakie widziałem a widziałem wiele. A bym zapomniał z tego co wiem beta ma być 2 dni przed startem więc zapytam czy w te 2 dni gracze zdążą przetestować chociaż 1/3 tego co tam macie?

Opublikowano

Szkoda że ten koleś ukradł mizune 2 prezentacje

10472720_412397858929731_440925747075736

Co do zbroi i broni są chyba jedne z lepszych jakie widziałem a widziałem wiele. A bym zapomniał z tego co wiem beta ma być 2 dni przed startem więc zapytam czy w te 2 dni gracze zdążą przetestować chociaż 1/3 tego co tam macie?

 

Nie mają innego wyjścia. xD

0LsM05U.png

Opublikowano

Jest tak chaotycznie zrobiony, ze nie mozna odroznic broni od zbroi. Jak juz ktos cos robi czyl set czyli zbroja + bron, to powinna sie roznic. Moze nie za bardzo jesli ktos to podpisuje pod set ale powinien ten set sie roznic od setu a broni a tutaj sie wszystko zlewa.

Opublikowano

Bardzo łądny set  :)  Moim zdaniem ladnie wam to wyszlo nie oceniam pochopnie bo nie widzialem zbroi w all detalach ale wyglada to  świetnie :P pozdrawiam równiez czekam na start

 

ps nie słuchajcie chejtów innych to co  robicie tworzycie jest wspanialem i to doceniam 

Opublikowano

Macie umiejetnosci , ale nie trafiacie w klimat. 

Taka zbroja to do cabala by mi pasowala , nie do metina. 

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

Chciałbym wam tylko pokazać takie coś:

http://www.speedyshare.com/VJ8CW/MPCforum.rar
 

Jest to wasze logo w .psd by jemilo,

Co do scana, proszę:

Statystyka skanowania:
  Początek skanowania:
   Lokalny: 2015-03-03 19:53
   UTC: 2015-03-03 18:53
  Czas skanowania: 1 s
  Obiekty docelowe skanowania: C:\Users\KDD\Downloads\MPCforum.rar
  Liczby:
Łączna liczba przeskanowanych elementów: 3
- Pliki i katalogi: 3
- Wpisy rejestru: 0
- Procesy i elementy startowe: 0
- Elementy sieci i przeglądarki: 0
- Inne: 0
- Zaufane pliki: 1
- Pominięte pliki: 0

Łączna liczba wykrytych zagrożeń bezpieczeństwa: 0
Łączna liczba naprawionych elementów: 0
Łączna liczba elementów wymagających uwagi: 0

Wyeliminowane zagrożenia:
Nie wyeliminowano żadnych zagrożeń

Niewyeliminowane zagrożenia:
Brak nierozwiązanych zagrożeń

­

Opublikowano

Chciałbym wam tylko pokazać takie coś:

http://www.speedyshare.com/VJ8CW/MPCforum.rar
 
Jest to wasze logo w .psd by jemilo,

Co do scana, proszę:

Statystyka skanowania:
  Początek skanowania:
   Lokalny: 2015-03-03 19:53
   UTC: 2015-03-03 18:53
  Czas skanowania: 1 s
  Obiekty docelowe skanowania: C:\Users\KDD\Downloads\MPCforum.rar
  Liczby:
Łączna liczba przeskanowanych elementów: 3
- Pliki i katalogi: 3
- Wpisy rejestru: 0
- Procesy i elementy startowe: 0
- Elementy sieci i przeglądarki: 0
- Inne: 0
- Zaufane pliki: 1
- Pominięte pliki: 0

Łączna liczba wykrytych zagrożeń bezpieczeństwa: 0
Łączna liczba naprawionych elementów: 0
Łączna liczba elementów wymagających uwagi: 0

Wyeliminowane zagrożenia:
Nie wyeliminowano żadnych zagrożeń

Niewyeliminowane zagrożenia:
Brak nierozwiązanych zagrożeń
­

 

To nie jest nasze logo tylko podróbka naszego loga.

0LsM05U.png

Opublikowano

ogólnie set mi się podoba, zwłaszcza łuk, bardzo dobra robota, ale zbrojki na szamanie i ninji ciut niezabardzo wyglądają, no i jak ktoś pisał, za dużo kolcy, postacie zamiast bić będa pilnować żeby się na nie nie nadziać :D

Opublikowano

Osobiście set jakoś super mi się nie podoba, ale najgorszy też nie jest... Strasznie nie pasują mi kolce, jakbyście robili set do "Sonica", ale znowu sam model <Bez tych kolców> Ładny, kolorek ładny.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...