Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Zbuduj skład i zgarnij nagrody!


Kokoszka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jutro w ramach rekompensaty zostaną rozegrane 3 tury.

Przepraszam za komplikacje.

Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma -5%, a osoba zajmująca 4 miejsce zdjęcie wszystkich %.

 

Jutro

18.00

18.15

18.30

No to dobrze. Jutro spróbuję się trochę wykazać ;) Dodatkowo też chciałbym wiedzieć czy konkursem zajmiesz się ty czy @VereX.

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jutro w ramach rekompensaty zostaną rozegrane 3 tury.

Przepraszam za komplikacje.

Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma -5%, a osoba zajmująca 4 miejsce zdjęcie wszystkich %.

 

Jutro

18.00

18.15

18.30

Czyli, wygrałem już czy muszę startować jutro ? :D  @Ravoner

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Czyli, wygrałem już czy muszę startować jutro ? :D  @Ravoner

Naprawdę uważasz, że tu wystartuje więcej osób niż 5? Pewnie i tak każdy zdobędzie po 2 punkty, publikując skład do 20 minutach. 

­

Opublikowano

Naprawdę uważasz, że tu wystartuje więcej osób niż 5? Pewnie i tak każdy zdobędzie po 2 punkty, publikując skład do 20 minutach. 

Wczoraj o 18 było 6 osób online na temacie, więc nigdy nie mów nigdy :D

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Czyli, wygrałem już czy muszę startować jutro ? :D  @Ravoner

 

Konkurs zostanie zakończony zgodnie z planowanym terminem.

 

 

No to dobrze. Jutro spróbuję się trochę wykazać ;) Dodatkowo też chciałbym wiedzieć czy konkursem zajmiesz się ty czy @VereX.

 

Tak, ja.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngKokoszka. a czemu mu na pw nie napiszesz że jest "głupi" tylko w temacie ? Pokaż że jesteś inteligentny i potrafisz powiedzieć to mu na PW a nie przez temat.

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngKokoszka. a czemu mu na pw nie napiszesz że jest "głupi" tylko w temacie ? Pokaż że jesteś inteligentny i potrafisz powiedzieć to mu na PW a nie przez temat.

Nie widzę odzewu z jego strony na jakimkolwiek komunikatorze. 

­

Opublikowano

Nie widzę odzewu z jego strony na jakimkolwiek komunikatorze. 

Bo wie że to ty chcesz by zaczął z tobą kłótnię. Co jak co ale on ma wysoki iloraz inteligencji i rozumie że nie dyskutuje się jeżeli osoba która tylko przez temat potrafi napisać obelgi  i szukać poparcia u innych. Tyle ode mnie. Bez #odbioru !

Opublikowano

Szkoda, że sam nie ma odwagi tego napisać, odbjur.

 

Konkurs zostanie skrócony czy jak? 

Szkoda że ja nie piszę za niego tylko wyrażam opinię.

 

EDIT:

Temat idzie w strone OFF-Topicu. Kończę te dyskusję.

Opublikowano

Szkoda że ja nie piszę za niego tylko wyrażam opinię.

 

EDIT:

Temat idzie w strone OFF-Topicu. Kończę te dyskusję.

Dlatego trzeba zadawać pytania, aby warna nie dostał, inteligencja przemawia po twojej stronie widzę.

Opinie wyraź mi na PW lub w statusie, bo nikogo to nie interesuje, co myślisz o moich relacjach z verexem, w dodatku w takim topicu.

 

Będą jakieś wytyczne do tworzenia składów? Mam na myśli, że podajesz trzech zawodników, formację + np. budżet. 

­

Opublikowano

Dlatego trzeba zadawać pytania, aby warna nie dostał, inteligencja przemawia po twojej stronie widzę.

Opinie wyraź mi na PW lub w statusie, bo nikogo to nie interesuje, co myślisz o moich relacjach z verexem, w dodatku w takim topicu.

 

Będą jakieś wytyczne do tworzenia składów? Mam na myśli, że podajesz trzech zawodników, formację + np. budżet. 

 

Nie.

Nie będzie zmian.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Nie.

Może to jakoś urozmaicisz?

Bo obecnie polega to na zasadzie dodania trzech zawodników do danej formacji i łączeniu ich z innymi, co jest banalne... 

­

Opublikowano

Szkoda, że sam nie ma odwagi tego napisać, odbjur.

 

Konkurs zostanie skrócony czy jak? 

Konkurs trwa tak jak miał być czyli do 8.02

 

Może to jakoś urozmaicisz?

Bo obecnie polega to na zasadzie dodania trzech zawodników do danej formacji i łączeniu ich z innymi, co jest banalne... 

No może to jest łatwe, ale nie dla wszystkich.

Opublikowano

Konkurs trwa tak jak miał być czyli do 8.02

 

No może to jest łatwe, ale nie dla wszystkich.

Naprawdę nie potrafisz połączyć zawodników za pomocą hyperlinków? 

­

Opublikowano

@Ravoner

W regulaminie nic nie pisze, że jest zakaz edytowania postów.

To chyba logiczne.

Możesz napisać post kilka sekund po tym jak rav doda post i potem wstawić skład, aby mieć gwarantowane pierwsze miejsce, czaisz? 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...