Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gralibyście na takim serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@1361622928-U485574.pngKapci2003

Hmmm chętnie bym zagrał, nie mogę się doczekać servera i takie pytanko kiedy ruszy coś takiego ?

 

Start miał być 1 Marca, ale budowniczemu rozwaliła się karta graficzna i procesor, a sama budowa drugiej mapy gdzie będą królestwa, jaskinie, osady, obozy itd. zajmie nam ponad 2-3 miesiące.

Pozdrawiam.

Cytat

“Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest zapisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu; do tego co przynosi pożytek wam i innym."

- Budda, Kalama Sutra

Opublikowano

Pomysł świetny , naprawdę ale musisz mieć potężną motywacje aby tego dokonać - chole*nie dużo roboty :/

Ale jeżeli to wypali to będziesz z siebie dumny a ja chętnie zagram :D

Opublikowano

Zalezy na jaka wersje serwer i czy pluginy byly by idealnie skonfigurowane

Przepraszam za brak polskich znakow w moich postach. Lecz posiadam angielskiego windowska i nie dam rady pisac z polskimi znakami.

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngDoKkUP

 

1.7.2 + Pluginy są już idealnie skonfigurowane, tylko trzeba czekać na autorskie pluginy. 

 

@Edit

 

Nie wiem czy może to się spodobać graczom, czy też nie, ale postanowiliśmy zmieszać trochę gry, a mianowicie będzie to SAMP + G3 + MC = Mapa z G3, RP z SAMP'a, Świat MC.

Według mnie jest to świetne połączenie. ^^

Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Pozdrawiam!

Cytat

“Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest zapisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu; do tego co przynosi pożytek wam i innym."

- Budda, Kalama Sutra

Opublikowano

@ref

Cytat

“Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest zapisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu; do tego co przynosi pożytek wam i innym."

- Budda, Kalama Sutra

Opublikowano

I takiego pomysłu wyczekiwałem ! Nareszcie na forum pojawiają się oryginalne serwery z własnymi propozycjami, a nie powtarzające się :)
Wypali na 100% jeżeli wszystko będzie ładnie skonfigurowane:)
Nawet jeśli pluginy będą z internetu to wystarczy się przyznać że są z internetu. Wielu na tym nie zależy. Ważne aby pluginy były ładnie skonfigurowane i spolszczone ;)
Oczywiście autorskimi nikt nie będzie gardzić :D

Na serwer czekam i mam nadzieje że wyjdzie jakaś wisienka na torcie ;3

 

Opublikowano

@Timezpl

 

Co do pluginów, owszem posiadam pluginy z internetu, ale są specjalnie skonfigurowane pod Nasz serwer i tryb, co do spolszczania pluginów, nie będzie żadnych wiadomości po angielsku, na tłumaczenie i konfigurację tych pluginów poświęciłem prawie miesiąc, więc mam nadzieję, że moja ciężka praca nie pójdzie na daremno...

Pozdrawiam.

 

@1361622928-U485574.pngColin1997

 

Dziękuję. :)

Pozdrawiam.

Cytat

“Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest zapisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu; do tego co przynosi pożytek wam i innym."

- Budda, Kalama Sutra

Opublikowano

@Timezpl

 

Co do pluginów, owszem posiadam pluginy z internetu, ale są specjalnie skonfigurowane pod Nasz serwer i tryb, co do spolszczania pluginów, nie będzie żadnych wiadomości po angielsku, na tłumaczenie i konfigurację tych pluginów poświęciłem prawie miesiąc, więc mam nadzieję, że moja ciężka praca nie pójdzie na daremno...

Pozdrawiam.

 

@1361622928-U485574.pngColin1997

 

Dziękuję. :)

Pozdrawiam.

I takiej odpowiedzi oczekiwałem ;) Ja sam przesiedziałem nad swoimi pluginami pod serwer survival z dodatkami aż 6 miesięcy. To bardzo dużo i do teraz je jeszcze robię :)

 

Trzymam kciuki że twój projekt wypali i gdy będziesz robić reklamę serwera to proszę ciebie. Napisz ze pluginy z internetu ale spolszczyłeś je i konfigurowałeś. Wtedy będziesz mieć szacunek u ludzi bo będą widzieć że nie kłamiesz. :)

 

Opublikowano

@Timezpl

 

Będą pluginy z internetu jak i autorskie. :)

 

Pozdrawiam.

Cytat

“Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest zapisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu; do tego co przynosi pożytek wam i innym."

- Budda, Kalama Sutra

Opublikowano

@MrNygus

 

I co w związku tym? Bo nie rozumiem dlaczego miałbym się zasmucić? :)

Pozdrawiam.

 

@troll2000

 

1 Czerwiec.

Cytat

“Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest zapisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu; do tego co przynosi pożytek wam i innym."

- Budda, Kalama Sutra

Opublikowano

Małe nowości:

- Przenieśliśmy się na silnik spigota.

- Zaktualizowaliśmy serwer na wersję 1.7.9

- Zostały skonfigurowane i spolszczone (prawie, zostały tylko 4) pluginy.

- Został zrobiony teren mapy.

- Zrobiliśmy stronę WWW.

Termin startu w 80% odbędzie się 1 Czerwca.

Pozdrawiam!

Cytat

“Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest zapisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu; do tego co przynosi pożytek wam i innym."

- Budda, Kalama Sutra

Opublikowano

Serwer bardzo fajowyy zczekam asz wyjdzie bo jusz czekam na djaksy i bardzo bardzo bardzowo no czekam jusz siedze siedzeniowo na mojim fetelu i czekam no .

Opublikowano

Serwer bardzo fajowyy zczekam asz wyjdzie bo jusz czekam na djaksy i bardzo bardzo bardzowo no czekam jusz siedze siedzeniowo na mojim fetelu i czekam no .

Trochę słaby troll, jeżeli to jest w ogóle troll.

Cytat

“Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest zapisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu; do tego co przynosi pożytek wam i innym."

- Budda, Kalama Sutra

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...