Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Godzina 3:15 co sądzicie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale pierdolicie k***a nie mogę już widzę, że szatan który jest potężny budzi kogoś o 3;15 dla beki. Dla niego beką jest to, że zapierdalacie o 4 do pracy.

Opublikowano

Ale pierdolicie k***a nie mogę już widzę, że szatan który jest potężny budzi kogoś o 3;15 dla beki. Dla niego beką jest to, że zapierdalacie o 4 do pracy.

I właśnie dlatego ma bekę, bo zamiast o 4 wstaje o 3:15 i ciśnienie rośnie :D

YOU MUST DIE

- Ganon, Koridai

Opublikowano

I właśnie dlatego ma bekę, bo zamiast o 4 wstaje o 3:15 i ciśnienie rośnie :D

Ale wy wszyscy jestescie niereformowalni.

 

Powtorze jeszcze raz jest to godzina jak opisuja egzorcysci ze jest najwieksza wplyw zlych duchow, tez jaka godzina moze byc 3.33.

 

To ze sie sam budzisz w tych godzinach nic nie oznacza.

Deus vult

Opublikowano

A niech podają nawet 7:06 (6:66) jak będą chciały duchy straszyć to straszyć będą niezależnie od godziny. Poza tym ktoś już wspomniał, czy duchy rozróżniają strefy czasowe a ja jeszcze dodam pytanie od siebie, czy duchy uwzględniają np. godziny czasu "suahili", gdzie godzina 3 to już dość późny świt (nasza "zachodnia" godzina 9 rano), a więc słońce jest w połowie drogi przed osiągnięciem swojej maksymalnej wysokości w ciągu dnia (godziny 6)?

YOU MUST DIE

- Ganon, Koridai

Opublikowano

A niech podają nawet 7:06 (6:66) jak będą chciały duchy straszyć to straszyć będą niezależnie od godziny. Poza tym ktoś już wspomniał, czy duchy rozróżniają strefy czasowe a ja jeszcze dodam pytanie od siebie, czy duchy uwzględniają np. godziny czasu "suahili", gdzie godzina 3 to już dość późny świt (nasza "zachodnia" godzina 9 rano), a więc słońce jest w połowie drogi przed osiągnięciem swojej maksymalnej wysokości w ciągu dnia (godziny 6)?

Dlaczego duchy maja nierozrozniac godziny? To jest wszystko symbolika.

Deus vult

Opublikowano

Kurde ludzie może duchy też mają swoje godziny pracy akurat 3:15 może być nocną zmianą w trybie czterobrygadowym.

Bardziej się zastanawiam że temat jest już dawno rozwiązany i jeszcze nie zamknięty, to jest bardziej paranormalne

Opublikowano

Kurde ludzie może duchy też mają swoje godziny pracy akurat 3:15 może być nocną zmianą w trybie czterobrygadowym.

Bardziej się zastanawiam że temat jest już dawno rozwiązany i jeszcze nie zamknięty, to jest bardziej paranormalne

Duchy się do tego przyczyniają, straszą team moderacyjny o 3:15 kiedy tylko pomyślą o zamknięciu tego tematu.

YOU MUST DIE

- Ganon, Koridai

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...