Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gralibyście na takim serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@ref

Cytat

“Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest zapisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu; do tego co przynosi pożytek wam i innym."

- Budda, Kalama Sutra

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dziękuję za opinię, wkrótce powinna się pojawić reklama serwera, gdyż grafik już nad nią pracuje! :) 

Cytat

“Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest zapisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu; do tego co przynosi pożytek wam i innym."

- Budda, Kalama Sutra

Opublikowano

~Pierwszy raz słyszę o takim serwerze trzymam za was kciuki liczę ze skończycie serwa przed końcem ferii .Postarajcie się a Bendę pewna ze się niezłe wybijecie
Nie mogę się doczekać aż zwiedzę ten świat średniowiecze i bandyci królestwa konie lasy to  są moje klimaty !
Z pewnością zagram!

Opublikowano

Szykuje się nie lada gratka dla każdego fana minecrafta <3
A wy szyukujcie czym prędzej serwer ,nie mogę się doczekać.
Trzymam za was kciuki na pewno zagram. :rolleyes:




 

Opublikowano

Hmm... zdecydowanie pomysł wygląda znakomicie ;) Napewno zagoszcze lecz widze mał problem w tym że serwer musiał by być ciągle pełny. A jak będzie działać system dodawania do danych królestw ?

Opublikowano

Hmm... zdecydowanie pomysł wygląda znakomicie ;) Napewno zagoszcze lecz widze mał problem w tym że serwer musiał by być ciągle pełny. A jak będzie działać system dodawania do danych królestw ?

Serwer nie musiałby być ciągle pełny. :) Jeżeli chodzi o system dodawania no to zależy od Króla/Herszta. Np. jeden król będzie chciał np. wpłacenia 1k srebrników, a inny powiedzmy tylko 100. Lub będzie trzeba wypełnić jakieś zadanie. Na początku Królami/Hersztem będą ROOT'ci, a później gracze. :)

Pozdrawiam! :)

Cytat

“Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest zapisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu; do tego co przynosi pożytek wam i innym."

- Budda, Kalama Sutra

Opublikowano

@ref

Cytat

“Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest zapisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu; do tego co przynosi pożytek wam i innym."

- Budda, Kalama Sutra

Opublikowano

@ref

Cytat

“Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest zapisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu; do tego co przynosi pożytek wam i innym."

- Budda, Kalama Sutra

Opublikowano

Tak bez hejtu czy nie aby zniechęcić ale:

  • Jakieś 2 msc temu pojawił się pomysł na wojnę królestw i od tej pory servery są robione pod ten tryb
  • Każdy kto teraz robi server robi go właśnie w tym kierunku czy to rasy, gildie, państwa, osady, plemiona, polis itp
  • Każdy ma na celu zrobić Wojny PvP i bijatyki co odnosi się do czasów wersji 1.5
  • Nie znalazłem od wersji 1.4 servera który miałby inny cel niż PvP w obojętnie jakiej formie
  • Nie ma już tak dobrych serverów jak kiedyś gdy tworzyło się je przemyślane aby dać coś każdemu graczowi czy PvP czy zajęcie w innej postaci

 

Więc nie jest to żaden mega nowy pomysł ani oryginalny nie zagram bo mam 200 serverów w swojej liście Mc z których 3/5 to wojny gildii

TEMAT


 


Opublikowano

Nawet Okej

Czegoś jeszcze brakuje możesz jeszcze coś powymyślać. Może jakieś nowe biomy?

Jeden minus reklamy : Nie dodałeś screenow zamków

Wkrótce

Opublikowano

Nawet Okej

Czegoś jeszcze brakuje możesz jeszcze coś powymyślać. Może jakieś nowe biomy?

Jeden minus reklamy : Nie dodałeś screenow zamków

To nie jest reklama, tylko pytanie xD

 

 

Tak bez hejtu czy nie aby zniechęcić ale:

  • Jakieś 2 msc temu pojawił się pomysł na wojnę królestw i od tej pory servery są robione pod ten tryb
  • Każdy kto teraz robi server robi go właśnie w tym kierunku czy to rasy, gildie, państwa, osady, plemiona, polis itp
  • Każdy ma na celu zrobić Wojny PvP i bijatyki co odnosi się do czasów wersji 1.5
  • Nie znalazłem od wersji 1.4 servera który miałby inny cel niż PvP w obojętnie jakiej formie
  • Nie ma już tak dobrych serverów jak kiedyś gdy tworzyło się je przemyślane aby dać coś każdemu graczowi czy PvP czy zajęcie w innej postaci

 

Więc nie jest to żaden mega nowy pomysł ani oryginalny nie zagram bo mam 200 serverów w swojej liście Mc z których 3/5 to wojny gildii

Nie zrozumiałeś trybu gry.

RP - Odgrywanie prawdziwego życia. Nie ma tutaj czegoś takiego jak PvP chyba, że eventy. Wszystko odbywa się na czacie, więc jest to nowość. A co do gildii itd. Nie da się tego zrobić inaczej, już tak będzie i tak zostanie. :D

Teraz pewnie pojawi się pytanie jak to jest możliwe, że na czacie. No normalnie może i będzie spam, no ale nie da się tego uniknąć są 2 czaty OOC: do informacji, że np. idziesz kupe. i czat IC: że np. ukończyłeś patrol no i jeszcze jeden poboczny czat ME: Czyli co robi Twoja postać. Np wbija sztylet graczowi Barakuja. Wtedy drugi gracz musi mu odpowiedzieć np. Barakuja szybko odskakuje więc ostrze nie mogło go zranić. PvP będzie tylko na eventach! ^^ Pozdrawiam!

Cytat

“Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest zapisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu; do tego co przynosi pożytek wam i innym."

- Budda, Kalama Sutra

Opublikowano

@Edit

 

Została ustanowiona hierarchia rang:

 

Hierarchia rang.
Od największej do najmniejszej.
 
Rangi administracyjne:
 
ROOT -> Administrator *Admin* -> JuniorAdministrator *JuniorAdmin* -> Moderator *Mod* -> KidModerator *KidMod* -> Helper
 
Rangi, które będą panowały w mieście:
 
Rangi cywilne:
 
Król -> Lord -> Gubernator -> Namiestnik -> Doradca Króla -> Szlachta -> Rzemielśnicy -> Czeladnik -> Obywatel 
 
Rangi militarne:
 
Król -> Dowódca Straży -> Rycerze *będą walczyli na wojnach* -> Straż Królewska -> Straż -> Rekrut 
 
Na chwilę obecną jest brak rang u bandytów. 
Cytat

“Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest zapisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu; do tego co przynosi pożytek wam i innym."

- Budda, Kalama Sutra

Opublikowano

Na moje oko, serwer zapowiada się dobrze ;) Mapka ładna, fajna.. polecam :) zachęcam do grania.

713582.gif         Liczba postów zebranych na koncie:
                                       25 50 75  100 125 150 175 200 250 500 1000 2000+
   
                                                                                                                                 [Jeżeli pomogłem daj +]
                                                                  
                                                       [nic na tym nie tracisz]
                                                                                          
                                                                                                                
                                                               
Opublikowano

Serwer bardzo fajny, oryginalna mapa, autorskie pluginy i najlepsze co to po mimo wielkiej mapy zero lagów !


Polecam i zapraszam was na ten serwer ! ;) 


Uwierzcie że warto :)


à [1.7][1.8]ShockCraft.pl ß


à [RolePLay] ß


à[Hardcore]ß


à[MiniGames]ß


àZapraszamyß

Opublikowano

Myślę, że bym pograł na takim serwie, tylko nie wiem jak z texture pack, bo dla mnie zmienia się klimat rozrywki.

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngHelperOne

Texture-Pack wprowadza świetny klimat, jest specjalnie dobrany pod Nasz serwer. Pozdrawiam.

Cytat

“Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest zapisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu; do tego co przynosi pożytek wam i innym."

- Budda, Kalama Sutra

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngHelperOne

Texture-Pack wprowadza świetny klimat, jest specjalnie dobrany pod Nasz serwer. Pozdrawiam.

A już jest ten serwer stworzony?

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngHelperOne

Serwer jest opłacony, spawn jest już zbudowany, pluginy prawie wszystkie są już skończone, tylko czekamy aż budowniczy wróci z ferii i zbuduję całą drugą mapę gdzie będą zamki itd. Jeżeli chcesz mogę Cię wpuścić na serwer, więcej informacji dam Ci na PW.

Cytat

“Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest zapisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu; do tego co przynosi pożytek wam i innym."

- Budda, Kalama Sutra

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...