Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Zbuduj skład i zgarnij nagrody!


Kokoszka.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Piszemy do Ciebie pw, dajesz nam zawodników i mamy z nich skład ulepić?

 

A co jeśli bedzie np 2 bramkarzy? 

Nie.

Codziennie o godzinie 18:00 będę publikować trzech, losowo wybranych zawodnik (za pomocą Futhead, jest tam taka opcja).

Waszym zadaniem jest stworzenie składu, który będzie zawierać tych zawodników oraz formację (wybraną przeze mnie).

Jeżeli wylosuję dwóch bramkarzy, to przeprowadzę losowanie ponownie. 

­

Opublikowano

To codziennie do wygrania te nagrody ?? Czy to jakoś na punkty i na koniec kto ma najwięcej wygrywa ?

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Challenge-accepted.pngA i jeszcze jedno, jak dostanę 2 miejsce i mam już Blue to?

Chcesz żebym szybciej odpisał? Dodaj @JameS. do postu.

Opublikowano

To codziennie do wygrania te nagrody ?? Czy to jakoś na punkty i na koniec kto ma najwięcej wygrywa ?

Dopiero na koniec konkursu sumuję punkty. Osoba z największą ilością punktów - 1 miejsce itd.

 

Challenge-accepted.pngA i jeszcze jedno, jak dostanę 2 miejsce i mam już Blue to?

Zobaczymy :)

Na pewno otrzymasz nagrodę. 

 

Zapraszam do śledzenia tematu z konkursem, abyście mieli równe szanse :)

­

Opublikowano

Nie da się tak szybko zbudować składu gdy ma się podanych 3 zawodników :)

Trochę mnie to śmieszy ale cóż, po MPC można się teraz wszystkiego spodziewać  o.O

Opublikowano

Nie da się tak szybko zbudować składu gdy ma się podanych 3 zawodników :)

Trochę mnie to śmieszy ale cóż, po MPC można się teraz wszystkiego spodziewać  o.O

Jeżeli jeden użytkownik robi to w kilkadziesiąt sekund, to w czym problem? Jeżeli mam być szczery, to dla mnie przygotowanie takiego składu jest krótką czynnością :)

­

Opublikowano

sory ale dla mnie ten konkurs jakis dziwny...

niczym zobacze ze jest dodany post niczym zobacze jacy zawodnicy sa wymagani i formacja to juz jest odpowiedz a co najlepsze to jest czlonek team'u

nie zeby cos ale to jest bardzo dziwne... (zapewne wiece o co mi chodzi)

3b2cf76ad4ac5.png

Opublikowano

sory ale dla mnie ten konkurs jakis dziwny...

niczym zobacze ze jest dodany post niczym zobacze jacy zawodnicy sa wymagani i formacja to juz jest odpowiedz a co najlepsze to jest czlonek team'u

nie zeby cos ale to jest bardzo dziwne... (zapewne wiece o co mi chodzi)

Wystarczy śledzić temat, aby być na bieżąco. Zawodnicy są publikowani o godzinie 18, więc wystarczy o niej być.

Skoro jeden użytkownik może wykonać skład w kilkadziesiąt sekund, to w czym problem?

­

Opublikowano

Tylko że maczki uzbiera wszystkie punkty, nie da się nikomu wykazać, bez sensu.

Powinno być ustalone 1 miejsce - 10 pkt kto pierwszy

2 - 7

3 - 5

Czy coś takiego. Maczki zbierze wszystkie i po konkursie.

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

Tylko że maczki uzbiera wszystkie punkty, nie da się nikomu wykazać, bez sensu.

Powinno być ustalone 1 miejsce - 10 pkt kto pierwszy

2 - 7

3 - 5

Czy coś takiego. Maczki zbierze wszystkie i po konkursie.

Jak zbiorę ponad połowę punktów, to odpuszczę :D

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Plan był taki, że jak maczki zdobędzie 5-6 punktów to po prostu zakaże mu się podawania składów ;)

Przy tylu punktach nie mam gwarancji na pierwsze miejsce :D

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

To do 7, ale to moje ostatnie słowo.

10 dni zostało czyli 10 pkt. Mam 4 pkt czyli będę miał 7 jak zostaną 3 dni do końca. To jest remis 7=7 jak ktoś się postara :D.

Wylosuj coś trudnego to może będę to dłużej robić.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

10 dni zostało czyli 10 pkt. Mam 4 pkt czyli będę miał 7 jak zostaną 3 dni do końca. To jest remis 7=7 jak ktoś się postara :D.

Wylosuj coś trudnego to może będę to dłużej robić.

8 jest już koniec o 00:01 :P Nie liczymy tego dnia już.

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Nie żeby coś ale już 3 razy z rzędu spóźnienie, chyba inna osoba powinna prowadzić ten konkurs. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...